Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

6 hours ago, Profesor said:

Biće svi po standardu sem veličine koja verovatno nije dovoljna za LŠ?

Zna li se koliki je kapacitet pomocnig stadiona na kojem je igrao Real dok su renovirali Santiago Bernabeu?

Mada bila je Covid sezona pa su to iskoristili. Ali da nije bilo Covida ne znam gde su planirali da igraju.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Juan said:

Evo predsednik kao ideju da igramo u Zaječaru, Loznici ili Leskovcu dok nam ne završe stadion.

Izgleda da je ideja da se pravi potpuno novi stadion, ali lokacija je nepoznata za sada.

 

Sva tri stadiona imaju kapacitet nesto iznad 8000 mesta. 

 

Kragujevac ce imati oko 20 000 mesta, ali ce biti zavrsen tek sredinon 2024. ako ne bude probijanja rokova.

Edited by Profesor
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Igor_ said:

Bas mi zao sto nas Ben napusta, bas gotivna glava. Nadam se da ce ga nasi vratiti sa nekom drugom ulogom, ako se on bude opredelio da nakon igracke karijere uplovi u te vode. 

Donald u Graficaru? 

 

I Jagos Vukovic. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kada god udjem na ovaj topic koji inače najviše volim i pročitam vesti zgadi mi se i fudbal i zvezda. Kakve moralne nakaze obitavaju u i oko fkcz je jezivo. I tako je već decenijama i ja se svaki put iznova iznenadim i zgrozim. 

Sto se fudbala tiče jedva cekam da vidim kako će to da izgleda pomalo sam se uzeleo zvezde, mada mi je fudbala preko glave od svetskog prvenstva. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

Razvoj mladih igrača je na vidiku😄  gde je onaj što propagira svakog srpskog igrača koji je dva puta šutno loptu da nam objasni "politiku" Grafičara

To je proslost, Graficar juri Superligu i nezavisnost od nas. 

Link to comment
Share on other sites

Quote

"Teško je pronaći reči da opišu ono što ovaj odlazak predstavlja za mene nakon pet provedenih godina u klubu. Želeo ih da se zahvalim svim saigračima s kojima sam imao prilike da se družim i sa kojima sam delio toliko prelepih momenata. Hvala svim radnicima u Crvenoj zvezdi! Takođe, želeo ih da zahvalim navijačima na velikoj ljubavi i na tome što su me uvek podržavali. Želim vam sve najbolje u budućnosti i vidimo se uskoro", poruka je El Fardu Bena putem Instagrama.

 

  • Like 7
  • Love 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Bacam pogled malo na naš meč protiv Nefčija i jedan potez je za istorijske udžbenike, ali bez šale.

 

Lopta na 16 protivnika, i naš igrač je prima i vraća je nazad do skoro centra. Neverovatno. Ali, ja to nisam video nigde. Pogađate koji je igrač vratio loptu - Slavoljub Ronaldo/Mesi Srnić.

 

Dajte mu nacionalnu penziju i šaljite ga negde, aman.

  • Like 5
  • Love 1
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, mare80 said:

Na poluvremenu izašao Srnić,ušao Mustafa ....

Šifra : Ništa za ništa ...

Dva najbesmislenija igrača u istoriji CZV ... Pored njih i mučeni Gobelja izgleda kao smislen fudbaler ...

Bukvalno Mustafa višak na terenu.

Prucev dobar vidi se da zna sa loptom. Leković za sada dosta korektan. Fine lopte šalje napred.

Link to comment
Share on other sites

Ja još nisam provalio koja je njegova pozicija na terenu (osim ako ne postoji  fudbalska  pozicija : mladi Srnić) ....

Još jedna zaumnost : Krstičić na terenu .... Dajte bre čoveku zlatan sat izljubite se i recite mu da je slobodan u izboru novog kluba ....

Link to comment
Share on other sites

Toliko nekih nepotrebnih igraca, besmislenih likova..Sta je sustina Krsticicevog bivstvovanja u Zvezdi? Bio dobar, nema vise mjesta i zna se da nikad vise nece vidjeti loptu. Srnić? Mustafa? Pankov? Imamo 50 nekih igraca, ni plana ni programa. Na to sve, muceni Milojevic. Kao da gledam Akra Lajonse, toliko sam bez emocije. Fuj.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...