Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Рећићу само једно. Играчи су надиграли Монако. За игру, залагање капа доле. У два таласа у другом полувремену гол је висио у ваздуху. У једном тренутку ухватио сам себе како сам себи кажем ово је Звезда. Нећу о појединачном учинку. Митровић је имао један сјајан продор, Букари фантастичан. Мислим да је Монако дошао по бод узео је сва три срећно. Велика је штета што смо изгубили. О изменама нећу. Нема потребе. Малера ће бити док год заслужујемо да нам се дешавају а очигледно ме да заслужујемо још увек. Многи на западној трибини су коментарисали да овакву добру Звезду нису очекивали. Што се Охија тиче из два извора сам чуо да није хтео да се тали око уговора и да је због тога склоњен.  

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Tamburinjo said:

 

Pored svega sto taj iskompleksirani covek misli da zna da radi i sto kao klinac nije uspeo da ima od druzenja sa drugarima, opijanja i jurenja riba, bas bas ne mogu da poverujem da je zvao Stankovica da mu kaze e gradjevinac No Kanga no fudbal pamet u glavu. 

 

Taj sto lebdi Terzicu svakih par meseci govori - Kanga, Katai, Radonjic. Niko vise ne mora. Voli covek da ih gleda jebiga, svidjaju mu se kao igraci. Ubrzo ce i Radonjic, svakako mu je mladjani Danilo menadzer. A veruj mi ili nemoj, mada nemam razloga da lazem, da je i Dejan vise puta bio na raportu kod njega, mada ima Mister knjizicu i generalno su dobri, otud i sva ta gradnja po Vracaru. Cak i ono zimus kad je bila ponuda od Italijana je bilo - no, no. Do leta ostajes, pa posle vidi. 

 

Ovo sa Srnicem je dan mrmota. Sve i da se on skloni, bice tu opet neki Gobeljic, Pankov, Krsticic da proda bitnu tekmu. Meni je neverovatno koliko su glupi ljudi koji vode FKCZ, trose milione na igrace, a onda im svaku bitnu tekmu igra neki -1 igrac. 

 

Milojevic sve sto je mogao da uradi za vreme utakmice je uradio pogresno. Mi generalno nismo lose igrali, ali nam je u prilog islo to sto je Monako bas imao ogroman respekt i dosli su po 0:0 ovde. Ipak, osecaj za igru 0. Uvodjenje Bena da se bunari je potez koji ne bi random covek s tribine uradio. Ako Kulibali nije spreman za poluvreme, onda nek batali fudbal. I ne samo on, kad tako cujem da neko poluvreme ne moze da odigra, a zivi od toga, isutirao bih ga iz kluba. Uvodjenje lesa Veljka Nikolica koji takmicarsku utakmicu nije odigrao godinu i po dana, i koji ni u peaku forme nije pravio razliku u Superligi, dok ti na klupi sedi Mitrovic, prosto neobjasnjivo. 

 

Ne obecava ovo uopste, ali se drzimo kolko tolko na individualni kvalitet. Ipak, mi ovu grupu zavrsavamo kao cetvrti. 

 

E da, i kao neko ko je hvalio Pesica posle Makabija, moram da kazem da je ovo sto je on veceras odigrao sramno na 100 nivoa. Nista ne moze da me iznervira vise nego kad vidim da spic igra alibi igru i da ne ide u meso.

Edited by Markoss
  • Like 6
  • Thanks 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Odlicno smo odigrali mec i ja sam pozitivno iznenadjen onim sto smo pokazali. Cak i to famozno drugo poluvreme u kojem se ocekivalo da padnemo, ne da nismo pali nego smo izgledali jos bolje. Formacija sa 3 stopera je verovatno nesto najbolje sto u ovom momentu mozemo da izvedemo na teren, jer dobijamo Erakovica na svojoj poziciji, a na poziciji desnog wing beka mozemo da probamo i neke igrace kojima desni bek nije prirodno mesto. Pa cak i taj Srnic koliko toliko ima smisla na toj poziciji, mada decko sad vec ima ozbiljnu istoriju napravljenih gluposti i pritom igra kukavicki fudbal, tako da nema vise sta da trazi na terenu. Od februara ove godine je bio starter 9 puta, na 3 utakmice (i to najbitnije) je napravio penal. Sta bi bilo da vise igra?

