Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Ma sve je to super ali sa likom koji nam je trener, ne može nam niko pomoci. Umjesto da se dovede neko ko zna, sprema za LŠ, mi se  razvlačimo sa ovim stručnjakom. I onda će biti smjenjen par mjeseci pred LŠ, pa ćemo novog tražiti 2 mjeseca i taman će doći pred početak sezone. I do jaja..

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Alija Sirotanović said:

Rano ste otpisali Milojevića, vreme će pokazati da ipak mozda gresite... 

 

Bilo bi dobro da neki klinac na proleće dobije priliku pogotovo ako dobijemo Partizan i odemo na +13. Jer ovi sto idu na pripreme bas imaju kvalitet.

Ja bih bio sretan kad bi bilo tako. Ali nekako... tu je on vec neko vrijeme. Ne moze se reci da je doslo do neke znacajnije promjene u smislu da se vise trce, bolje napada, bolje brani, vise golova daje, manje golova prima, ljepse igra...Sve nekako ide po inerciji, tugaljivo.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Alija Sirotanović said:

Rano ste otpisali Milojevića, vreme će pokazati da ipak mozda gresite... 

 

Bilo bi dobro da neki klinac na proleće dobije priliku pogotovo ako dobijemo Partizan i odemo na +13. Jer ovi sto idu na pripreme bas imaju kvalitet.

slično smo čitali i za onog konduktera što je vodio KKCZ na početku sezone, pokazalo je vreme da je zalutao 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni kod Milojevica nista ne obecava. Igra nikakva, vodjenje utakmice nepostojece, mnogo voli da prica sto mi se takodje ne svidja (podseca na Saleta Murinja), strucni stab u sastavu Vujadin-Milijas... Milslim da trenutno nije kalibar za Zvezdu.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Venger said:

Meni kod Milojevica nista ne obecava. Igra nikakva, vodjenje utakmice nepostojece, mnogo voli da prica sto mi se takodje ne svidja (podseca na Saleta Murinja), strucni stab u sastavu Vujadin-Milijas... Milslim da trenutno nije kalibar za Zvezdu.

Doveli smo nekog Portugalca u strucni stab i novog kondicionog trenera iz Vojvodine

Link to comment
Share on other sites

Sa druge strane, mora da se radi na smanjenju igračkog kadra. Ja sam pokušao da prebrojim koliko imamo igrača pri prvom timu, bez igrača na pozajmici, i cifra je između 31 i 35. Nestvarno je da neko očekuje od trenera da radi trening sa tolikim brojem igrača.

Pretpostavljam da će biti odlazaka na zimu, ali nadam se da će se ratosiljati igrača koji nam nisu neophodni i da će se dodantnom selekcijom napraviti solidan tim za sledeću sezonu. Mada plašim se da mogu samo da se nadam.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Don Juan said:

Sa druge strane, mora da se radi na smanjenju igračkog kadra. Ja sam pokušao da prebrojim koliko imamo igrača pri prvom timu, bez igrača na pozajmici, i cifra je između 31 i 35. 

Zato sluzi Graficar, Ofka hahahhaha 

 

A tek koliko imamo igraca oko 30 godina, a i stranaca, pa mi da smo u Eu(tad nema zabrane stranaca) imali bi ceo tim stranaca 

 

Treba da sledimo primer Dinama, posto imamo jako talentovane mlade igrace  iz škole, ali brzo cemo ih ugasiti 

 

Imamo preko 100 igraca pod ugovorom

 

Spajic tesko povredjen, kad je bio u Zvezdi oteran kao klinac

 

Ado fudbal nije igrao godinu dana(podseca na Kalina Lukasa u Kk) terace se vec u junu

Edited by vlaDixXx
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Perkos2 said:

Hoće li neko da se kladi da OFK-a ulazi u prvu ligu

 

Mozda ne ove, ali vec sledece sezone. Kuva se sve ovo. Graficar ce vec ove da udje u SL, OFK ce da bude nova Zvezdina filijala, sve dok ne udju u SL, sto ce da bude u naredne dve, tri godine. A onda ce da se nadje neka Zvezdara, itd. 

 

Elem, Spajic je kako stoje stvari zamena za Dragovica koji je jako nezadovoljan. I on i Erakovic su blizu odlaska, ne bi me uopste iznenadilo da obojica odu. 

