Jump to content

Premijer liga 2022/2023


Shunsuke Nakamura

Recommended Posts

Ajax je zadnjih godina izlazio u susret svojim igracima. De Jong, De Light, Dest, Van De Beek itd. Ajax je pregovarao sa klubovima koje su izabrali ovi igraci a nisu iskljucivo gledali ko najvise nudi. Naravno, moralo se ispostovati u pogledu iznosa transfera, barem okvirno ali rekao bih da su zelje igraca bile bitan faktor.

 

Sada sto se tice Antony-ja, ocigledno da hoce da ga zadrze jos jednu sezonu. A i ustalili su se u LS fudbalu kao ozbiljan faktor tako da vjerovatno ne bi imali vremena da nadju zamjenu. A ne znam sta je United do sada cekao, bilo bi lakse da su pokusali na startu prelaznog roka realizovati ovaj transfer.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, OgX said:

Ajax je zadnjih godina izlazio u susret svojim igracima. De Jong, De Light, Dest, Van De Beek itd. Ajax je pregovarao sa klubovima koje su izabrali ovi igraci a nisu iskljucivo gledali ko najvise nudi. Naravno, moralo se ispostovati u pogledu iznosa transfera, barem okvirno ali rekao bih da su zelje igraca bile bitan faktor.

 

Sada sto se tice Antony-ja, ocigledno da hoce da ga zadrze jos jednu sezonu. A i ustalili su se u LS fudbalu kao ozbiljan faktor tako da vjerovatno ne bi imali vremena da nadju zamjenu. A ne znam sta je United do sada cekao, bilo bi lakse da su pokusali na startu prelaznog roka realizovati ovaj transfer.


Zajednicko za sve te igrace je da su bolje izgledali u Ajaksu negi igde drugde. Ja bih bas bio pazljiv sa igracima odatle.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, OgX said:

Ajax je zadnjih godina izlazio u susret svojim igracima. De Jong, De Light, Dest, Van De Beek itd. Ajax je pregovarao sa klubovima koje su izabrali ovi igraci a nisu iskljucivo gledali ko najvise nudi. Naravno, moralo se ispostovati u pogledu iznosa transfera, barem okvirno ali rekao bih da su zelje igraca bile bitan faktor.

 

Sada sto se tice Antony-ja, ocigledno da hoce da ga zadrze jos jednu sezonu. A i ustalili su se u LS fudbalu kao ozbiljan faktor tako da vjerovatno ne bi imali vremena da nadju zamjenu. A ne znam sta je United do sada cekao, bilo bi lakse da su pokusali na startu prelaznog roka realizovati ovaj transfer.

Ajax je jako nekorektan ovo ljeto. Zalijepe jednu cijenu za igraca a onda kad neki klub ponudi toliko onda promijene. Na duze staze ce ih ovo kostati ali dobro.

Martinezu su zalijepili 50 miliona cijenu, Utd dao toliko, oni 2 puta mijenjali.

 

Antony je bio miran i Utd je ponudio za njega pocetkom ljeta 60 miliona, receno im je 80 miliona. Utd je rekao da ce se vratiti u Avgustu. Ponudili su 80 miliona i Ajax odbija. Od tada krece Antony sa strajkom jer je dogovor izmedju Ajaxa i njegovog kampa bio da ako Utd dodje sa 80 miliona ponudom, da ce ga prodati. Jako, jako nekorektno ponasanje.

 

Jos danas izjave trenera i Timbera posle zrijeba LS, neko kao podjebavanje Antony-a i Utd. Cemu to?  Nije im dosao Utd sa nekom presmijesnom ponudom gdje oni cijene igraca 80 miliona a oni ponudili 30.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Miki28 said:

Ajax je jako nekorektan ovo ljeto. Zalijepe jednu cijenu za igraca a onda kad neki klub ponudi toliko onda promijene. Na duze staze ce ih ovo kostati ali dobro.

Martinezu su zalijepili 50 miliona cijenu, Utd dao toliko, oni 2 puta mijenjali.

 

Antony je bio miran i Utd je ponudio za njega pocetkom ljeta 60 miliona, receno im je 80 miliona. Utd je rekao da ce se vratiti u Avgustu. Ponudili su 80 miliona i Ajax odbija. Od tada krece Antony sa strajkom jer je dogovor izmedju Ajaxa i njegovog kampa bio da ako Utd dodje sa 80 miliona ponudom, da ce ga prodati. Jako, jako nekorektno ponasanje.

 

Jos danas izjave trenera i Timbera posle zrijeba LS, neko kao podjebavanje Antony-a i Utd. Cemu to?  Nije im dosao Utd sa nekom presmijesnom ponudom gdje oni cijene igraca 80 miliona a oni ponudili 30.

Neki klub = Junajted 😂

 

Da ti pravo kazem ne znam uopste je li dobro ili lose za utd da im odbiju 80m za Antonyja. Nisu male pare

Link to comment
Share on other sites

Nejač iz Bournemouth-a naišla u pravom trenutku, pa da Liverpool povrati samopouzdanje i udje u formu.

 

Bilo bi dobro za neizvesnost prvenstva i navijače rivala Sitija da CP ne dopusti preokret Građana. 

21 minutes ago, Drug Crni said:

Da City cesce igra protiv Palasa,ne bi prismrdeo tituli.
Fantastican posao radi Vijera,ali fantastican. Definicija kratkog cebeta

I Njuka je odlično parirala dok nisu ostali bez daha oko 70. minuta. Ne računam uvodnih 10min gde je City bio bolji i dao gol i imao šanse za još koji komad. 

Link to comment
Share on other sites

Kakva su pohlepna gamad ovi s Arene

City na Arena 7, Liverpool na 8.

Glavno da su na Arenama 5 i 6 2. francuska liga i Extraklasa poljska. Neki derbi sredine tablice

I kako to može bit legalno? Kupio sam paket dok je bilo 6 Arena u paketu. I naknadno dodaju još 4. Da kupim te 4, Liverpool bi bio na novootvotenim Arenama 11 i 12.

Nabijem ih. 

Još prošlo kolo se čudim kako nisu smradovi. Sve najbolje bilo na prvih 6.

Dugo je trajalo.

Edited by Bugl Khan
  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...