Jump to content

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Elem, ko kupuje neku srednju klasu, nek obrati pažnju na Honor. Deluje mi da se vraćaju i to dosta agresivno.

 

Zvanično su se "odvojili" od Huaveija, imaju google servise i sada napadaju tržište sa dosta novih modela. Od ove niže srednje klase, sad sam imao Honor x8, sasvim pristojan 6/128 telefon za nekih 220e.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se dvoumio između Poco F3 (koji sam kupio) i Honor 50. Skoro sam baš poredio pošto kolega ima Honor 50. Obojica smo se složili da je Poco F3 kvalitetniji telefon. Honor će mi uvek biti u lepom sećanju jer imam Honor 9 koji još uvek radi i jedno kratko vreme sam koristio Honor 20 koji takođe odličan telefon.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drug Crni said:

Taman sam dosao da pitam za Honor 50,kad vidim vase postove..koliko pratim svet mobilne telefonije,najbolje docarava podatak da sam mislio da je Honor i dalje samo model Huawei-a..

Dakle,zaobici ga?

 

Po meni skroz dobar telefon. Šta ti je opcija?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, realno *w said:

 

Po meni skroz dobar telefon. Šta ti je opcija?

Iskreno, ništa posebno. Tek sam počeo da pogledujem ka telefonima jer mi na trenutnom baterija evidentno slabi.. Nije mi hitno, ali će u nekom periodu morati doći do zamene 

 

Nisam ni najmanje zahtevan. Na telefonu koristim osnovne funkcije. Bitno mi je relativno brz i da ima ok bateriju (neki turbo charge poželjan). Honor mi je privukao pažnju plus mi je i cenovno pristupačan

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Drug Crni said:

Iskreno, ništa posebno. Tek sam počeo da pogledujem ka telefonima jer mi na trenutnom baterija evidentno slabi.. Nije mi hitno, ali će u nekom periodu morati doći do zamene 

 

Nisam ni najmanje zahtevan. Na telefonu koristim osnovne funkcije. Bitno mi je relativno brz i da ima ok bateriju (neki turbo charge poželjan). Honor mi je privukao pažnju plus mi je i cenovno pristupačan

 

Pogledaj na prethodnoj strani sta sam pisao za Xiaomi 11T Pro 8/128GB. (mada evo ispod i svezijih utisaka)

 

Ja sam u principu prilicno zadovoljan. I to posebno sa tim turbo punjenjem i njegovim gigantskim punjacem. Desi mi se da neplanirano moram da izadjem na neko duze vreme a baterija mi ostala na 15% (tipa planirao sam uvece da ga stavim na punjac). Dok se ja ne brzinu sredim ostavim ga par minuta na punjacu i nabaci mu bateriju preko 50% (mislim da od 0 do 100% puni za nekih 20min, ako nisam pobrkao podatak). Na odmor sam poneo laptop, veliki, 15.6 inca, ima USB-C punjenje, tako da nisam poneo njegov punjac nego sam laptop punio na ovaj Xiaomi punjac 🙂 

 

Ni jednom nije zabagovao, zablokirao, nista. Cak sam instalirao i neke igrice, sto mi inace nije obicaj 🙂 nema nekog pregrevanja iako je recimo uzasno toplo bilo. Jednom sam se zeznuo pa mi ostao na suncu a koristio sam ga kao WiFi zonu i upozorio je da ce zbog grejanja da iskljuci WiFi, ali sam ga sklonio sa sunca rashladio se malo, i sve bilo ok za 2-3minuta. Zagreje se najvise na tom brzom punjenju. 

 

Kamera skroz pristojna, jeste da se primeti stabilizacija slike ali iskreno meni je to zanemarivo. Ne snimam profi snimke za nesto vec porodicne. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Drug Crni said:

Iskreno, ništa posebno.

 

 

Nisam ni najmanje zahtevan. Na telefonu koristim osnovne funkcije. Bitno mi je relativno brz i da ima ok bateriju (neki turbo charge poželjan). Honor mi je privukao pažnju plus mi je i cenovno pristupačan

 

'oces ti prodam S21? :classic_biggrin:   :classic_tongue:

Edited by Tri Korne Penal
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Caletu uzimam telefon, budzet 250 evra, sledece:

1. U lokalnoj prodavnici za te pare mogu da uzmem Redmi Note 10 Pro

2.U Tehnomaniji u cetvrtak na akciji za iste novce Samsung A52

 

Sta je po vama bolja kupovina? Ja iskreno navikao na Xiaomi, al ovaj a52 kazu nije los.

Link to comment
Share on other sites

U pravu ste. Imam ja Pixel 4a i kamera je vrhunska.

Pogotovo night mode, tu je neki ozbiljan software na delu.. 

Kamera poseduje mrak :)

 

inace do prvog update na android 12 telefon je zabadao uzasno. Nakon toga, drugi telefon, nemam primedbi. Posle 2 god baterija jos drzi 2 dana uz oko 3,5 -4h screen time

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
On 8/23/2022 at 2:45 PM, Drug Crni said:

Odlucio sam da malo povecam budzet za fon..trazim nesto u tzv.srednjoj klasi..sta mislite o Motorola Edge 30?

Prema opisu onog što ti želiš od telefona (dobra baterija, relativno brz), pogledaj Samsung A72. Jeste prošlogodišnji model, ali je provjereno dobar, posebno dobra baterija, izdrži 2 dana ladno (doduše zavisi koliko se koristi), iako je ekran 4,7". Ima i 3x optički zum koji daje dobre fotke, a optička stabilizacija poboljšava video snimke. Jeftiniji je od Motorole, iako je Motorola novi model i ima brži procesor, ali vjeruj ovogodišnji modeli imaju dosta mana u odnosu na prošlogodišnje - svi proizvođači kubure sa dijelovima (korona i te stvari). Plus, Samsung ima najpouzdaniji, najintuitivniji i najmanje bagovit UI.

Tehničke specifikacije

Edited by Radoznalko
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
35 minutes ago, Fat Zadd said:

Za jbni punjac za Xiaomi ( 11T pro konkretno ) je potreban oružani list i omanja torba ako zelite da ga nosite sa sobom :classic_laugh:

Da, ali 120W, puni bateriju za 10-15 minuta. Ja ga imam i nosim sa sobom,  kažem mogu i da pokrene auto ako crne akumulator.😄

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
9 minutes ago, Div said:

Našao jednu:

Xiaomi 11T Pro - 76.999 din

APPLE iPhone 14 Plus - 160.690 din

 

Jos ne nalazim vremena da isprobam 11T ( a ionako je poklon za žence ) + ona nije "zahtevan" korisnik , tako da  :wink2:

 

Ja ga sam "uzeo"  na ugovor, 10GB neta, neograničeni pozivi/sms u EU za 20€/mes, 2 god

Edited by Fat Zadd
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...