Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Spidi čoveče,pa taj je još pod ugovorom sa nama ako se ne varam.

Običan splavar.

Što se tiče Motike,ništa mi tu nije jasno zašto momak uopšte ne igra.
Da se nije nekom zamerio,ne znam.
Raduloviću prija pozajmica u Mladosti,želja mu je da odigra kvalitetnu sezonu i da još jednom pokuša da dobije priliku kod nas.

Za Lučića mi isto ništa nije jasno,dobije šansu na pripremama,igra odlično i na kraju dovedemo Mitrovica za pola miliona i ovog pošaljemo u Čuku.
Potpuno nerezonski potez,ali to me više i ne čudi od naše uprave.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, suptil said:

Sta je resenje? Da li je resenje da se zvizdi Mustafi posle svakog kontakta sa loptom? Ja mislim da nije.

Vi samo nešto mračite i bušite sa društvenih mreža našu CZ i naše projekte Ibrahima,Srnu,Gobelju,....itd itd

Idem sutra na trening da vam pokažem ko je pravi zvezdaš.😄

 

Ma nisu krivi ni taj mučeni Mustafa,ni Srnić ni Gobeljić .Ne stavljaju oni sami sebe u tim,ne daju se njima ugovori o kojima bi mogli samo sanjati negde van CZ.

Neće valjda igrač da kaže,ej ja nemam kvalitet za prvih 11 ili za klupu CZ,nemojte mene da stavljate u protokol?

Ne krivim toliko igrače,koliko ove secikese i beskičmenjake koji ih guraju a svi vidimo da pojma nemaju.

 

@Markoss brate šta misliš da je problem sa Motikom?Dečku nije ni data kakva takva šansa ni minuti da bi se reklo jeste ili nije promašaj.

Ali dati tolike novce da bi ti dete mahalo peškirima sa klupe ili tapšalo iza gola na severnoj tribini je kriminal.

ja ne mogu poverovati da je ovaj mučeni Mustafa bolji od njega.Pa bar da izguraju tog Motiku da ga prodaju nekom,izvuku neku lovu.

Ovako će biti sporazumni raskih i jbg pukli se milioni.Mada,ko za šta i kada je odgovoarao zbog lopovluka i javašluka?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovaj nas takozvani trener rešio da svaku utakmicu izvede drugi sastav.

Šta je ovo Bog te mazo, ovo nema veze sa mozgom, dajte Lalatovica da makar gledamo pravi cirkus :86:

Sta si ti učio i gde si učio lepi brate, beži dok je vreme. Jel gledao ovaj neku našu utakmicu pre nego je došao i kako smo igrali.

Link to comment
Share on other sites

Motika cim je dosao do prvog tima Bajerna jednostavno ne moze biti dunster. I to ne samo da je trenirao ko sto obicno treniraju omladinci, nego je i bio na klupi na dve prvenstvene utakmice, sa 18 godina. Valjda bi neko tamo primetio da je dunster pre nego sto bi stigao dotle.

 

Van ovo malo sto je igrao kod nas gledao sam ga u jednoj utakmici mlade reprezentacije i bio je okej. Ako nista drugo, vidi se da je pismen igrac cim dobije loptu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ali lepo ti kaže, Motika je plaćen preko 2 miliona. To je za Zvezdu jbg onako, solidna cifra a iskreno dobio je 3x manje šansu od Ohija, a Ohi je slabu šansu dobio. Igraču je nekada potrebno i vreme da se adaptira n aigru, uslove, okruženje sve to ima veze.

 

To da neko proceni na osnovu prvog prijema lopte da li je neko za profesionalni fudbal ili ne to je smešno i neozbiljno. Igrač može da napreduje ako ima radne navike 3x za godinu dana i da bude neprepoznatljiv. Dečko je trenirao u Bajernu, igrao za njihov omladinski klub, evo ja garantujem da nema sile da je klasični nemač pojma. Možda mu je potrebno vreme, a šansa prava je svakako potrebna svakom igraču. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Venger said:

Motika cim je dosao do prvog tima Bajerna jednostavno ne moze biti dunster. I to ne samo da je trenirao ko sto obicno treniraju omladinci, nego je i bio na klupi na dve prvenstvene utakmice, sa 18 godina. Valjda bi neko tamo primetio da je dunster pre nego sto bi stigao dotle.

 

Van ovo malo sto je igrao kod nas gledao sam ga u jednoj utakmici mlade reprezentacije i bio je okej. Ako nista drugo, vidi se da je pismen igrac cim dobije loptu.

Pa sto nije ostao kad nije Dunstet ili otisao na pozajmicu? Bas ce Bajern da se odrice  igraca sa  potencijalom.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Redstar0356 said:

Pa sto nije ostao kad nije Dunstet ili otisao na pozajmicu? Bas ce Bajern da se odrice  igraca sa  potencijalom.

Pa nije za Bajern jbg. Nijedan nas igrac ne bi mogao da igra u Bajernu, pa ne znaci da su svi dunsteri. A i ubacili su klauzulu da imaju pravo prvenstva otkupa od nas, tako da su ostavili mogucnost da ga vrate ako eksplodira.

 

Ko sto je Siti prodao Veroni Ivana Ilica, a decko je medju boljim centralnim veznim u Seriji A sad. Tom logikom moze se reci, da je valjao ostao bi u Sitiju.

Edited by Venger
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nezapamćeni letnji post Aleksandra Kataija: Bez gola 651 minut

 

"Zvezdin Magiko prethodni put pogodio mrežu 29. jula protiv Radnika.... Ali varacija izgleda i forme Zvezdinog Magika predstavlja najbolju personifikaciju velikog ovoletošnjeh uzleta i potom bolnog pada tima Dejana Stankovića". ....

