Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

13 hours ago, Don Juan said:

Jasno je da su nam porasli troškovi pošto za godinu nam sada treba oko 30 miliona. Kada se odigra lošija sezona i kada nema prodaje, onda je logično da minus raste, uz sve mahinacije. 

Logično bi bilo da imamo sezonu-dve gde ćemo uraditi reset, smanjiti igrački kadar i davati šansu više talentovanim igračima koje možemo u nekoj budućnosti prodati po dobroj ceni.

Drugi put je prodaja kluba, ako neko želi da ga kupi.

Ti veruješ u ovo prvo a i drugo?

13 hours ago, Milko Miller said:

Barak osvojio titulu u Izraelu. 

10ta titula u 11 sezona kao trener.

Link to comment
Share on other sites

Po objavama nasih igraca, mislim da je Ben imao neku ozbiljniju povredu. Zelim mu brz oporavak. 

 

Edit: Ahilova tetiva je otisla, ne bi me cudilo da je ovo i kraj karijere za njega. Bas steta. 

 

Edited by Igor_
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

On 5/13/2023 at 7:37 PM, Duh koji lebdi said:

Odlicno pojacanje smo nasli, Late Lat je od 2018, dakle za 5 godina, postigao ukupno 21 gol.

Да је штопер то би била импресивна цифра реално :classic_biggrin:

Edited by dzoneee
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Drug Crni said:

Borjan kod odbrane penala zakoračio metar ispred linije. Nisu smele sudije da ponove izvođenje.

Desna noga mu je bila ne na liniji već iza linije.

Screenshot-20230517-191130-com-huawei-br

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tsc je definitivno kvalitetom igara i tima odmah izaZvezde, igraju oni jako dobro na ovim livadama, a tempo meca nije toliko los.

Mogli su oni da vode od starta, okrenulo se, ali svakako Zvezda mora jace i bolje da ih stisne na njihovoj polovini ako zeli laganiji mec do kraja. Ciketan je, jasno stoji, bivsi posle sezone i to me iskreno raduje.  

Edited by Manoly
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Јел се мени чини или ови кад су повукли ову линију код офсајда ТСЦ-а и поништеног гола играч ТСЦ-а није био у офсајду? Мислим Арена фантастично то ради па остави пола секунде кадар из једног угла да сви лепо видимо па можда због тога нисам лепо видео, али ми се учинило да како су ову линију повукли да је играч ТСЦ-а био у линији са играчем Звезде.

 

Углавном ТСЦ-а је озбиљна екипа и игра атомски фудбал. Верујем да би са малтешком Гзиром извукли реми врло вероватно на свом терену.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Drug Crni said:

U živom prenosu nema ovakvog zamrzavanja kadra. Delovalo je da je iskoračio sa obe noge.
 

Mislim da vise nece biti gresaka i previda kod izlazaka golmana kad je penal. Pogledaj samo pomocnog sudiju kako je nanisanio ;)

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, dzoneee said:

 

 

Углавном ТСЦ-а је озбиљна екипа и игра атомски фудбал. Верујем да би са малтешком Гзиром извукли реми врло вероватно на свом терену.

Na jacem evro nivou nemaju sta da traze, ali ovaj komentar nema veze s vezom. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dzoneee said:

На шта мислиш на офсајд или да су добар спаринг партнер Гзири?:classic_biggrin:

To na Gziru, nisu oni toliki macji kasalj. U Le tesko da ce moci do nekog pozitivnog rez, ali Gzira... nisu oni Meraklije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

А добро мало сам карикирао. Мада искрен да будем не бих смео да ставим чисту победу на тикету на ТСЦ у том евентуалном двомечу :classic_biggrin:

 

Јел има ТСЦ бар нешто загарантовано пошто крећу са квалификацијама у ЛШ? Бар да играју ту Лигу конференција ако ништа друго. И то би им било врхунско искуство.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, dzoneee said:

А добро мало сам карикирао. Мада искрен да будем не бих смео да ставим чисту победу на тикету на ТСЦ у том евентуалном двомечу :classic_biggrin:

 

Јел има ТСЦ бар нешто загарантовано пошто крећу са квалификацијама у ЛШ? Бар да играју ту Лигу конференција ако ништа друго. И то би им било врхунско искуство.

Tsc ako bude 2., igrace sigurno Le grupnu fazu.

