Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Just now, NikadProtivKaline said:

a koliko veruje u srnica i zasto mu je isti igrao pre sanoga?

da li zato sto je bolji osiguran, ili se sanogo povredjen...ili se mozda mister ispickarao i sa njim, pored svih ostalih sa kojima se pickarao?

Sa Sanogom se posvadjao kad je bio derbi. Pricao Markus o tome

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Guru said:

 

E jbg, njega sam prevideo... Mentalno jeste gardista, al' kvalitetom odskače u odnosu na Srnića, Gobeljića i Pankova. Mada mene on pojačano nervira i rado bih mu video leđa, al' je njegova pozicija u klubu očigledno izuzetno jaka i bojim se da nema tog trenera koji bi mogao da ga skloni. 

 

Borjan odskače kvalitetom od ostalih gardista, ali je bio poprilično lošiji u Stankovićevoj eri. 

Npr, Dekiju na dušu idu ispadanja od Omonije, Šerifa i Haife, a pazi sad... Borjan protiv Omonije prima gol iz kornera, protiv Šerifa u Beogradu prima gol iz slobodnjaka u njegovu stranu, bliže sredini gola nego stativi, u revanšu ga lobuju glavom po sredini gola gde je na metar od linije...i za kraj, protiv Makabija, prima gol po sredini sa 30 metara. 

 

Ima on i dalje kvalitet za našeg prvog golmana, ali je za mene, poprilično lošiji i baš mislim da nije trebalo da dobije onoliki ugovor gde sa bonusima izlazi na milion. 

S druge strane, znajući ko dovodi pojačanja, jasno mi je da ne bismo boljeg ni našli. 

  • Like 7
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Saopstenje Delija

 

Povodom aktuelnih dešavanja oglasile su se i “delije”, i to pred subotnju utakmicu protiv Javora na stadionu “Rajko Mitić”. Njihovo saopštenje prenosimo u celini.

– Zvezdaška javnost je pravedna i ispravna, ali već odavno smo postali robovi lažnog mišljenja i lažnog javnog mnjenja. Zvezdaši su već davno upali u film da je njihovo mišljenje u stvari ono što pročitaju po mrežama, gde je istina daleko od realnosti. Taj lažni pritisak koji ne mogu da izdrže ni ljudi na najodgovornijim funkcijama nije na žalost mogao da izdrži ni jedan čovek kakav je Miloje, a sada i legenda kakav je Deki

Vreme je da jednom za svagda raskrstimo sa virtuelnim svetom i da pokažemo šta je laž, a šta stvarnost. I ako je Deki legenda koju smo morali da “platimo” da bismo sutra bili pametniji, neka tako bude jer čovek je rastrgnut u poslednja tri dana, a u realnosti nijedan zvižduk se nije čuo to veče na stadionu, koji je jedino merilo. Zato hajde sutra za Dekija, za Pavkova, za sve naše junake, da se pojavimo i da pokažemo šta je realnost i da stavimo već jednom za svagda tačku na ove farse! Jedan je Stanković Dejan! Subota 20.30 časova. Za Zvezdu, Za Dekija, za igrače. Svi na stadion da pokažemo šta je stvarnost – naveli su najvatreniji navijači Crvene zvezde.

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Venger said:

Ovi ovde prilicno hejtuju Milojevica. Jedan od komentara:

As a Swede who's had to watch his terrorism let me say: Advantage Partizan Belgrade

 

Inace su ljudi na redditu vrhunski poznavaoci fudbala i generalno bilo cega sto nisu mimovi ili hi tech

Edited by Redstar0356
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Redstar0356 said:

Nije igrao u Zvezdi kao klinac al je dosao  u Zvezdu bez struje a mogao je recimo u Olimpijakos. 

