Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Jedino sto je dobro iz ove price je da niko normalan nece zameriti Stankovicu i da napravi neku gresku, vec su krivi od uprave do trenera. Tako da mali treba da igra apsolutno rastereceno, sto je jedan veliki plus jer talenta i znaja ima, ali gomila njih ne uspe da pokaze svoj talenat jer se uplase...

Ovako sad jbg igraj nema ko, a ti samo hrabro

ko kaze nesto lose i na neku njegovu gresku taj nije cist u glavu...

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Zanimljivo je da na pripremama niko Stankovića nije ni pomišljao da postavi na desnog beka ali sad kad je još jedan od promašaja lopovskog tandema otisao iz kluba i kad smo ostali samo sa gobeljom eto spasonosnog rešenja po principu ako prođe prođe ako ne ko ga jebe nije ni vredeo. Baš štetà što i na prvoj utakmici protiv Nišlija nije gurnut Stankovic na beka pa da vidimo koliko moze. Protiv Kolubare i ja sa svoji 50+ i gihtom mogu da odigram na poziciji beka bez frke. Naravno da ne krivim igrača Stankovića pošto nije imao izbora ilo na beka ili ideš u grafičar ili imt ali lopovi i njihov saradnik sa klupe će nadam se kad tad odgovarati za ovo što rade u FKCZ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Perkos2 said:

Zanimljivo je da na pripremama niko Stankovića nije ni pomišljao da postavi na desnog beka ali sad kad je još jedan od promašaja lopovskog tandema otisao iz kluba i kad smo ostali samo sa gobeljom eto spasonosnog rešenja po principu ako prođe prođe ako ne ko ga jebe nije ni vredeo. Baš štetà što i na prvoj utakmici protiv Nišlija nije gurnut Stankovic na beka pa da vidimo koliko moze. Protiv Kolubare i ja sa svoji 50+ i gihtom mogu da odigram na poziciji beka bez frke. Naravno da ne krivim igrača Stankovića pošto nije imao izbora ilo na beka ili ideš u grafičar ili imt ali lopovi i njihov saradnik sa klupe će nadam se kad tad odgovarati za ovo što rade u FKCZ.

 

Igrao je bio desnog beka u Graficaru jedno vreme, tacnije desnog spoljno, na Terzicevo insistiranje. Slazem se ja s tobom da je ovo iznudjeno resenje i da ce svinjariju s Picnijem ciji su svi zdravstveni karton znali sada da zamaskiraju time sto eto kao forsiraju Zvezdino dete, ali:

 

1. Stankovic na desnom beku - resava pitanje bonusa.

 

2. Stankovic na desnom beku - resava pitanje te pozicije u teoriji, jer u praksi srpskog beka nema, a strane igrace ubodemo jednom u nikad.

 

3. Stankovic na desnom beku - ne gledamo Gobeljica (nadam se).

 

Meni je sasvim ok da se ovo proba, decko je pismen i skolovan igrac, prosao Zvezdinu skolu i dovoljno je samo da ne kiksira u odbrani i nece uopste da strci. On decko ima opasna pluca, brz je, borben, uporan, odgovoran, pravi skolski fudbaler sa mnogo vrlina i generalno mislim da bi se na bilo kojoj poziciji na terenu uklopio. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Znam da je teško, ali ipak treba odvojiti to što je dolazak Stankovića na beka iznuđen potez zbog šalabajzerstva onih iz lože, i njegov učinak na terenu, gde bi mogao i da uspe ako mu se neke stavke poklope.

 

Mene lično ipak više tangira to što imamo Lučiča, koji s pravom dobija šansu, i Motiku, koji je ne dobija, a planiramo i onog malog iz Niša...

 

A zašto me tangira? Pa zbog prilično iritirajuće situacije u kojoj nemam ama baš ništa protiv nijednog od njih, a opet sam svestan da je tako nagomilavanje igrača na istoj poziciji ravno umobolstvu.

 

Jer, ne mogu svi da dobiju priliku i neko će tu, jasno je, igrački prvo stagnirati, a zatim i pasti u ambis.

 

A to da deca upadaju u ambis uopšte nije lepo.

 

 

Edited by Nek grmi jako
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ne može se tako posmatrati bilo koji biznis, a fudbal je biznis. Siti kupi 50 igraca u jednom godistu sirom Evrope, pa godinama salje na pozajmice, i od tih 50 na primer 46 i ne dodje do prvog tima nikad (tako su kupovali i neke nase klince koji nisu naravno dosli do njihovog prvog tima) - ali od tih 3,4 sto dodju bude nesto. A i da ne dodju kupice Halanda za 80m. 
Problem kod nas je druge prirode - mi nismo Siti i mi nagomilamo 10 klinaca i nijedan nam ne donese nista i onda igraju Gobeljic i Srnic

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Nek grmi jako said:

Znam da je teško, ali ipak treba odvojiti to što je dolazak Stankovića na beka iznuđen potez zbog šalabajzerstva onih iz lože, i njegov učinak na terenu, gde bi mogao i da uspe ako mu se neke stavke poklope.

 

Mene lično ipak više tangira to što imamo Lučiča, koji s pravom dobija šansu, i Motiku, koji je ne dobija, a planiramo i onog malog iz Niša...

 

A zašto me tangira? Pa zbog prilično iritirajuće situacije u kojoj nemam ama baš ništa protiv nijednog od njih, a opet sam svestan da je tako nagomilavanje igrača na istoj poziciji ravno umobolstvu.

 

Jer, ne mogu svi da dobiju priliku i neko će tu, jasno je, igrački prvo stagnirati, a zatim i pasti u ambis.

 

A to da deca upadaju u ambis uopšte nije lepo.

 

 

Sad ce, kad ih nagomilaju, da pitaju ko od vas dovoljno voli zvezdu da igra levog beka 😂

To ti je na keca scenario kada se Rodic povredi...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mozzart pise da cemo navodno probati da dobijemo Mitrovica vec sad.

Iskreno, jedino sto ima bar malo logike je da prelazimo na igru sa 3 stopera i da od ovih klinaca hoce da prave RWB i LWB.

Problem je sto kad prodaju Erakovica trebaju nam jos 2 dobra stopera da bismo ovo igrali jer ostajemo na Dragovicu, Milunovicu i Pankovu, a dovescemo maksimalno jednog i to ko zna kakvog, i onda ce veliki Rashard ponovo da igra kljucne utakmice

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, bosMan_jr said:

Mozzart pise da cemo navodno probati da dobijemo Mitrovica vec sad.

Iskreno, jedino sto ima bar malo logike je da prelazimo na igru sa 3 stopera i da od ovih klinaca hoce da prave RWB i LWB.

Problem je sto kad prodaju Erakovica trebaju nam jos 2 dobra stopera da bismo ovo igrali jer ostajemo na Dragovicu, Milunovicu i Pankovu, a dovescemo maksimalno jednog i to ko zna kakvog, i onda ce veliki Rashard ponovo da igra kljucne utakmice

Pa ako Erak ode necemo imati ni stopere, Pankov-Milun-Dragovic bez izmena je rizicno do bola.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Redstar0356 said:

Pa nek igra Motika centralnog beka ili stopera, dobro je gradjen i jak je. Sta fali? Kako Stankovic igra beka? Imamo 20 krila, nek predje neko i na stopera, kako Gobelja moze sve da igra. Il nek ide Gobelja na go a Borjan i Motika na cb pored Dragovica

Gobelja je univerzalna neznalica, tako da moze sve da igra. Najbolje u špicu, najdalje je od naseg gola.

  • Like 4
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...