Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

4 minutes ago, threepwood said:

Miki Milojevic koji izvodi Kataia i uvodi Milunovica. Koliko mu se stisnulo govno od ovoliko loseg Partizana. Bruka

Cela utakmica jedno velika ništa od Milojevića. Nikakva igra, još i uvede Milunovica za bunker zadnjih 20 minuta protiv ovakvog Partizana. A ni to ih nije naučio kako da se igra. Biće mi muka ako stvarno ulazimo u novu sezonu ovakvim amaterom. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Eraković me mnogo nervira več neko vreme sa svojim seljančenjem. Uvek je glavni kad treba nešto da se pičkara i kurči

 

edit: btw, pre šamarčine je udario Ricarda laktom. Trebali su obojica crveni da dobiju.

 

 

Edited by L' Imperatore
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rekoh vec da je sudjenje lose..ovaj sudija nije dorastao zadatku.

Nasa partija u drugom poluvremenu je skandalozno losa. Nismo sut uputili prema golu ovako loseg Partizana..Uzece ovaj mediokritet titulu,ali nece ostati na klupi za sledecu sezonu. Ne bi smeo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Alibi potezi igrača obe ekipe. Pokušali agresivnošću jednih prema drugima da opravdaju bednu partiju na terenu.

 

Rikardo je bio u bukvalno svakoj gužvi koja se stvorila na terenu. Dragović sa druge strane isto, samo se iskontrolisao i izbegao da pukne kao Rikardo.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko smo tuzni da smo morali da strepimo od ovakvog Partizana ceo mec.

 

Da nismo srecno dali taj gol u 5-6minutu ovo bi bila jos jedna 0:0 partija.

 

Tuga.

 

Njima Mladost GAT uvali kao od sale 4 komada a mi ne mozemo od metnemo vise od jednog srecnog jednog gola...

Edited by Don Dusko
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...