Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Кад примиш онакав гол из прве шансе оде сва припрема утакмицф у к. Као и кад је Дегенек добио црвени одмах на почетку против Митјиланда.

 

 

Иначе друга варијанта је била да игра Срналдо па би тад било пљување зашто Срналдо. Драговић пропушта ову тако да и игра са 3 штопера није могућа ако је неко то прижељкивао.

Edited by Урош19
Link to comment
Share on other sites

Just now, Venger said:

Ova taktika je go k, satro ofanzivno a u realnosti Ivanic igra nekog pomocnog stopera, sta je ovo jbt.

 

Koja taktika kad ti samo pobeda igra, a primis kiks gol na pocetku? Sad moze 10 stopera da udje, dace nam bar jos dva komada. 

 

Bas nisam fan ovog Milojevica, nit mi ima znanje, nit harizmu za jakog trenera, ali ovo veceras bukvalno nema veze s njim. Mi smo svakako ozbiljnu priliku propustili u prvom kolu, a nismo ni popravni uspeli da polozimo (gostovanje u Madjarskoj). 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

 

Pa nismo mi primili prvi gol zato sto smo ofanzivni, nego zato sto je golman direktno kiksnuo. Posle toga mozes komotno da se pokupis i odes kuci, jer sve pada u vodu. 

 

Pa i nije da nema veze sa ofanzivom. Tačnije imamo igrače u sredini koji misle samo na napad, neverovatno da niko nije ispratio igrača i da se tek onako ušeta u šesnaesterac. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Volter said:

 

Pa i nije da nema veze sa ofanzivom. Tačnije imamo igrače u sredini koji misle samo na napad, neverovatno da niko nije ispratio igrača i da se tek onako ušeta u šesnaesterac. 

 

Foland je Milunovicev igrac, ali ako je vec MIlun ispao, onda Borjan ne treba ko junac da istrcava, ako vidi da ne moze da stigne.

 

Ipak, ocekujem da ce Milojevic u stilu prethodnika da u drugom poluvremenu ubaci klince cisto da ima alibi. Verovatno ce Stankovic i Mijatovic na teren vec u 46. 

Edited by Markoss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Kooineeperk said:

Ako trener misli da Ivanic bude defanzivni vezni sa Kangom, a da Mitrovic ide levo, Bukari desno, Katai iza Pesica, mislim da je to tracenje Ivanica. Ne mogu sada da se setim, u jednoj utakmici ga je uveo na tu poziciju pa ga je posle jos jednom izmenom gurnuo napred posle 10-15min jer nista nije mogao da odigra daleko od gola. 

 

I sta onda pozadi, tri defanzivca i osigurac ili 4 defanzivca? Ako je taj osigurac Srnic (igrac manje), onda ne zna se sta je gore, da li da se povucemo sa 4 defanzivna i ostavimo promaju na 20-30m od gola, ili da pustimo Srnica da izigrava fudbalera a ostanemo sa 3 defanzivna u liniji. Da je Sanogo taj osigurac (Mijailovic nema pravo igranja) onda bi imalo smisla igrati sa 3+1. 

 

Nije da nisam rekao pre par sati... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Naravno da ima veze sa trenerom.Pobediti ne znaci igrati ofanzivno i sa ofanzivnim igracima,nego mudro i pametno.

Linije stoje katastrofalno,sredina ne postoji,dolaze nam do naših 20 metara kad požele.

Taktika i postavka kao i linije su go kurac.

Izgledamo kao grupa gradjana koja se juce okupila.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

 

Foland je Milunovicev igrac, ali ako je vec MIlun ispao, onda Borjan ne treba ko junac da istrcava, ako vidi da ne moze da stigne.

 

 

 

Jeste njegov igrač ali ostali saigrači moraju i da ga pokrivaju, da prate igru, Foland nije bio sve vreme u blizini našeg šesnaesterca, već sa sredine terena trči sam bez pratnje.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Drug Crni said:

Zvucace kao alibi,ali zaista nije to. Moram reci kako je ocito da je i Monako "birao" utakmice u takmicenju. Da je igrao sa ovakvim intenzitetom nema sanse da bi izgubio kuci od Fradija i u Turskoj 0:4. Nas su ocito najvise respektovali,jbg.

 

Imam osećaj da se ovo samo našim klubovima i našoj repki dešava.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Siki said:

Naravno da ima veze sa trenerom.Pobediti ne znaci igrati ofanzivno i sa ofanzivnim igracima,nego mudro i pametno.

Linije stoje katastrofalno,sredina ne postoji,dolaze nam do naših 20 metara kad požele.

Taktika i postavka kao i linije su go kurac.

Izgledamo kao grupa gradjana koja se juce okupila.


Nasi igraci ne poseduju kvalitet za ovakvu postavku. Trebao je to da zna. Za ovo su potrebi igraci jaki na lopti. Ko je to ovde osim Kange?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Tačno tako. To je glavni razlog što smo na rubu debakla več u prvom poluvremenu, a ne formacija

 

Nisam ni napisao da je to glavni razlog, jasno je iz mog komentara da sam dodao samo još jedan razlog naše katastrofalne igre.

Edited by Volter
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...