Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

1 hour ago, SunZero said:

Stankovic sa ovim oko Dragovica pokazao da je veca dzukela cak I od onog kako sam ga percipirao dok je bio u Zvezdi

obican glavati junac koji se udara po nosu I pateticna nepismena prostitutka

 

Sram ga bilo sto hoce da dovede igraca kog je trenirao, a koji svakako hoce da ide iz kluba. 

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Markoss said:

 

Sram ga bilo sto hoce da dovede igraca kog je trenirao, a koji svakako hoce da ide iz kluba. 

ne ide da ulazi Zvezdi u igraca a do juce je slinavio koliko je voli I koliko je zahvalan sto mu je pruzena prilika da postane trener

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, SunZero said:

ne ide da ulazi Zvezdi u igraca a do juce je slinavio koliko je voli I koliko je zahvalan sto mu je pruzena prilika da postane trener

 

Ma dobro to, on je sav isfoliran, prenaglasava konstantno, patetise itd, ali s fudbalske strane pricam. 

 

Licno, ne bih nista drugacije od Dejana uradio. Treba mi stoper, znam jednog koji je odlican i nezadovoljan u maticnom klubu, zvao bih ga. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mare80 said:

Mi kakvi buzdovane imamo na čelu kluba,ne bi me čudilo da nam odmah odu i Dragović i Eraković pa da u grupe LŠ udjemo sa Milunom i Pankovim ...

 

Припреми се одмах да се не чудиш то је банда и још неспособна.

Драговић-Ераковић је минимум за ЛШ. Један искусан квалитетан и други квалитетан и талентован којем цијена може само да расте...

Спајић-Милун је цртани филм против оних ала из ЛШ.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Zvezdasi su 

Ninkovic 

Lazovic 

Robi 

Dejo  (Koji se jedini vratio u Zvezdu)

 

I jos par  njih. Ne zanosite se Zvezdastvom Vidica, Stankovica i ostalih koji su osvojili para i para i sve sto su mogli a nisu nasli vremena da odigraju 1-2 oprostojajne sezone u klubu kojem je ocajnicki trebala pomoc. 

 

Lako je sad dolaziti. Dodjite vi kad je dosao jedan Milos Ninkovic

 

 

 

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Redstar0356 said:

Zvezdasi su 

Ninkovic 

Lazovic 

Robi 

Dejo  (Koji se jedini vratio u Zvezdu)

 

I jos par  njih. Ne zanosite se Zvezdastvom Vidica, Stankovica i ostalih koji su osvojili para i para i sve sto su mogli a nisu nasli vremena da odigraju 1-2 oprostojajne sezone u klubu kojem je ocajnicki trebala pomoc. 

 

Lako je sad dolaziti. Dodjite vi kad je dosao jedan Milos Ninkovic

 

 

 

 

 

 

Kakva gomila budalaština. Ne zanosite sde zvezdaštvom Nemanje Vidića reče čovek koji bi pre voleo da Vojvodina bude prvak nego Crvena Zvezda. 

Ja bih rekao ne zanosite se postovima ljudi koji pokušvaju da vam objasne ko su pravi zvezdaši a ko ne.

Upoređuješ Vidića i Ninkovića, brate rođeni. Neverovatno.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Redstar0356 said:

Zvezdasi su 

Ninkovic 

Lazovic 

Robi 

Dejo  (Koji se jedini vratio u Zvezdu)

 

I jos par  njih. Ne zanosite se Zvezdastvom Vidica, Stankovica i ostalih koji su osvojili para i para i sve sto su mogli a nisu nasli vremena da odigraju 1-2 oprostojajne sezone u klubu kojem je ocajnicki trebala pomoc. 

 

Lako je sad dolaziti. Dodjite vi kad je dosao jedan Milos Ninkovic

 

 

 

 

 

 

Zaboravio si Marlbora, on je najveći zvezdaš, isto Vujadin, vratili su se kad je bilo najteže i danas dan nam pomazu. 

Sram bilo Dragu dosao u Zvezdu kad ga niko nije hteo, samo da nam uzme pare. A tek Vidića najvećeg neprijatelja Zvezde i našeg voljenog Terze. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Markoss said:

 

Ma dobro to, on je sav isfoliran, prenaglasava konstantno, patetise itd, ali s fudbalske strane pricam. 

 

Licno, ne bih nista drugacije od Dejana uradio. Treba mi stoper, znam jednog koji je odlican i nezadovoljan u maticnom klubu, zvao bih ga. 

Sve ok sto on hoće Dragovića. Odličan igrač, poznaje ga sto ti kažeš.
Nego problem je sto neće Srnica a gurao ga je onoliko.
Problem je i sto hoće Dragovića za kikiriki. Mada tu je sve jedno koliko će platiti jer će Terza & co to sve da pokradu. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Odakle naziv cigani ???
Први дерби је одигран 1946.године, на минус седамнаест степени, али дрвене трибине стадиона предратне ''Југославије'' биле су пуне. На једној страни седели су навијaчи Партизана, официри са револверима, партијци, црни ''кожни капутићи'', ошишани костоломци, сви са партијским задатком да навијају за тим ЈНА, Партизан. На супротној страни скупила се београдска мангупарија. Сви они који су се кешали на трамвај, стајали су на ћошку и пљували у даљ или држали цигарету шмекерски, палцем и кажипстом. И уопште сви они који су у тим стриктним врменима имали духа и смелости да терају контру и праве циркус. И замислите какву је атмосферу направила београдска мангупарија, када је постигла да изнервирани официри, партијци и ''црни капутићи'' негде пред крај првог полувремена скоче и почну бесно да скандирају -''Цигани!,Цигани!''. Чак је један од великих навијача црно-белих, сам Ј.Б. Tито, видно испровоциран од стране Звездиних навијача, напустио трибину и заклео се да никада више неће крочити на фудбалску утакмицу. Тај дерби завршен је победом, само на папиру, слабије Црвене звезде са резултатом 4-3. А мангупарија је одговорила тако што су следећи пут изнели транспарент са натписом ''Цигани поздрављају своје шампионе'' !!!

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Dragovic: Životna želja mi je bila da zaigram za beogradske crveno-bele, sada se to ostvarilo. Normalno je da se klubovi interesuju, ali ne razmišljam u tom smeru. Igrač sam Crvene zvezde i dok god je tako neću komentarisati natpise. Ostvario mi se dečački san. Crvena zvezda je za mene više od kluba, nemoguće je da budem nezadovoljan u voljenom klubu. Želim sa Zvezdom da igram Ligu šampiona i trenutno razmišljam samo u tom pravcu. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Milko Miller said:

Dragovic: Životna želja mi je bila da zaigram za beogradske crveno-bele, sada se to ostvarilo. Normalno je da se klubovi interesuju, ali ne razmišljam u tom smeru. Igrač sam Crvene zvezde i dok god je tako neću komentarisati natpise. Ostvario mi se dečački san. Crvena zvezda je za mene više od kluba, nemoguće je da budem nezadovoljan u voljenom klubu. Želim sa Zvezdom da igram Ligu šampiona i trenutno razmišljam samo u tom pravcu. 

 

Djoka...

 

https://sportske.net/vest/domaci-fudbal/dragovic-dragi-prijatelji-sokiran-sam-laznim-intervjuom-483446

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...