Jump to content

Premijer liga 2022/2023


Shunsuke Nakamura

Recommended Posts

Lids polako,ali sigurno tone ka zoni ispadanja gde mu je objektivno i mesto. B'mouth se jos drzi iznad te zone,ali ocekujem da i oni pocnu da klize dole.
Arsenal mrsavi bod danas kod Sotona. Imam utisak da im kvalitet igre malo opada u poslednje vreme..i protiv Lidsa su trebali mozda da kiksnu.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Drug Crni said:

Lids polako,ali sigurno tone ka zoni ispadanja gde mu je objektivno i mesto. B'mouth se jos drzi iznad te zone,ali ocekujem da i oni pocnu da klize dole.
Arsenal mrsavi bod danas kod Sotona. Imam utisak da im kvalitet igre malo opada u poslednje vreme..i protiv Lidsa su trebali mozda da kiksnu.

Mene je licno zacudio i onaj dobar star Lidsa na pocetku sezone. Imaju dobar roster, ali pogresnog coveka na klupi. Dzesi Mars kada je uspeo od Lajpciga sa onolikim potencijalom da napravi osrednji tim u bundesu, od Lidsa ce sigurno napraviti drugoligasa ako mu ne uruce otkaz.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uh..ne bih se slozio da im je tim dobar. Prodali su dvojicu ponajboljih igraca tokom leta,a nisu im nasli prave zamene. Za trenera se manje vise slazem. A dobar start im se desio jer su imali dobar.laksi raspored na otvaranju sezone + senzacionalna pobeda nad Celzijem.

Vidim da se pise o tome da Arsenalu nisu svirali penal juce..jesu osteceni?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Polivalentni Stevica said:

Edi Hau radi strašan posao u Njuki.

 

Posebno impresionira kako se brane - ne samo juce, u mnogim utakmicama su bukvalno zakljucavali svojih 16 metara. Fenomenalne kretnje, pravovremeni presing, specificne zamke za odredjene igrace (juce Son, Bentankur).


Uz Sporting Rubena Amorima u poslednje dve godine (ako izuzmemo par anomalija) najimpresivniji defanzivni effort.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Drug Crni said:

Uh..ne bih se slozio da im je tim dobar. Prodali su dvojicu ponajboljih igraca tokom leta,a nisu im nasli prave zamene. Za trenera se manje vise slazem. A dobar start im se desio jer su imali dobar.laksi raspored na otvaranju sezone + senzacionalna pobeda nad Celzijem.

Vidim da se pise o tome da Arsenalu nisu svirali penal juce..jesu osteceni?

Objektivno mislim da nije bio prekršaj koji se sudi u 16m,ali to ne menja činjenicu da je sudija bio kriminalan.Ceo meč je dozvoljavao povlačenja,tako da nije bilo za očekivati da će dosuditi penal.

 

edit:

 

Edited by sasha arsenal
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...