Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Nikad ubedljivije osvojena titula sa brojnim nekim rekordima, a kod mene i u mom okruzenju nikad manje interesovanje. Naravno ima i do ove bedne lige koju igramo, ali je i citav tim zajedno sa trenerom nekako mrtav. Ono u derbiju je bilo uzasno izuzev prvih 20ak minuta, cak ne mogu kriviti ni Coknu za to, jer se onakav protivnik dobija na individualni kvalitet 0:3. Bas nam treba jedan ozbiljan reset koji ce se nadam se desiti dolaskom novog trenera, a sledi i LS tako da verujem da nas ceka uzbudljiviji period.

Link to comment
Share on other sites

Ako ce nama Katai da bude glavni igrac, uz sve opasnijeg Kangu po sopstveni gol, onda corava posla. Potreban je neki bas radikalan zaokret, ali znajuci kretene i nesposobnjakovice koji vode klub, cekaju nas opet neki Kulibalasti klipani naspram kojih je Katai i ostali trenutni metuzalemi delovati kao De Brujne.

Dakle, nista epohalno se nece desiti. Izgleda da se ovaj od koga smo mnogo ocekivali vec povredio. Šiljo primio k znanju to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja nekako očekujem poprilično svježiju ekipu, spremniju, kompetitivniju. Doveo si trenera stranca, čovjeku je očigledno obećano dosta toga u smislu igračkog kadra. Dolazi ozbiljan lik iz ozbiljnog društva, uređenog, sa korektnim CVjem. Očekujem da je dobio neke garancije da će imati to što hoće. Takođe, vjerujem da će ova situacija sa KKP uticati da se još više povećaju ulaganja kako u FK tako i u naš KK. Kod nas ovoliki hajp može izazvati samo sport i to Zvezda i Partizan pa vjerujem da će država to iskoristiti za maskiranje realno standardno sjebane situacije u društvu. Ristić, Milivojević, desni bek, neka 10ka i dobar špic i idemo u frku. Ne znam kakav je status Nemanje Maksimovića, nekako se prije više pominjao a on mi potencijalno zvuči kao odlično rješenje. Činjenica je da ćemo na nekim pozicijama u određenom trenutku imati po 3 opcije ali svakako je kod nas potrebno veliko provjetravanje pa kontam da će se i to isčistiti.

Edited by Mendez
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Markoss said:

Nece biti bonus, ne moze stranac po pravilu SL da bude bonus.

 

Elem, dovodi Bahar svoj strucni stab, pa cemo videti sta ce biti s Milijasom i Vujadinom, ali ostace sigurno neko od domacih, komunikacija, itd. 

Oni će verovatno preći u neke omladince/kadete ili u Grafičar/Ofk Beograd. Neće oni nidje.

Link to comment
Share on other sites

Azarov u poslednje vreme bas lepo igra. Pun samopouzdanja. Kao list na vetru je. Brz i eksplozivan plus dugo nisam video beka u Zvezdi a vala ni u našoj ligi koji ima dribling kao on. Samo da poradi malo na snazi i biće top. Baš pozitivno iznenadjenje.

Link to comment
Share on other sites

Već neko vreme želim da pitam upućene zašto igrači koje dovedemo i od kojih bi i moglo nešto da bude, sa izuzetkom stopera, posle nekog vremena izgledaju lošije nego kad su igrali za druge klubove?

 

Eto, recimo, Mitrović je u Nišu ličio na nešto i obećavao, a kod nas ne liči ni na šta. Ili Kangva, koji se kod nas pretvorio u bezveznjaka...

 

Šta im to urade kod nas pa nakon ne tako dugog vremena ne valjaju ni za šta i, kao po pravilu, posle nas završe u lošijem klubu i nikada više ne zaigraju u nekom relevantnom timu?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Nek grmi jako said:

Već neko vreme želim da pitam upućene zašto igrači koje dovedemo i od kojih bi i moglo nešto da bude, sa izuzetkom stopera, posle nekog vremena izgledaju lošije nego kad su igrali za druge klubove?

 

Eto, recimo, Mitrović je u Nišu ličio na nešto i obećavao, a kod nas ne liči ni na šta. Ili Kangva, koji se kod nas pretvorio u bezveznjaka...

 

Šta im to urade kod nas pa nakon ne tako dugog vremena ne valjaju ni za šta i, kao po pravilu, posle nas završe u lošijem klubu i nikada više ne zaigraju u nekom relevantnom timu?

Ako smem ovako laički da kažem, konkretno za Mitrovića, čini mi se da sem brzine nema ništa, pa mu samim tim i odgovara da igra za ekipu koja se brani i čeka neku kontru gde će njegova brzina doći do izražaja. Dok mi u našoj ligi na 99% utakmica igramo viktoriju.

A ima i do pozicija, evo sad igra čini mi se AMF, a sa tehnikom je na Vi.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, marko_pantelic said:

Koga bi "izdvojio" u prvom poluvremenu?

Da li je neko nesto uradio?

Katai nesto pokusavao, ali i to je lose. Ostali vise stoje nego sto igraju. Jos je Azarov i najvise pokretan.

Iskreno, nikoga.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, pantelia said:

Ja danas ne mogu nista da zamerim, kako god se zavrsila utakmica.


Ma ne zamera niko, daleko bilo, nego našim igračima je nebitno koji je dan, oni osnovne fudbalske elemente ne poseduju. Jedino bih možda Bukarija zadržao ovde i to zbog brzine, ostatak ne zaslužuje da igra bilo koje evropsko takmičenje.

Link to comment
Share on other sites

Mene je sramota ove Zvezde! Pih, sta god bilo ovo je neuspešna sezona. Biti prvi u ovoj ligi je smejurija a ovo sto igramo ne bih poželeo ni najvećem rivalu. Jedva čekam da se ova sezona završi. Ovo je tuga.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...