 

Nije se vratio al nije jos zavrsio karijeru plus je 6 godina bio kod nas u najgorim godinama kluba. 6 puta vise nego Dejan u 6x gorim uslovima

 

Nije, al Luka nije legenda Zvezde 

Vjerovatno si mlad pa ne znas koliko je Dejan Stankovic kao fudbaler znacio za Zvezdu i koliko su ga navijaci volili.Covjek nije bez razloga postao najmladji kapiten Zvezde i to nije bilo bas jednostavno u to vrijeme.Kao klinac rjesavao je evropske utakmice, zasluzio dres reprezentacije i bio starter,odigrao za prvi tim 85 utakmica sto nikako nije malo i postigao 30 golova.Sa samo 20 godina otisao u tada najacu evropsku ligu i jednu od najacih ekipa i bio starter.Svako jedan od izdanaka Zvezdine skole koji je za mene kao vjerujem i za mnoge druge jedna od fudbalskih legendi Crvene Zvezde.

 

To sa trenerskim poslom nema veze i prvi sam bio posle Makabija za opciju da se potrazi novo rjesenje za ulogu trenera u ekipi jer je Deki ispucao svoj kredit.

 

A ovo tvoje poredjenje Ninkovica,Jovica i Lazovica sa njim je vise nego komicno.Ninkovic je spasavao karijeru u Zvezdi, mozes pogledati neki njegov intervju. igrao u Evianu,druga ili treca Francuska liga ne znam ni sam, drag mi je igrac ali poredjenja sa Stankovicem su neumjesna.

  • Like 7
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jerotije Pantic said:

Covjek nije bez razloga postao najmladji kapiten Zvezde i to nije bilo bas jednostavno u to vrijeme.Kao klinac rjesavao je evropske utakmice, zasluzio dres reprezentacije i bio starter,odigrao za prvi tim 85 utakmica sto nikako nije malo i postigao 30 golova.

Pa laku mu je bilo kad nije on sebi bio trener pa stavio nekog Srnica da igra umesto njega a nije imao ni velikog Gobeljica da bude kapiten. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Redstar0356 said:

Nije igrao u Zvezdi kao klinac al je dosao  u Zvezdu bez struje a mogao je recimo u Olimpijakos. 

 

Nije se vratio al nije jos zavrsio karijeru plus je 6 godina bio kod nas u najgorim godinama kluba. 6 puta vise nego Dejan u 6x gorim uslovima

 

Nije, al Luka nije legenda Zvezde 

Ti ocigledno nisi ni gledao Dekija u Zvezdi. Steta. 

 

Evo kolega ti je ukratko objasnio neke stvari.

I mali savjet, malo manje mrznje. Bice ti zivot bolji.

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, suptil said:

Saopstenje Delija

 

Povodom aktuelnih dešavanja oglasile su se i “delije”, i to pred subotnju utakmicu protiv Javora na stadionu “Rajko Mitić”. Njihovo saopštenje prenosimo u celini.

– prd prd prd kenj kenj giska kenj kenj tenk prd prd generalstab kenj kenj prd rusija kosovo kenj zakolji prd – naveli su najvatreniji navijači Crvene zvezde.

 

  • Like 3
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, suptil said:

Saopstenje Delija

 

Povodom aktuelnih dešavanja oglasile su se i “delije”, i to pred subotnju utakmicu protiv Javora na stadionu “Rajko Mitić”. Njihovo saopštenje prenosimo u celini.

– Zvezdaška javnost je pravedna i ispravna, ali već odavno smo postali robovi lažnog mišljenja i lažnog javnog mnjenja. Zvezdaši su već davno upali u film da je njihovo mišljenje u stvari ono što pročitaju po mrežama, gde je istina daleko od realnosti. Taj lažni pritisak koji ne mogu da izdrže ni ljudi na najodgovornijim funkcijama nije na žalost mogao da izdrži ni jedan čovek kakav je Miloje, a sada i legenda kakav je Deki

