Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

2 minutes ago, Drug Crni said:

Da,jedna pesma samo..posle nije bilo toga..izvinjavam se,post sam napisao nakon što sam je čuo u prenosu.

Što se igre tiče..mi smo jedan izduvani balon..imam utisak da svi čekaju kraj sezone i dolazak novog trenera.

Ne bi me ni cudilo da ne osvojimo kup. Tesko je podici nivo za jednu utakmicu kad vec nekih mesec dana igras u laganom ritmu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, merosina said:

Mali Lekovic ima dosta minuta u 2023 god. Realno je da se sve to radi zbog prodaje, a ne zbog nekog projekta .

 

Ako se proda Erak da on uskoci na njegivo mesto jednu polu sezonu pa posle toga na prodaju.

 

Pa ima logike da Erak ode u januaru, a onda Lekovic ako ima taj kvalitet da bude tu do januara 2026. 

Link to comment
Share on other sites

Azarov me u poslednje vreme oduševljava, retko talentovan igrač na poziciji koja je deficitarna i sa karakteristikama koje se danas traže - odlična leva noga, tehnički izuzetan, sa smislom za igru i kombinatoriku, baš plemenit tip levog beka za ekipu koja igra napadački i na posed. Baš me zanima šta će Bahar raditi sa njim, činjenica je da je vrlo sitan i da može imati ozbiljne probleme defanzivno, ali u dobro postavljenom sistemu bi to moglo koliko-toliko da se ispegla, a da se maksimizuju ofanzivne karakteristike i tehnički kvaliteti koje poseduje.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 5/7/2023 at 7:30 PM, Kosjan Willavić said:

OFK je nekad imao bas ozbiljnu omladinsku skolu za nase uslove. Steta, da ih nisu vodili kriminalci i jajare, uvek bi bili u TOP 5 klubova u zemlji sto tradicijom OFK i zasluzuje. Sem Zvezde, Partizana i Vojvodine, ko je veci klub u Srbiji od OFK Beograda?

 

Radnicki Nis i OFK velika petorka, to su klubovi sa ogromnom tradicijom, istorijom, velikih broj poznatih imena koji su izasli iz tih klubova itd itd. 

 

OFK treba da igra nasu najjacu ligu, da se sredi Omladinski stadion, reflektori, trava.  Ne tako davno, 2012, taj OFK je deljao Zvezdu prvo u Kupu na nasem stadionu, a onda i u utakmici za poene, neposredno uoci derbija u jesen 2012. Igrali su tad za OFK, Petkovic, Rodic, Grbic i ostali, bas dobar tim bio tada. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ako se vija Ristić,moja logika kaže da se onda treba zahvaliti Rodiću. Azarov da bude bekap. Naravno,ako Ristić zaista i dođe.

Juče MM kaže : "u ovoj takmičarsko nebitnoj utakmici". :classic_blink:
Mislim,jeste,ali to možemo da kažemo mi,forumaši,a ne šef stručnog štaba. Trener Zvezde (čak i onaj koji to uskoro više neće biti) ne sme ovako da se postavlja prema utakmicama i pripremama za njih. Jer se to onda neminovno prenosi na igrače,taj stav o nebitnosti.
Mogu da razumem što je verovatno razočaran jer od juna više neće sedeti na klupi,ali profesionalizam se ne sme dovoditi u pitanje.

Nije Zvezda seoski klub ipak,bez obzira na nivo dilentatizma u njoj.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Produžili smo Lekovića do 2027 godine ...

Prilično neuobičajemo pošto toliko duge ugovore dajemo samo igračima od 30+ godina ... 😄

 

Što se tiče Ristića,meni je ok da dodje samo ukoliko ćemo Rodu da pošaljemo u zasluženu penziju ....

Edited by mare80
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Borjan,Rodic,Katai i Kanga su vise istroseni i nemotivisani igraci.

 

Imali su presudnu ulogu u iskoraku kluba, ali je bolje sporazumni raskid nego da ih navijaci pamte po losim igrama u poslednjoj sezoni.

 

Nzm dal Ivanic ulazi u ovaj koš gore, nekako mi se cini da moze da se vrati u zivot, samo je pitanje motivacija.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...