Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

9 minutes ago, Bugl Khan said:

Pogledao ja sad. Najgori Borjan sa 5.1, slijedi ga Gobeljić sa 5.9, i onda Rodić sa 6.0. Daleko najbolji u Zvezdi je bio Kanga sa 7.6. Bolje ocjene na utakmici su dobili samo Volland 9.3 i Diatta 7.8. Golovin ima isto 7.6 kao Kanga.
Znači mjere sve, od pasova, duela, driblinga, asistencija, golova, presječenih lopti.... jedini "minus" je što npr. ne mogu izmjerit neke stvari. Npr. Lijevog beka probije krilo 10x od 10 pokušaja, ubaci ali špic ne zabije. Desnog beka krilo probije 3x od 10 pokušaja, ubaci i špic zabije 3 gola. Lijevi bek je statistički odigrao puno goru utakmicu i dobiti će puno nižu ocjenu. Ali mi kao gledatelji ćemo desnom je..t mater i reći da je bio najgori.

 

 

Статистика у кошарци у фудбалу су небо и земља. Много је смисленија у кошарци, егзактнија.

Иако ће и на Софи Срнић и Гобељић имати слабе оцјене јер не могу добити тако лако  поене са фудбалским потезима.

 

Иначе данас сподоба 55 опет играо задњег везног и махао рукицама, као командује коме да се дода. Мени да то уради послије ове нове бриљантне сезоне, тачно би га налупо на сред терена, узео судији из џепа црвени, сам себе искључио и изашао.

п.с. опет би добили ове левате

  • Like 7
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Bugl Khan said:

Pogledao ja sad. Najgori Borjan sa 5.1, slijedi ga Gobeljić sa 5.9, i onda Rodić sa 6.0. Daleko najbolji u Zvezdi je bio Kanga sa 7.6. Bolje ocjene na utakmici su dobili samo Volland 9.3 i Diatta 7.8. Golovin ima isto 7.6 kao Kanga.
Znači mjere sve, od pasova, duela, driblinga, asistencija, golova, presječenih lopti.... jedini "minus" je što npr. ne mogu izmjerit neke stvari. Npr. Lijevog beka probije krilo 10x od 10 pokušaja, ubaci ali špic ne zabije. Desnog beka krilo probije 3x od 10 pokušaja, ubaci i špic zabije 3 gola. Lijevi bek je statistički odigrao puno goru utakmicu i dobiti će puno nižu ocjenu. Ali mi kao gledatelji ćemo desnom je..t mater i reći da je bio najgori.

Pratim i ja Sofu, ali nije bas toliko pouzdana, posebno za odbrambene igrace. Pise se naravno kad doda protivniku loptu, pise se kad oduzme, kad blokira, ali dosta toga se ne pise. Kompjuter ne moze da registruje ko je u odbrani ispao, ko nije pokrio svog coveka, ko nije izasao u blok, nije skocio na vreme itd.

Edited by Venger
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Константин said:

 

 

Статистика у кошарци у фудбалу су небо и земља. Много је смисленија у кошарци, егзактнија.

Иако ће и на Софи Срнић и Гобељић имати слабе оцјене јер не могу добити тако лако  поене са фудбалским потезима.

 

Иначе данас сподоба 55 опет играо задњег везног и махао рукицама, као командује коме да се дода. Мени да то уради послије ове нове бриљантне сезоне, тачно би га налупо на сред терена, узео судији из џепа црвени, сам себе искључио и изашао.

п.с. опет би добили ове левате

Ma slažem se. Samo kažem da je, što se tiče statistike, i ocjena igrača za nastupe, SofaScore najbolje što postoji. Preciznije od toga i smislenije još nitko nije napravio.

6 minutes ago, Venger said:

Pratim i ja Sofu, ali nije bas toliko pouzdana, posebno za odbrambene igrace. Pise se naravno kad doda protivniku loptu, pise se kad oduzme, kad blokira, ali dosta toga se ne pise. Kompjuter ne moze da registruje ko je u odbrani ispao, ko nije pokrio svog coveka, ko nije izasao u blok, nije skocio na vreme itd.

Ne radi to kompjuter. Koliko sam shvatio, svaku utakmicu gledaju ljudi. Po dvojica prate svaku momčad. Ovo može biti potpuno krivo, i žešća provala što sam rekao, ali tako sam shvatio likove iz Sofe kad su bili na Nogometnom Podcastu (ili sam zaboravio, ili pomješao u glavi što su govorili).
EDIT: I jasno mi je što kažeš, i sam sam napomenuo de ne mogu neke detalje vrednovati. Samo sam htio reći da ne postoji ništa bolje što se tiče ocjenjivanja igrača.

Edited by Bugl Khan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Venger said:

Ako je tako, onda im svaka cast, ozbiljna organizacija.

Kažem, napravili su bum u cijelom svijetu. U Brazilu su npr. 10000x popularniji nego u Europi. Imaju ozbiljnu suradnju s nekim klubovima, nisu htjeli imenovat kojima, ali da se radi o ozbiljnim imenima.
Sad me muči dal sam provalio glupost, ali sam 100% siguran da u nekoj aplikaciji tako rade. Sad, da li su to oni, ili je to nešto profesionalno što klubovi koriste (lako moguće, jer treba platit sve te ljude), ne mogu se sjetit. Al uglavnom, od stvari dostupnih široj javnosti, koje su besplatne, Sofa je vrh.

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

Pa ono vide da su se zajebali posle 2 meseca, a nasoj upravi nije dovoljno ni vise godina. Mislim, vide i oni, ali ako dovedu stranca, mnogo teze im je da se tale. Zabole ih za klub i za navijace. A i te igrace zabole isto tako.

Edited by zvezdsusrcu
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, In the middle of nowhere said:

Stvar je u tome da će da oteraju sve ljude sa stadiona, imam sezonsku unazad 13god, ali zadnje dve sezone nemam baš nikakvu želju da idem na stadion.

Ja sam sezonsku batalio nakon one druge sezone u LŠ, kada su odvalili one bolesne cene karata, da je i meni sa sezonskom bio preskup paket za LŠ. Kao ovca sam se osecao.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...