Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Just now, threepwood said:

Ova sezona je klasican primer one - kako smo sistematski unistavani od idiota.

Na celu sa Terzicem i Mrkelom preko ovog Pepe Imaza na klupi do gospodina Slavoljuba koji se svaki mec rve sa loptom i gubi borbu

 

Pesic je danas uspeo da zaseni i Srnica, a licio je na fudbalera u prvih par utakmica, nije da nije. U teoriji bih uvek branio napadaca kad se igra formacija sa 100 zadnjih veznih, ali on covek ne zeli jednostavno da se nadje u sansi uopste, konstantno alibi igra. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zali bože nastupa Pešića.to što on igra može bilo tko od nas. Bruka na šta nam napad lici.dva pasa točno nismo u stanju odigrati. Ja bi to sve najurio osim Bukarija, Dragovića  i Erakovica. Pomalo tužno da nismo u stanju napraviti nikakav iskorak u odnosu na start. Čak štoviše, mi kao da  gore izgledamo. Protiv Monako možda zaista nismo zaslužili poraz ali ovo šta smo do sad demonstrirali je go ku..c

 

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Kooineeperk said:

Vec od nekog 60-og minuta treba krenuti sve ili nista. Nema sta da se ceka, izgubili 1:0 ili 4:0 skroz je svejedno. 

 

 

                              Borjan

Erakovic - Milunovic - Dragovic - Rodic

                              Sanogo

       Bukari      -     Kanga     -    Katai

                              Ben - Kulibali

 

umesto Srnica, Pesica i Kangve

 

Ne znam da li Ivanic moze da odigra nesto pa eventualno umesto Bena. 

 

Krenuce se na ništa

Link to comment
Share on other sites

Ne pamtim iritantnijeg igraca od Pesica, na stranu sto nas je kostao gola ovde.

 

Imali smo i mnogo losije sto se tice striktno fudbalskih kvaliteta, ali taj njegov govor tela i stav na terenu, gde u svaki duel ulazi maksimalno pickasto i rezervisano, ali zato konstantno siri ruke, trazi loptu i napusava saigrace koji mu je ne dodaju, iako nije sposoban ama bas nijednu da zadrzi... Evo ne znam, tacno je zreo da mu neki Sanogo nalupa samare na sred terena.

 

Daj tog Kulibalijja, koliko god drvo bio, makar sa 100% ulazi u svaki duel.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Markoss said:

 

Probaj kulturnije sledeci put ili u troskocima sa repliciranjem na ono sto pisem. 

Sve prema sadrzini prstova - kad su racionali,od mene uvek dobijes 'plus',kad su nerazumni dobijes odgovarajuci odgovor.
(a nije uvredljiv.."bezi bre" znaci:bezi,ne zezaj..za razliku od ovog tvog)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...