Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

7 hours ago, Markoss said:

Vasiljevic je dosta slabiji golman od Popovica, uprkos guranju. Ne mozes nista da mu poveris kad prima ovakve krompir golove.

Treba dovesti Marka Ilića iz Belgije, po meni odličan golman. A trenutno ne brani jer je posle infekcije neke rezervni golman dobro odradio posao, pa trener neće da ga vadi iz gola. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/21/2023 at 3:38 PM, fradler said:

Ne bih ja zadrzavao Mitrovica, ako se moze unovciti za neku finu kintu. Simpatican, ali limitiran momcic.

 

Sve ok, ali prodavati mlade igrace par meseci pre zagarantovane Lige sampiona... zašto? Eraković, Mitrović, Bukari, pa i mali Mijatovic, bice mnogo interesantniji tržištu u decembru. 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Milko Miller said:

Treba dovesti Marka Ilića iz Belgije, po meni odličan golman. A trenutno ne brani jer je posle infekcije neke rezervni golman dobro odradio posao, pa trener neće da ga vadi iz gola. 

 

Jes dobar golman, slazem se. Ma meni je ok da Popovic bude rezerva dokle god hoce i moze, nije kiksara ko Vasiljko. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Juan said:

Negde sam pročitao da TSC ima pravo otkupa, ali nisam siguran da li me sećanje ne vara. Ako je tako, ništa tu ne možemo.

Pa dobro to ne znači da ne možemo ništa, samo moramo onda se dogovorimo sa TSC oko obeštećenja. Na primer da im damo istu sumu plus Stanić jer je Lazetić u par navrata hteo da dovede njega. 

Edited by Milko Miller
Link to comment
Share on other sites

Meni je Zlatanovic solidan igrac uvek bio, i u mladjim selekcijama mi se svidjao vise od svih spiceva 98 zbog kojih nije bio u reprezentaciji, tako da ne bih bas rekao da je menadzerski igrac. Decko nije bio pozivan u reprezentaciju, jer su igrali Vanja Vucicevic, Toma Todorovic i Milan Panovic koji se sad ne bave fudbalom otprilike. Potom je bio dobar u Radniku, otisao u Spaniju gde se nije proslavio, ali ko pa jeste od tih no name nasih igraca koji su otisli tamo, potom nastavio u Izraelu gde on i Djole Jovanovic dominiraju, sto opet daje realnu sliku o njegovoj kvalitetu. 

 

Ima dobru nogu, bezobrazan je, agresivan, ne plasi se, ali nama treba prvi spic, a ne neko ko nije bolji od Pesica. Al ocigledno imamo fetis na igrace iz FKP skole. 

Edited by Markoss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

Zlatanović iz partizanove generacije '98 ?

 

taj ne može da dobaci loptu dalje od 10 metara kad je šutne iz sve snage

zar nisu delije zabranile dolazak bivših igrača partizana 

 

35 minutes ago, Perkos2 said:

Šilja Pešić je  Levandovski za tog Zlatanovića

 

Ubedjen sam da Zlatanovica nisi pogledao vise od 3 puta, a usudio bih se da kazem da ga nikad nisi gledao.

Bas deluje u poslednje vreme da random pljujes.  Makar po prvom upisu. 

Pesic verovatno jeste trenutno bolji, Zlatanovic ima okej sezonu-dve iza sebe, cak usudicu se da kazem i bolju nego Pesic u periodu igre za Makabi. 

Svakako bih pre gledao Zlatanovica nego mucenog Kulibalija, a to dal je lom ili ne, ostavimo da decko pokaze na terenu, jedno sigurno znam iz minimalnog broja utakmica koje sam odgledao a da je on igrao, poginuce za svaku loptu, i nece mrcvariti kao Pesic. 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Igor_ said:

 

 

Ubedjen sam da Zlatanovica nisi pogledao vise od 3 puta, a usudio bih se da kazem da ga nikad nisi gledao.

Bas deluje u poslednje vreme da random pljujes.  Makar po prvom upisu. 

Pesic verovatno jeste trenutno bolji, Zlatanovic ima okej sezonu-dve iza sebe, cak usudicu se da kazem i bolju nego Pesic u periodu igre za Makabi. 

Svakako bih pre gledao Zlatanovica nego mucenog Kulibalija, a to dal je lom ili ne, ostavimo da decko pokaze na terenu, jedno sigurno znam iz minimalnog broja utakmica koje sam odgledao a da je on igrao, poginuce za svaku loptu, i nece mrcvariti kao Pesic. 

 

Nije igrač koji nam treba za LŠ. Definitivno. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Igor_ said:

 

 

Ubedjen sam da Zlatanovica nisi pogledao vise od 3 puta, a usudio bih se da kazem da ga nikad nisi gledao.

Bas deluje u poslednje vreme da random pljujes.  Makar po prvom upisu. 

Pesic verovatno jeste trenutno bolji, Zlatanovic ima okej sezonu-dve iza sebe, cak usudicu se da kazem i bolju nego Pesic u periodu igre za Makabi. 

Svakako bih pre gledao Zlatanovica nego mucenog Kulibalija, a to dal je lom ili ne, ostavimo da decko pokaze na terenu, jedno sigurno znam iz minimalnog broja utakmica koje sam odgledao a da je on igrao, poginuce za svaku loptu, i nece mrcvariti kao Pesic. 

 

Još od pionira Partizana znam za tog Zlatanovića i njegov kvalitet, naravno znam i čiji je igrač i ko ga forsira, zanima me samo zašto Birmančević nije mogao u Zvezdu a Zlatanović može 

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Perkos2 said:

Još od pionira Partizana znam za tog Zlatanovića i njegov kvalitet, naravno znam i čiji je igrač i ko ga forsira, zanima me samo zašto Birmančević nije mogao u Zvezdu a Zlatanović može 

 

Pa Zlatanovic nije igrao za prvi tim. :D

 

Jebem li ga, sad si me bacio u rebus, posto znam da si pratio tu Partizanovu 98. Meni je dobar bio Zlatanovic, bolji od svih tu napred sem od Ilica onog koji ne znam ni dal i dalje igra fudbal. Dosta bolji od Torodovica i Petrova recimo koji su gurani, pogotovo ovaj prvi.

 

Mada je cinjenica da ga zanimljiva agencija zastupa i da nam treba prvi spic, a ne dodatna rotacija. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...