 

Ben je onakav mali i debeo napravio vise nego Pesic protiv njihovih stopera. Uvek je bio na pravom mestu kada ispucavamo loptu, iznudio dva faula na dobrim pozicijama, cak zamalo izborio i penal. On covek jednostavno zna fudbala i ovakav pred penzijom i verovatno fizicki nedovoljno spreman je igracina za Pesica koji fudbal nije nikada ni znao, on zna samo da laprda po medijima.

 

Bukari je odigrao brutalno i steta sto nije postigao gol, zasluzio je. Na ovom nivou protiv ovakvog protivnika da uspevas na razlicite nacine da zadrzis loptu i pravis budale od njih svaki put kada krenes u dribling, i to u kontinuitetu, to smo retko vidjali od nekog naseg igraca. To sam recimo ocekivao da cu videti od nekog igraca Monaka, kad ono mi takvog imamo u nasim redovima.

 

Ne svidja mi se sto smo ponovo postali previse zavisni od Kange. Dok je bio pomocno osoblje Kataiju i Ivanicu to je izgledao super, a sad kada je opet on glavni i mora da overi loptu deset puta u svakom napadu eto nama problema. Jednostavno on nema ni fudbalske ni mentalne sposobnosti da iznese takvu ulogu. 

 

Izmene su mogle da budu bolje, trebalo je probati sa Kangvom pre Nikolica i Kulibali ranije da udje. 

 

I osvrnucu se jos na zvizduke. Rekao bih da jedno 80% nase ekipe uopste ne zna da se nosi sa pritiskom. Svi bi oni da za stotine hiljada evra rade sta hoce po terenu i da im svi titraju jajca i kada prave sranja, a ljudi koji dolaze iz razlitih krajeva Srbije, iz RS i ko zna jos odakle, odvajaju od svojih usta da bi mogli da dodju da ih pogledaju i onda se pojavi neki Srnic sa debilnim potezom ili Katai kojem je tesko da trci pa bleji u ofsajdu. Naravno da ce dobiti zvizduke i to nije nesto sto smo mi ovde izmislili nego se desava sirom fudbalskog sveta. I nema nikakve veze sa podrskom, sledeci mec ces opet da dobijes podrsku i vetar u ledja, ali ako si danas zasrao istrpi kritike, prihvati ih i popravi nesto. Ne mozes za pola miliona evra godisnje da ocekujes da ti jedini posao bude sutiranje lopte. Nosite se sa pritiskom i ne budite kukavice. Nazalost, kakav nam je kapiten takav je i ostatak tima. 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Znate, Srnic i Pavkov su plakali. 

 

Koliko je dece (mozda i odraslih, jebem li ga) plakalo zbog Srnica i Pavkova? Koliko njih nece imati privilegiju da kaze da im je tim igrao Ligu sampiona 2 godine zaredom jer su nas njih dvojica svojerucno izbacili? Koliko su para kostali klub, Terzu, koga god? 

 

Ali, znate, oni placu i vojnici su kluba.

Link to comment
Share on other sites

Pa ako mora da igra, metni ga na centarfora i sto dalje od gola. Doduse, Pavkov ga dade protiv Makabija, ali ovom idiotu barem naredi da ne ulazi u nasih 16 metara.

Atmosfera u klubu je gora nego kad nisno imali za sapun. Tada nije bilo para, sad  su pokradene sve. Svaka cast Kangi, ali neka se ponasa ovako u drugom klubu. 

Link to comment
Share on other sites

Za Srnica se cak i preko tv-a videlo da nema trunke samopouzdanja, jos pre nego sto je napravio penal. Borio se kao lav to stoji, ali je cesto trcao za nekim loptama koje ne mogu da se stignu, samo da bi se dokazao i stalno je nesto sirio ruke. Otprilike kao kad ubacis klinca 18-19 godina pa on trci cak i u prazno samo da se dokaze da je za prvi tim. Sad ga je ovaj penal sigurno psihicki dokosurio i najbolje i za njega i za nas je da ode iz kluba. Pritisak na njega ce biti sve veci i ici ce iz greske u gresku.

 

Utakmicu smo odigrali dobro, iznad ocekivanja. Monako ne deluje nepobedivo i ako se saberemo mozemo da ih ugrozimo i u gostima.