 

Sanogo je koliko znam odbio produzetak ugovora, tako da je slobodan igrac od 1. januara. I on je bio nezadovoljan, jos kod Dejana. Posle se samo nastavilo, al je profesionalac, nije pravio probleme. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Meni je neverovatno da Dragovic ne zeli da igra LS za Zvezdom. Sa druge strane cela ekipa je bure baruta ocekivano kada se zna ko sve to vodi i da su cesto klanovski odnosi na prvom mestu. Ne znam kako cemo mi biti jaci nego sto smo sad sledece godine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Markoss said:

 

Mozda ne ove, ali vec sledece sezone. Kuva se sve ovo. Graficar ce vec ove da udje u SL, OFK ce da bude nova Zvezdina filijala, sve dok ne udju u SL, sto ce da bude u naredne dve, tri godine. A onda ce da se nadje neka Zvezdara, itd. 

 

Elem, Spajic je kako stoje stvari zamena za Dragovica koji je jako nezadovoljan. I on i Erakovic su blizu odlaska, ne bi me uopste iznenadilo da obojica odu. 

 

Sanogo je koliko znam odbio produzetak ugovora, tako da je slobodan igrac od 1. januara. I on je bio nezadovoljan, jos kod Dejana. Posle se samo nastavilo, al je profesionalac, nije pravio probleme. 

A sa čime Dragović može da bude nezadovoljan? Nije da se i on proslavio u evropskim utakmicama.

Edited by Green23
  • Tuzno 2
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Perkos2 said:

slično smo čitali i za onog konduktera što je vodio KKCZ na početku sezone, pokazalo je vreme da je zalutao 

I sad su svi takvi... Ne kazem da je Milojevic dobar ili los samo malo je vremena tu da mu lupamo etikete neznalice. Ja ću o njemu posle zimskih priprema. Stoji da je neozbiljno ako su ti Vujadin i Milijas pomoćnici, mada je Marlboro u stručnom stabu vec dugo i pre Miloja. Jbg, pa da je dosao Pep posle Haife ne bi digao ekipu tek tako. Mislim, da se ne lazem, treba biti realan da će tesko neko trenersko ime koje mi zelimo raditi sa Terzićem... 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alija Sirotanović said:

I sad su svi takvi... Ne kazem da je Milojevic dobar ili los samo malo je vremena tu da mu lupamo etikete neznalice. Ja ću o njemu posle zimskih priprema. Stoji da je neozbiljno ako su ti Vujadin i Milijas pomoćnici, mada je Marlboro u stručnom stabu vec dugo i pre Miloja. Jbg, pa da je dosao Pep posle Haife ne bi digao ekipu tek tako. Mislim, da se ne lazem, treba biti realan da će tesko neko trenersko ime koje mi zelimo raditi sa Terzićem... 

To ne znači da treba da slepo verujemo da se od  potrčka može postati pravi trener. Zvezda treba da juri uspeh u Evropi a za tako nešto treba i ozbiljan trener. Za srpske livade može i bilo ko sa foruma da vodi Zvezdu i bio bi šampion.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Green23 said:

A sa čime Dragović može da bude nezadovoljan? Nije da se i on proslavio u evropskim utakmicama.

Pa može da bude nezadovoljan što je najverovatnije zbog Zvezde ostao bez reprezentacije. Može da bude nezadovoljan što igra u srpskoj ligi. 

Ima puno toga. Za mene je čudo i da je ostao ovoliko dugo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Spajic je daleko slabiji igrac od Dragovica. Znaju li se razlozi, cime je nezadovoljan?

 

@Alija Sirotanović

Posle zimskih priprema je kasno, kraj sezone se blizi. Milojevic ce 99.99% uzeti titulu, tako da ce svi reci besmisleno je menjati trenera koji je uzeo titulu. Posle kad udjemo u LŠ masinu kasno je.

Edited by Venger
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Markoss said:

 

Mozda ne ove, ali vec sledece sezone. Kuva se sve ovo. Graficar ce vec ove da udje u SL, OFK ce da bude nova Zvezdina filijala, sve dok ne udju u SL, sto ce da bude u naredne dve, tri godine. A onda ce da se nadje neka Zvezdara, itd. 

 

Elem, Spajic je kako stoje stvari zamena za Dragovica koji je jako nezadovoljan. I on i Erakovic su blizu odlaska, ne bi me uopste iznenadilo da obojica odu. 

 

Sanogo je koliko znam odbio produzetak ugovora, tako da je slobodan igrac od 1. januara. I on je bio nezadovoljan, jos kod Dejana. Posle se samo nastavilo, al je profesionalac, nije pravio probleme. 

 

Продати Драговића и Ераковића у години када се очекује ЛШ може само комбинација најгорег олоша и дунстера. Драговић и Ераковић су неки минимум у одбрани да можеш да играш групну фазу најелитнијег такмичења. Њих двојица су нам све што ваља у задњој линији.

Фуј.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...