Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

9 hours ago, hrkljush boys said:

Imali neke bitne razlike između Glišića i Lazića iz Grafičara? Ili je to sve u 5 deka, ono jest Lazić mlađi 4 godine?

 

Nijedan mi nije za Zvezdu, bas su limitirani. Lazic sta znam, igrac energije, al fudbala bas slabo zna. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zvezdsusrcu said:

Pa ono vide da su se zajebali posle 2 meseca, a nasoj upravi nije dovoljno ni vise godina. Mislim, vide i oni, ali ako dovedu stranca, mnogo teze im je da se tale. Zabole ih za klub i za navijace. A i te igrace zabole isto tako.

Dali su nam milionče da bi ga doveli, pa će posle dva meseca dati milionče da ga opet vratimo😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Don Radonja said:

Kakve su to kombinacije sa tom Arabijom

Ja sam davno napisao da "nije paor za Arabiju srvoren". Gde će on da živi gde nema čvaraka, kulena, slanine, kobasice.... 🙂

 

Da li smo im period reklamacije do nove godine i sada ga vraćaju 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da malo krenem sa maštanjem iako od toga neće bti ništa

 

Ekipa bi trebalo da se dobro selektira već sad u vreme pauze zbog SP

Ja bih otpustio(prodao) sledeće igrače  Katai, Ivanić, Gobeljić, Srnić, Krstičić, Pankov, Mustafa, Ben, Kulibali, Sanogo i onda krenuo da sklapam novi tim uz osnovu koju bi činili Borjan- Dragović-Eraković-Kanga-Kangwa, Bukari, zadržao bih još izvesno vreme Milunovića, Rodića i Pešića ali kao alternative a na tim pozicijama doveo ful igrače. Tu bi bili još Mićko i Nikolić te mladi Stanković, Mitrović, Motika, Mijatović a vratio bih Stanića i Lučića u ekipu odmah doveo Luku Ilića. Dakle 3-5 pojačanja ali baš ono prave igrače a ne neke "mustafe" 

I naravno pravi trener!  

Edited by Perkos2
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Ide neka priča od jutros da raskidamo sa Kulabalijem,valjda se pravi mesto za Pavkeca ....

Znači,umesto da na proleće  u domaćoj ligi malo daš više šanse malom Mijatoviću i vidiš ima li štofa od  njega, uporedo tražeći malo ozbiljnijeg napadača od Šilje, ti vraćaš jednu kljusinu koja nikada nije ni znala da igra fudbal i koja je posle par utakmica najurena iz jedne rekreativne lige ....

 

 

 

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...