Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

16 minutes ago, berti said:

Malog Mijatovica da poklonimo Dinamu uz procenat od dalje prodaje i vece pare cemo da zaradimo nego od direktne prodaje koju ce vrlo brzo desperadosi iz fkcz da urade.

Ovo je verovatno istina. Tužno, ali je tako.

 

No polako, prvo da Mijatović dobije malo više prostora, pa ćemo videti.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kooineeperk said:

Penale sutirali tinejdzeri, tri promasaja. Penale branio 20-godisnjak, ni jedan nije odbranio. 

Dobar otpor jakom prvoligasu. 

 

Kao što si i napisao ... ipak su to deca ... to rutinsko šutiranje penala će doći sa godinama, vidi se da ih je "ubila" trema ...

Što se tiče meča,malo je reći da sam zadovoljan,odigrati ovakvu utakmicu protivv jednog barem na papiru najkvalitetnijih timova superlige nije mala stvar ...

Tuga me uhvati kada znam da će malo ko od njih videti prvi tim jer im mesta zauzimaju razni Srnići,Gobeljići,Pankovi,Mustafe i ostale balvančine i kombinacije ...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Knezevic,Mituljikici, a i dosta ovih ostalih klinaca, da ima sistema kao u Dinamu ili Salzburgu,

neki bi vredelo vec sad 10 do 15 mil, pa tamo u Lifering, u drugoj Austrijskoj ligi, nemaju nek u statistiku i odmah idu u prvi tim, i vrede nenormalno..

Bolji su od vecine ekipe suoerligaskih ekipa, i svakako bolji od raznih Srnalda, mustafa... 

 

Nije samo da su ubace u prvi tim, pa odigraju svaku desetu utakmicu, mladi moraju da igraju stalno

Edited by vlaDixXx
Link to comment
Share on other sites

Odlicni Grafosi, jos nismo na nivou Liferinga i Salzburga, pa verovatno i Dinamo ZG ima bolju omladinsku skolu, ali razlika je u velikoj meri smanjena. Ovi klinci su odlicni, da imaju malo vise rutine lako su mogli da prodju dalje. Vec sada su bolji od bar polovine trenutnih superligasa. Stoper Fall deluje zanimljivo, imao je dve greske jer je hteo da dribla i petljao nesto, ali na centru, daleko od gola, pa se ispravio, ali nista strasno za njegov uzrast, dosta obeceva. I on i Knezevic i Mitukiljici, a i ostali klinci. Steta sto nije igrao Sljivic, Mijatovic trenutno igra za U19 tim protiv AZa. 

 

giphy.gif

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pa Zvezdini omladinci redovno deru Dinamove, ili kadeti sta vec na onim turnirima prijateljstva

 

Neverovatno je da nisu vec sada redovni prvotimci Crvene Zvezde, braca Mituljikic i daleko najbolji igrac Grafosa Nikola Knezevic,masina za golove i asistencije i pit bul na sredini 

 

U njima Zvezda ima bogastvo, ali poznajuci Zvezdu, ako odu za milion, bice uspeh... 

 

Ovi momci imaju 17,18,19 godina, razbise umisljenu Vojvodinu, vrv bi razbili vecinu ekipa u Jsl,bila bi super stvar da udju u super ligu 

Edited by vlaDixXx
Link to comment
Share on other sites

Ma pricam generalno za Dinamo skolu, mozda se i to izjednacilo, govorim samo o milionskim prodajama koje Dinamo non stop radi, njima ode Gvardiol za 16m u Lajpzig, koliko nasi klinci vrede??? Odu za 3 mil kao Lazetic i greju klupu. Bez da dobiju sansu u seniorima. 

 

Mitukiljici i Knezevic bi morali da idu sa A timom i da budu na oku Milojevica, posebno Knezevic. Projekat Veljko Nikolic se pretvorio u splavarenje plus povrede, on sad vec ima 23, nije vise klinac. Ubacuj nove i pruzi sansu drugim klincima, pored Mijatovica, naravno. 

Link to comment
Share on other sites

Graficar odlicno odigrao, stvarno steta sto nisu napravili iznenadjenje.

 

Omladinci sta znam, ne svidja mi se nacin na koji igramo, a i generalno nema tu preteranog kvaliteta. Stankovic je npr bas pravio razliku danas, Lekovic jako lepo dao gol, a Mijatovic jbg, kad krenu da te dizu, mora da dodje i pad. Sad je bitno da se on izdigne iz toga. Ali objektivno, AZ nista spec ekipa, za koplje slabija od Empolija. 

Link to comment
Share on other sites

Iskreno ova asistencija Knezevica i Mijatovicevi pasovi na prosloj tekmi su nesto "najfudbalskije" sto sam video na nasim terenima unazad par godina... ne Kangine bombe, ne Kataieve magije nego ovo... jeb*na prefinjenost da znas da uposlis spoljnom

Vise fudbala videh u njima dvojici nego u svim ovim starcima u prvom timu, i ako mi neko kaze da je pametnije trositi vreme na evropskim utakmicama na Srnice, Gobeljice i Pesice a ne na ovu dvojicu i Stankovica... onda sam ja negde zastranio

Makar bi ispred Mustafe, pa cak i Bena trebali da makar ulaze u domacici i u evropi...

A Bena obozavam i on treba da bude mentor ovim klincima da nauce kako se jedan profesionalac ponasa

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, mare80 said:

 

Ne bi bilo super ... Kao da nije dovoljno loše što je cela superliga,čast izuzetcima, pudlice Zvezde ili Partizana,još nam hvali fudbalski FMP ...

Fali = nedostaje

hvali - prezent treceg lica jednine glagola hvaliti

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Pitao bih Markosa i ekipu koja prati nase klince ko najvise obecava od ovih klinaca uz neko rangiranje (Mijatovic,Stankovic,Lekovic,Knezevic,braca Mitukuljici,Šljivic)

 

Da li moze da se ponovi ona sezona kada smo odjednom izbacili gomilu igraca iz oš (Ristica,Vuleta,Grujica,Jovica)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...