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Perkos2 said:

Pa što dade mrkela dva miliona ako nije igrač sa potencijalom

Pa zato sto ga ili zna iz škole ili ga je dugo pratio, trece nema 

8 hours ago, suptil said:

Nezapamćeni letnji post Aleksandra Kataija: Bez gola 651 minut

 

"Zvezdin Magiko prethodni put pogodio mrežu 29. jula protiv Radnika.... Ali varacija izgleda i forme Zvezdinog Magika predstavlja najbolju personifikaciju velikog ovoletošnjeh uzleta i potom bolnog pada tima Dejana Stankovića". ....

Kakve gluposti, rece trener da on daje gol 9 puta iz 10 suteva, jedino da nije sutnuo 10 puta za to vreme. Ja verujem treneru a ne statistici

Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasno kad je Motika vec video da mu nije sigurna klupa, a kamo li neki minuti u prvom timu, trebao je kao Radulovic da ode na pozajmicu.

 

Mozda nije pametan potez strucnog staba sto je Stanica i Radulovica pustila na pozajmicu jer su svakako mogli da imaju neku ulogu pre Srnica,Mustafe i sl balvana, ali za njihove karijere je bolje, jer ce igrati.

 

Plasim se samo da i ako izdominiraju u Mladosti i Spartaku da im nece to biti garancija da ce sl sezone imati zapazenu ulogu kod nas.

 

Ne znam, nek promene menadzera 🙄

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice Stanica prilicno sam skeptican. Meni on nije nista posebno. Fina tehnika, zna fudbala, ali nista spektakularno. Slabo trci, radijus kretanja nikakav. U konkurenciji Kange, Kangve i Stankovica je najslabiji i tesko da ce se naigrati kod nas. Fizicki je i dalje na nivou omladinca.

 

Sa druge strane nije mi jasno sta radimo sa Radulovicem. Cas ne igra, cas je na beku, cas na pozajmici. Decko ima strasnu levu nogu, tvrdim da ima najbolji sut i centarsut u klubu.

Edited by Venger
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Venger said:

Sto se tice Stanica prilicno sam skeptican. Meni on nije nista posebno. Fina tehnika, zna fudbala, ali nista spektakularno. Slabo trci, radijus kretanja nikakav. U konkurenciji Kange, Kangve i Stankovica je najslabiji i tesko da ce se naigrati kod nas. Fizicki je i dalje na nivou omladinca.

 

Sa druge strane nije mi jasno sta radimo sa Radulovicem. Cas ne igra, cas je na beku, cas na pozajmici. Decko ima strasnu levu nogu, tvrdim da ima najbolji sut i centarsut u klubu.

Stanic bi svakako bio bolje resenje uz Sanoga od Srnica. 

Samo me brine sto nema vise tog forsiranja malog Stankovica. Ako bude dobijao i dalje sansu na kasicicu, bilo bi mu bolje da na zimu odradi i on pozajmicu do leta.

Svakako ce na prolece biti manje utakmica, tako da ce dobijati i manje sanse

Link to comment
Share on other sites

Inače, ne razumem nekad toliku ljutnju na trenera Milojevića. Čovek je došao i zatekao ekipu u očajnom fizičkom stanju, očajno taktički pripremljenu. To se ne može sve popraviti kroz par utakmica. Protiv Monaka i Pazara što se tiče fizičke spreme to je delovalo bolje, bolje smo i pokrivali teren. Nisu nam protivnici stvorili kao u ranijim utakmicama brdo šansi. Imam poverenja u njega i apsolutno sam uveren da će biti bolje pogotovo posle zimskog prelaznog roka kad će imati prilike da podmaže tamo gde škripi. Nije on kriv za silne promašaje u prelaznom roku, pa mora Gobeljić da igra desnog beka, Srnić zadnjeg veznog, a Ben da bude drugi napadač. Inače, Mrkela da ima bar malčice obraza bi već danas otišao. Znam ja da se tu Terzić najviše pita za dolaske, ali pošto je Mrkela odlučio da bude Terzina igračka i da on preuzima odgovornost, onda neka odleprša. Samo zbog Kulibalija treba da ode, pa ono je bre najgori fudbaler u istoriji Crvene zvezde. 

Edited by Volter
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, berti said:

Kao klinci smo sastavljali š tim Zvezde. Koliko materijala ima iz zadnjih sezona. Pa ta navala Rišario, Falko, Dioni, VLP, Kulibali.

Jos tu i Spidi, Čausic, Zander, Srnaldo, Gobelja...

               Randjelovic

Gobelja  Krneta   Tutoric  Žander

                Srnic   Falco

Van La Para              Spiridonovic

             Risario       Dioni

              

Sa klupe vrebaju Psiholjub Djordjevic, Čausic, Babalj i mnogi drugi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Crni said:

               Randjelovic

Gobelja  Krneta   Tutoric  Žander

                Srnic   Falco

Van La Para              Spiridonovic

             Risario       Dioni

              

Sa klupe vrebaju Psiholjub Djordjevic, Čausic, Babalj i mnogi drugi.

 

Избаци Фалка и Дионија, па чак и ВЛПревару, они се нису показали из других разлога али балвани нису и играли су озбиљан фудбал какав многи са и ван списак нису и никад нису могли. Кад је дошао Фалко је имао један дриблинг и гол са гледањем у обе стране, то да неко од ових балвана покуша ранио би и себе и неког од противничких штоФера.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...