Vreme je da jednom za svagda raskrstimo sa virtuelnim svetom i da pokažemo šta je laž, a šta stvarnost. I ako je Deki legenda koju smo morali da “platimo” da bismo sutra bili pametniji, neka tako bude jer čovek je rastrgnut u poslednja tri dana, a u realnosti nijedan zvižduk se nije čuo to veče na stadionu, koji je jedino merilo. Zato hajde sutra za Dekija, za Pavkova, za sve naše junake, da se pojavimo i da pokažemo šta je realnost i da stavimo već jednom za svagda tačku na ove farse! Jedan je Stanković Dejan! Subota 20.30 časova. Za Zvezdu, Za Dekija, za igrače. Svi na stadion da pokažemo šta je stvarnost – naveli su najvatreniji navijači Crvene zvezde.

 

Lepo sročeno saopštenje.

 

I što je najvažnije - tačno, jer će sutra poseta svakome pokazati stvarnost. Čak i poseta na severnoj tribini, koja je iz godine u godinu u proseku nešto manja od prethodne sezone.

 

A tačan je i ovaj deo o mrežama, na kojima ne mogu da se dele šamari, a odskora i pretnje potpadaju pod ozbiljni krivično delo. Jer, na mrežama piše ko šta hoće, a u realnosti te prebiju na stadionu ili u hali ako, recimo, ne deliš entizijazam prema Olimpijakosu i ne smeta ti Omić.

 

I na mrežama nema Ultra cop, dok ga u stvarnosti itekako ima... Tako da su pogodili tačno u metu detektujući stvarnost. 

 

 

Edited by Nek grmi jako
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nek grmi jako said:

 

Lepo sročeno saopštenje.

 

I što je najvažnije - tačno, jer će sutra poseta svakome pokazati realnost. Čak i poseta na severnoj tribini, koja je iz godine u godinu u proseku nešto manja od prethodne sezone.

Pravo da ti kazem ne secam se kada je neko otisao pod pritiskom mase, obicnog coveka koja apsolutno postoji i realna je a da ta masa nisu delije. Zato ih razumem, uvredjene mlade. Kako to mimo njih. Bla, bla, bla ko su ti iza tastature lazni navijaci bla, bla,.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sve dok se ne uperi prst sa severne tribine u prave krivce nema potrebe za ova patetična saopštenja i pozivanje na sabornost i masovnost. Nikakva pesma nikakva bakljada ni koteografija ne može da sakrije činjenicu da mrkela i terza ne rade dobro i da  stankovic platio njihov loš rad a ja bih to nazvao lopvlukom. Isto ne moze da se sakrije da srnic nije fudbaler da je pavkov igrač za drugu ligu a ne za Zvezdu i još mnogo toga se ne može sakriti sve dok se ćuti o terzicu i mrkeli. Nije Stankovic otisao zbog pisanje navijača po drustvenim mrezama već zbog raspada njegovog sistema i nekog novog kursa koji zagovaraju trgovci. Videće se sve u narednim danima vrlo brzo.

Edited by Perkos2
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, suptil said:

Saopstenje Delija

 

Povodom aktuelnih dešavanja oglasile su se i “delije”, i to pred subotnju utakmicu protiv Javora na stadionu “Rajko Mitić”. Njihovo saopštenje prenosimo u celini.

– Zvezdaška javnost je pravedna i ispravna, ali već odavno smo postali robovi lažnog mišljenja i lažnog javnog mnjenja. Zvezdaši su već davno upali u film da je njihovo mišljenje u stvari ono što pročitaju po mrežama, gde je istina daleko od realnosti. Taj lažni pritisak koji ne mogu da izdrže ni ljudi na najodgovornijim funkcijama nije na žalost mogao da izdrži ni jedan čovek kakav je Miloje, a sada i legenda kakav je Deki

Vreme je da jednom za svagda raskrstimo sa virtuelnim svetom i da pokažemo šta je laž, a šta stvarnost. I ako je Deki legenda koju smo morali da “platimo” da bismo sutra bili pametniji, neka tako bude jer čovek je rastrgnut u poslednja tri dana, a u realnosti nijedan zvižduk se nije čuo to veče na stadionu, koji je jedino merilo. Zato hajde sutra za Dekija, za Pavkova, za sve naše junake, da se pojavimo i da pokažemo šta je realnost i da stavimo već jednom za svagda tačku na ove farse! Jedan je Stanković Dejan! Subota 20.30 časova. Za Zvezdu, Za Dekija, za igrače. Svi na stadion da pokažemo šta je stvarnost – naveli su najvatreniji navijači Crvene zvezde.