 

Brine Katai. Nikad nisam video da ovako izgleda. Imao je i ranije neke lose partije, ali prvi put deluje ovako nezainteresovano, na granici bezobrazluka.

 

Bukari takodje izgleda kao tempirana bomba. Od samog pocetka sinoc je stalno nesto negodovao, pricao sebi u bradu, izbegao da doda Kataiju u onoj izglednoj sansi i generalno deluje vrlo nadobudno.

 

Kanga ko Kanga, navikli smo vec. Ipak, opet je sinoc pokazao da je fizicki najbolje spremljen igrac, sa svojih ko zna koliko godina. Isto trcanje i u prvom i u 90 minutu.

 

Imace Milojevic mnogo posla, pre svega da iskontrolise sve karaktere i sujete u svlacionici.

Edited by Venger
Link to comment
Share on other sites

Treba pohvaliti momenat plakanja Srnalda i to sto je za kratko vreme mladjahni Savic to uspeo da nauci srnalda... 

Napravis penal po ne znam koji put u kljucnim utakmicama, a onda places kao pi*ka neka... 

A jos je bolja izjava kako ljudi zvizde Kataiju posle 50 golova i slicno... Pa zvizde zato sto ga boli du*e da potrci i svaki iole ozbiljan napad zbog neke sujete prema Bukariju usere i sutira sa 30 metara umesto da ga proigra... 

Ponasa se kao histericno dete koje nije dobilo igracku... 

Tea usreci nas po drugi put pa opet napravi neko iznenadjenje... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Sjećaš li se Rum kasato said:

Bila je i priča da je Zeman sklonio Milijaša kad je vidio kako ovaj izgleda. Rekao je nešto u fazonu - ovaj ne može da hoda a ne da trči i igra fudbal. 

Rekao je, da ovako nespremnog profesionalnog fudbalera u životu nije video.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Venger said:

Za Srnica se cak i preko tv-a videlo da nema trunke samopouzdanja, jos pre nego sto je napravio penal. Borio se kao lav to stoji, ali je cesto trcao za nekim loptama koje ne mogu da se stignu, samo da bi se dokazao i stalno je nesto sirio ruke. Otprilike kao kad ubacis klinca 18-19 godina pa on trci cak i u prazno samo da se dokaze da je za prvi tim. Sad ga je ovaj penal sigurno psihicki dokosurio i najbolje i za njega i za nas je da ode iz kluba. Pritisak na njega ce biti sve veci i ici ce iz greske u gresku.

Nekoliko puta u prvom poluvremenu su pogresni pasovi bili upuceni bas njemu, i to pasovi unapred na koje je uvek kasnio jer se plasio da se ubaci napred posto ne zna sta ce kada dobije loptu. Najupecatljiviji momenat je kada mu Bukari dodaje unapred pas na 2 metra a on stoji ukopan i lopta odlazi u aut. Igrac koji je nekada igrao po krilu i cak se sasvim dobro snalazio u sansama i davao golove je danas neko ko ne sme da kroci na protivnicku polovinu. Kao da je i sam svestan da nema kvalitet za ovakvu Zvezdu pa nece da smeta tamo gde treba pokazati talenat i kvalitet, nego se uzda u trcanje, borbu i vojne operacije. Verovatno ce ga sad skloniti na neko vreme, kao i Gobeljica sto su, ali ce se vratiti on opet u tim ne sumnjam.

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice odnosa Katai&Bukari, apsolutno sam siguran da je u toku rat izmedju njih. Protiv TSC -a Katai u kontri nije dao pas desno Bukariju nego je dzukacki okrenuo glavu i pod tupim uglom uposlio Kangvu koji je stigao do lopte ali mu je realizacija zakazala. Verovatno mu Bukari sad vraca. Ocigledno je da bukari-kanga-kangva trenutno igraju fudbal a ovaj klan bez kondicije katai i drugari osecaju rivalitet i da moraju da predaju kljuceve ekipe drugim igracima. A to ocito nece i ne zele. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Eno, Panic i drustvo vec napadaju ljude koji su vikali protiv uprave, podrzavaju Srnica i kazu da se to desava, da je njemu tesko i da je plakao, da su ga igraci podrzali i da nam je on protiv Kelna mnogo radosti doneo da mnogo gledamo Pantica i kopiramo njihov trend o isterivanju uprave, da je sramotno zvizdati u ovakvom trenutku u kome je klub....Cekam samo da se dotaknu Bronovickog i promasaja sa Barkosom, Salasom i Ailtonom