  • Thanks 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Jes' ovo seljana teška. Onaj lagano odigra rukom u 16, pokazuje da ga je lopta pogodila u nogu, žali se, frka. Ovaj uleti u Bukarija, obori ga, nesto aplaudira sudiji sto je svirao, smije se, opet frka. I poslije utakmice ce biti izjava šefa koji ce reci "sve ste vidjeli, bruka, ovo, ono" itd. Pa kad udje u kanc i vidi da je sudija bio u pravu, nikom nista. Dokle vise, jbt?! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mendez said:

I poslije utakmice ce biti izjava šefa koji ce reci "sve ste vidjeli, bruka, ovo, ono"

I on je dobio žuti jer je kenjao sve vreme nakon drugog žutog Cvetičanina koji je, btw, bzvz pravio faul pošto je Pešić kao puž i stigao bi ga igrač sa krila. Šanse da bi Pešić dao gol iz te situacije se meri promilima.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jedno kvalitetno polivanje FSSa od strane našeg bivšeg trenera :

 

– Crvena zvezda je igrom u Ligi šampiona ostvarila veliki benefit za Fudbalski savez Srbije. UEFA im je uplatila velika sredstva za infrastrukturu. Moje pitanje je gde su pare? Naši klubovi igraju na livadama, tereni su izrovani, trava se ne šiša, nemamo trening centre, treniramo na glavnim terenima što se nigde u svetu ne radi. Pa kako u katastrofalnim uslovima da nam se deca pravilno razvijaju, talenti napreduju. Kako da na sporim terenima igramo brz fudbal. Vrtimo se u krug jer nam se fudbal nalazi u zoni komfora ljudi koji se bave i rukovode fudbalom. Sa njima je bilo koja kvalitativna promena nemoguća. U Savezu nam sede ljudi koji beže od žena, kojima je dosadno kod kuće. Oni nam vode fudbal. To je kao da detetu date bombu i izvučete osigurač. Mlađe kategorije u Savezu vodi kafedžija. Mi ne možemo bez igrača, trenera, sudija, a bez sportskih radnika može, ali oni su kod nas bitiniji i u Savezu i u klubovima i od trenera i od igrača. Pametni ljudi bi snimili stanje, doneli strategiju i progovorili o problemima. Pa naša liga je nakaradna, ne znam zašto se ne smanjuje, u fudbalu je mnogo politizacije, infrastruktura je očajna, a ne vidim volju da se to menja kako bi naš fudbal krenuo napred. Eto uzmite primer Nemanje Vidića, pa zar za njega nema mesta u našem fudbalu. Čista, neukaljana ličnost, ambiciozna, obrazovana. Nisu ga hteli, ne odgovara im progres. I UEFA je ćutala, očigledno da je njima trebao samo glas našeg Saveza – otkriva  Milojević.

  • Like 8
  • Love 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Dragovic izjavio da zeli da ide iz Zvezde, i to u trenutku kada imamo garantovan nastup u grupi Lige Sampiona.

 

Zeli da ide u Seriju A, tesko da ce to biti neki visokorangirani klub tamo, najvise moze da ubode neki Lacio ili Torino. Ali meni je to jasan znak sta on misli o upravi Zvezde i srpskom fudbalu. Bas tuzno.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Terry said:

Dragovic izjavio da zeli da ide iz Zvezde, i to u trenutku kada imamo garantovan nastup u grupi Lige Sampiona.

 

Zeli da ide u Seriju A, tesko da ce to biti neki visokorangirani klub tamo, najvise moze da ubode neki Lacio ili Torino. Ali meni je to jasan znak sta on misli o upravi Zvezde i srpskom fudbalu. Bas tuzno.

Ja tom momku skidam kapu i želim mu sve najbolje u daljoj karijeri. Čovek je došao kod nas kad je mogao da bira gde će igrati. Ispunio svoju veliku želju ali nažalost ta Zvezda u koju je uvek želeo da igra odavno nije ista. Svaka čast na tome što je i ove dve godine izdržao. Hvala majstoru, velikom profesionalcu pa da se vidimo opet u nekim boljim vremenima. 

To što sad ide kad sa svojim omiljenim klubom može da igra LŠ govori o tome koliko je sati u našoj Zvezdi. Dajem nam maks 3 godine do finalnog potopa.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...