Odlično saopštenje povodom promocije novog trenera.Kao i uvek opet krivo i bezveze.Jer nikako da strelicu odapnu prema najodgovornijim Tvorzinju i fikusu Miti.Mada nije da i njih Nema na drustvenim mrezama i forumima gde su pretili,vredjali,sacekivali.
 

Dosta toga dobrog sam čuo o našem novom treneru,još iz vremena kad je došao da bude pomoćnik onomad,Mada se nije proslavio u poslednjem mandatu u Malmeu.

Ako neko zna nešto više o Milejeviću neka napiše.


Što se Dekija tiče povrešio sam debelo,mislio sam da neće nikad sam otici i dati ostavku ali sam se debelo prevario.Ali Mislim da je reakcija veceg dela navijača pokazala Misteru kako stoji medj zvezdasima a da nije Šipka na severu.U svakom slučaju puno sreće u zivotu i dalje radu i ostaje žal što Deki trener Nema ni 30% testisa Dekija fudbalera.Šteta.

 

Na kraju bata Mita umesto da promoviše novog trebao je da podeli deo odgovornosti i da pokipi pinkle i ode sa bivšim trenerom.Ali posto je on držač druge strane šala na promocijama pa ne dozivljava svoju funkciju kao bitnu i odgovornu.

Edited by Siki
Link to comment
Share on other sites

Samo sam dodao delije.net gde god je potrebno, čisto da vidim kako bi zvučalo

Quote

Povodom aktuelnih dešavanja oglasile su se i “delije”, i to pred subotnju utakmicu protiv Javora na stadionu “Rajko Mitić”. Njihovo saopštenje prenosimo u celini.

– Zvezdaška javnost je pravedna i ispravna, ali već odavno smo postali robovi lažnog mišljenja na delije.net i lažnog javnog mnjenja. Zvezdaši su već davno upali u film da je njihovo mišljenje u stvari ono što pročitaju na delije.net, gde je istina daleko od realnosti. Vreme je da jednom za svagda raskrstimo sa virtuelnim svetom i da pokažemo šta je laž, a šta stvarnost.

 

Dileje u epizodi: Verujte našem javnom mnjenju, a ne onom koje pišu neki drugi.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Redstar0356 said:

Inace su ljudi na redditu vrhunski poznavaoci fudbala i generalno bice cega sto nisu mimovi ili hi tech

Ali bukvalno. Eto za Kodi recimo je fenomenalan sub i to se ne lupeta i zna se šta radi. Problem je što na redditu ima sve živo :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Dejan Stankovic je bio fudbalski genije, nemojte bezveze to da osporavate ako ga niste gledali u prajmu kad je bio jedan od najboljih i najpotcenjenijih veznih na svetu. 

 

Mene najvise brine, a vezano za Milojevica je da ga mnogo hvale kolege, a treneri su verovatno najsujetniji ljudi ikad, pogotovo kad je rec o kolegama. I tu nema greske, ako nekog svi pljuju, to samo znaci da ga gledaju kao konkurenciju. S druge strane, Milojevica ne da ne pljuju, vec od pocetka vlada taj neki hajp kako je on predobar teoreticar, kako ima fudbal u malom prstu i kako je next big thing (zadnji put se takav hype oko domaceg trenera pravio samo oko Saleta Jankovica). 