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Venger said:

Za Srnica se cak i preko tv-a videlo da nema trunke samopouzdanja, jos pre nego sto je napravio penal. Borio se kao lav to stoji, ali je cesto trcao za nekim loptama koje ne mogu da se stignu, samo da bi se dokazao i stalno je nesto sirio ruke. Otprilike kao kad ubacis klinca 18-19 godina pa on trci cak i u prazno samo da se dokaze da je za prvi tim. Sad ga je ovaj penal sigurno psihicki dokosurio i najbolje i za njega i za nas je da ode iz kluba. Pritisak na njega ce biti sve veci i ici ce iz greske u gresku.

 

Utakmicu smo odigrali dobro, iznad ocekivanja. Monako ne deluje nepobedivo i ako se saberemo mozemo da ih ugrozimo i u gostima.

 

Brine Katai. Nikad nisam video da ovako izgleda. Imao je i ranije neke lose partije, ali prvi put deluje ovako nezainteresovano, na granici bezobrazluka.

 

Bukari takodje izgleda kao tempirana bomba. Od samog pocetka sinoc je stalno nesto negodovao, pricao sebi u bradu, izbegao da doda Kataiju u onoj izglednoj sansi i generalno deluje vrlo nadobudno.

 

Imace Milojevic mnogo posla, pre svega da iskontrolise sve karaktere i sujete u svlacionici.

 

Ja bih se borio jos vise od njega pa ne igram za FK... 

Ne poznajem fudbalera koji je manje talentovan a vise prilika u zivotu imao. Mozda Radoslav Petrovic

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, berti said:

Pa ako mora da igra, metni ga na centarfora i sto dalje od gola. Doduse, Pavkov ga dade protiv Makabija, ali ovom idiotu barem naredi da ne ulazi u nasih 16 metara.

Atmosfera u klubu je gora nego kad nisno imali za sapun. Tada nije bilo para, sad  su pokradene sve. Svaka cast Kangi, ali neka se ponasa ovako u drugom klubu. 

Šampon, druže, šampon.

..i kosa im se sjaji, jer su na nju stavili lak.

JeSuisJeanClaude 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Znali se šta o Srnaldu,jel još rida ili su ga utešiti sa novijim ugovorom jačim i većim ?

 

Kažu trebao ovaj beskičmenjak i ranije da menja Kataija ali mu ispalo ceduljče između sedišta na klupi .

Valjda od jutros na raportu i ribanju kod Tvorze .

 

 

Šta ćemo gledati sleće u timu....aktiviranje ponovno Giškino?Zašto da ne?

Kad vidi da mogu Srnaldo i Nikolić ,Gobeljić,zapitaće se on,zašto ne i ja?

Ispunjava sve kriterijume,vojnik je kluba i bori se.To je za FKCZ sasvim dovoljno.

 

 

Edited by Siki
Link to comment
Share on other sites

Bukari je trenutno naš ubjedljivo najbolji igrač. Čovjek igra bez pomoći po desnoj strani i opet pravi ogromnu razliku. I na evropskom nivou radi ozbiljnu razliku. Protiv Makabija u Izraelu je bio najbolji, na derbiju dao golčinu. Sinoć okreće i pretrčava igrače Monaka koji su inače izuzetno snažni i brzi. Ja obožavam Kataia, ali Bukari je ove sezone za barem klasu bolji.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Evo na Mocartu vec peru Srnica.

