Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Jebote, sutnu Ohija, dovedu Kulibalija. Sutnu Picinija i Gajica, ne dovedu nikoga, ostane dar Boziji Gobeljic. Dovedu i debelo plate Motiku, ne dobije promil sanse, a Mustafa dobija i sramoti se, ali je opet dobije, nesto tipa Srnic..koliko god da ne uradi nista, opet moze da ocekuje sa igra. Kao da hoce sami sebe sa smene, ovavkve odluke dete ne bi pravilo. Nista meni nije jasno. Ako uprava sebi radi o hlavi glupim potezima, nije mi jasan Milojevic, sto on sebi radi o glavi. Dati mu vremena, mozda ne moze bas odjednom. Ako necemo hledati Srnica vise, ima nade da ipak ima neki stav, a ako ga opet budemo gledali, pisi propalo…..

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Volter said:

Je l' sigurno da je Kulibali fudbaler?

Neko nam je uvalio random radnika iz neke luke u Francuskoj. Lik ne ume da doda pas prvom do sebe. Nema nimalo osećaja kojom snagom da udari loptu. Pravi faulove u napadu gore nego Pavkov, čim bude igrao malo duže u evropi smeši mu se crveni karton. Srećom pa je ugovor 1+1. Ali oterati Ohija a dovesti ovo drvo je umetnost.

  • Like 7
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

hmm trosimo vrijeme protiv Pazara.

MIlojevic ima sastav koji mu je ostavljen i koji je dovodjen po ukusu drugog trenera.

Kako god, "mi ", javnost, mediji, KANGA ( koji je ocigledno poceo da ga minira ), smo krivi za ostavku Stankovica a u ovom trenutku sigurno boljeg nemamo. 

Nismo ja ligu sampiona, OK drugi su bolji, ali kod Stankovica smo se makar setali domacim pasnjacima a ne strepili ovako na tim istim...

 

PS da, Ohi nam takodje nije valjao i to su bile Terzine kombinacije a kad je otjeran sad valja a Kulisa ne valja jer je to sigurno Terzina kombinacija.

Prava steta sto nema zakona o elektronskim medijima i novcanih kazni za klevete i sl...

Edited by Abizolirni
Link to comment
Share on other sites

Nisam u Srbiji pa nisam gledao meč, ali jednako stresno praćenje rezultata na live score-u.

Preživesmo. 

Problem je što je otišao samo Stanković. Trebalo je da odu i ovi što imaju obraz kao đon Terza i super skaut Mita.

6 minutes ago, vepar said:

zavede red u svlacionici,

Ko da zavede? Vidiš kako pojedini se ubiše u objašnjavanju da ovo što se dešava u Zvezdi, dešava se svuda i da su naši igrači mirni i porodični ljudi....možda ovi mlađi su malo nemirniji.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...