 

Ipak, ono sto kazu igraci to je da je uvek bio dostupan, da je stalno tezio da se igra napadacki, da je cak i sa Stankovicem ulazio par puta u mini sukobe, jer je smatrao da se previse zatvaramo, kao i da je sa mladima imao bas bas dobar odnos i da se zalagao i da oni igraju sto vise (za razliku od Nebojse Milosevica koji je sve suprotno radio). 

 

Takodje, covek je negde nekad nesto uradio i mimo Srbije sto ga stavlja u prvi plan ispred svih domacih trenera. Sigurno mu u Svedskoj nisu radili PR, niti je imao ko da ga gura, pa ni na Islandu, a belezio je sasvim fine rezultate. Ipak ovo ispadanje od Zalgirisa, jbg, podseca na ispadanje Zvezde od Makabija, al ovo je opet neka druga prica.

 

Elem, poznaje ekipu, nece mu trebati period adaptacije, i derbi mu je prvi ozbiljan ispit. Taman da vidimo koliko je brzo u stanju da razmrda ekipu, a i pitanje je koliki autoritet moze da nametne. Mada licno u zivotu, pa i u sportu, verujem samo u autoritet znanja. 

Edited by Markoss
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Mozak mi je izvetreo, ali mi se čini da nije bilo saopstenja kada je Robi otisao. Samo onaj bedni transparent na kome su se zahvalili ne Robiju, vec Prosineckom, onako zvanicno. Na isto transparentu su pozeleli i dobrodoslicu onom idiotu.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, berti said:

Mozak mi je izvetreo, ali mi se čini da nije bilo saopstenja kada je Robi otisao. Samo onaj bedni transparent na kome su se zahvalili ne Robiju, vec Prosineckom, onako zvanicno. Na isto transparentu su pozeleli i dobrodoslicu onom idiotu.

Zq Robija su jedva aminovali da dodje a tek da zale.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vanstadionska javnost je toliko veća i toliko omnipotentna u odnosu na stadionsku javnost iz onog saopštenja, da to bukvalno ne bi ni moglo da se stavi u istu mernu jedinicu, do tačke u kojoj mi je na vest o novom treneru bukvalno prvo palo na pamet - koliko će nam trebati vremena da počnemo da ga teramo.

 

Jer, ako pogledamo istini u oči, ovaj Milojević ima mnogo teži zadatak od onog Milojevića, budući da stari Milojević nije imao toliki pritisak rezultata i svaki mu se uspeh s pravom tumačio kao korak od sedam milja, dok će se novi Milojević peći na vatri podrazumevanja da mora da pravi rezultate na osnovu novog renomea kluba (ironija je da je za taj renome i visoku lestvicu očekivanja delom zaslužan i Stanković, iako je teran po forumima i mrežama). 

 

Takođe, novom Milojeviću biće neuporedivo teže nego Stankoviću, koji je ipak involvirao svoje fudbalsko ime u čitav proces, pa je bilo jasno da ni uprava kluba ni tribina ne mogu sa njim kao da je neki Dostanić ili Janković.

 

I dok je mister Dejan imao svoj vlastiti status kao zalog, te činjenicu da će mnogi skočiti da ga brane, kad bude čupavo za novog Milojevića će skočiti - niko.

 

Baš niko... Samo i jedino njegovi rezultati biće mu štit.

 

Edited by Nek grmi jako
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ono sto sam iskopao o Milojevicu do sad je dosta oprecno. Neki ga kuju u zvezde, da je odlican takticar, da ima mnogo energije i da je radan. S druge strane ima i komentara koji ga pljuju, da je ulazio u sukobe sa igracima, da je izgubio svlacionicu u Malmeu i slicno.

 

Ali postoji hajp oko njega, ne samo u nasim medijima, nego i preko. Nasao sam bukvalno detaljne analize njegovog nacina igre, posvetili su mu paznje na nekim stranim sajtovima kao da je Gvardiola.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...