 

http://mozzartsport.com/fudbal/vesti/suze-su-ok-zvizduci-takoe-zvezdi-je-potreban-slavoljub-srnic/430197

 

Nemam nista protiv decka, ali pored toga sto je limitiran je i u totalnom kanalu sa samopouzdanjem i psihom i ne moze da igra. Stela je dobro primetio, on ako je nesto znao to je bar da se ubaci u prazan prostor po strani. Sad ni to, prosto oseca da je ovo neki drugi nivo fubala i to je to.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, suptil said:

Sto se tice odnosa Katai&Bukari, apsolutno sam siguran da je u toku rat izmedju njih. Protiv TSC -a Katai u kontri nije dao pas desno Bukariju nego je dzukacki okrenuo glavu i pod tupim uglom uposlio Kangvu koji je stigao do lopte ali mu je realizacija zakazala. Verovatno mu Bukari sad vraca. Ocigledno je da bukari-kanga-kangva trenutno igraju fudbal a ovaj klan bez kondicije katai i drugari osecaju rivalitet i da moraju da predaju kljuceve ekipe drugim igracima. A to ocito nece i ne zele. 

 

Na konferenciji za stampu pred Makabi neki novinar je pitao Kataija pitanje u fazonu da li vam je sada lakse kada imate i Bukarija na desnoj strani. Katai je odgovorio da jeste, Bukari je dobar igrac, ali se videlo da mu nije pravo sto ga to pita. Bar sam ja stekao takav utisak. Imate na jutjubu tu konferenciju.

 

Ne znam sta se tu desava, ali Katai, Ivanic i drustvo moraju hitno da se dignu fizicki pre svega. Nesto se cudno desilo tokom leta, jer su pre samo par meseci svi trcali u dvomecu sa Rendzersom bez problema. Da li je ih je stigao umor, Ivanic je prosle godine bukvalno svaku utakmicu igrao, mislim da je pauzirao mozda jednu ili dve cele sezone.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Markoss said:

 

Taj sto lebdi Terzicu svakih par meseci govori - Kanga, Katai, Radonjic. Niko vise ne mora. Voli covek da ih gleda jebiga, svidjaju mu se kao igraci. Ubrzo ce i Radonjic, svakako mu je mladjani Danilo menadzer. A veruj mi ili nemoj, mada nemam razloga da lazem, da je i Dejan vise puta bio na raportu kod njega, mada ima Mister knjizicu i generalno su dobri, otud i sva ta gradnja po Vracaru. Cak i ono zimus kad je bila ponuda od Italijana je bilo - no, no. Do leta ostajes, pa posle vidi. 

 

Ovo sa Srnicem je dan mrmota. Sve i da se on skloni, bice tu opet neki Gobeljic, Pankov, Krsticic da proda bitnu tekmu. Meni je neverovatno koliko su glupi ljudi koji vode FKCZ, trose milione na igrace, a onda im svaku bitnu tekmu igra neki -1 igrac. 

 

Milojevic sve sto je mogao da uradi za vreme utakmice je uradio pogresno. Mi generalno nismo lose igrali, ali nam je u prilog islo to sto je Monako bas imao ogroman respekt i dosli su po 0:0 ovde. Ipak, osecaj za igru 0. Uvodjenje Bena da se bunari je potez koji ne bi random covek s tribine uradio. Ako Kulibali nije spreman za poluvreme, onda nek batali fudbal. I ne samo on, kad tako cujem da neko poluvreme ne moze da odigra, a zivi od toga, isutirao bih ga iz kluba. Uvodjenje lesa Veljka Nikolica koji takmicarsku utakmicu nije odigrao godinu i po dana, i koji ni u peaku forme nije pravio razliku u Superligi, dok ti na klupi sedi Mitrovic, prosto neobjasnjivo. 

 

Ne obecava ovo uopste, ali se drzimo kolko tolko na individualni kvalitet. Ipak, mi ovu grupu zavrsavamo kao cetvrti. 

 

E da, i kao neko ko je hvalio Pesica posle Makabija, moram da kazem da je ovo sto je on veceras odigrao sramno na 100 nivoa. Nista ne moze da me iznervira vise nego kad vidim da spic igra alibi igru i da ne ide u meso.

Iako bi me ovo beskrajno zabavilo jer bi pokazalo do koje smo tacke stigli, jednostavno ne mogu da poverujem u takav scenario, prvo jer je cak i za film previse, a drugo i da se to desava, kako bi ti saznao za to? Mislim nista licno, ti ili ja ili neko treci - kako bismo saznali za to? Posto bi TAJ zvao Terzu ili Dejana kako kazes i rekao slusajte, Kanga da igra svaku i Katai isto. I da li bi onda Terza isao i unaokolo i pricao da je to razlog da Kanga igra? Pa bas bas tesko

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...