Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Solidna partija, nema Kange da carini i Pesica da se vuce po terenu i siri ruke, odmah to bolje izgleda.

 

Bice dobar Prucev, ali nisam siguran da ce kod nas dobiti kontinuitet i priliku da postane igrac. Slicno vazi i za Kangvu, greota za obojicu.

 

Voleo bih malo da vidim Lazara Nikolica, Vigo je definitivno tanak igrac. Ado nelos, ali tesko je bilo sta proceniti na osnovu ove utakmice.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Profesor said:

Nije Ado jos u formi, mlad je i ima visok plafon. Ako ima dobre radne navike i disciplinu ja bih rizikovao.

Da nije u formi, ne bi ga zvali da igra za reprezentaciju i to u prvih 11.

 

E sad da li su mu ovo limiti 🤔

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Igor_ said:

Od ostalih stvari moram reci da ne Mijailovic pozitivno iznenadio, koliko god da sam bio protiv dovodjenja, za nasu ligu vise nego dobar igrac. 

 

Ма какви. Ништа није напредовао још од времена Робија који га је лансирао и био откровење (вјероватно баксуз са тренерима и клубовима у којима је послије играо), чак се претворио у класичног задњег безвезног домаће лиге. Алиби игра са честим враћањем уназад и са мало креације, прегруби стартови...

Link to comment
Share on other sites

Uvijek je on bio takav igrač. Samo što je tada ušao kao vrlo mlad u prvu ekipu, pa se kao računalo da obećava. 

 

Robi je imao neuporedivo boljih poteza. Dovođenje tria Maksimović, Mladenović i Milivojević za smiješne pare. Lazović je kod njega doživio renesansu. Iskoristio je i Vešovića maksimalno. Posle je Vešović na konto toga postao standardan u Rijeci koja je bila i šampion Hrvatske.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Kvaratskhelia said:

Uvijek je on bio takav igrač. Samo što je tada ušao kao vrlo mlad u prvu ekipu, pa se kao računalo da obećava. 

 

Robi je imao neuporedivo boljih poteza. Dovođenje tria Maksimović, Mladenović i Milivojević za smiješne pare. Lazović je kod njega doživio renesansu. Iskoristio je i Vešovića maksimalno. Posle je Vešović na konto toga postao standardan u Rijeci koja je bila i šampion Hrvatske.

 

 

Robi je bio najbolji sportski direktor Zvezde u 21. veku. Covek je za jedan prelazni rok, podmladio i ojacao ekipu. Sve ono sto treba SD Crvene zvezde da uradi. 

 

Bajkovic- Vesovic, Maksimovic, Tosic, Mladenovic- Mijailovic, Milivojevic, Evandro- Lazovic, Kasalica, Borha.

 

Steta sto je bilo takvo vreme i sto love ni u najavi nije bilo, bas steta sto ova ekipa nije osvojila nista sem tog Kupa. 

Edited by Markoss
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Slažem se. Sad kad vidim ovaj sastav odmah primjećujem da nam je najviše falio špic. I Dragan Mrđa bi dobro legao na ovaj roster, prilično je bolji igrač od Kasalice.

 

Bajković je sporan kao prvi golman. Dobre predispozicije, ali luda glava. 

 

Smatram i da je Borha tada bio solidno precijenjen.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kvaratskhelia said:

Slažem se. Sad kad vidim ovaj sastav odmah primjećujem da nam je najviše falio špic. I Dragan Mrđa bi dobro legao na ovaj roster, prilično je bolji igrač od Kasalice.

 

Bajković je sporan kao prvi golman. Dobre predispozicije, ali luda glava. 

 

Smatram i da je Borha tada bio solidno precijenjen.

 

Svakako je bilo prostora da se ojacamo, jer su prve opcije s klupe bili Mikic, Krneta, Dimitrijevic, Kadu i Milunovic. Secam se da smo tad bas bas zeleli Abubakara, al sanse nije bilo da ga dovedemo, on bi isto dobro legao na tu ekipicu, bio je opasan tad. Velika je nepravda sto ova ekipa nije prosla Bordo, siguran sam da bi prijatno iznenadili u LE, ne bi verovatno uspeli grupu da prodjemo, ali igrao bi se lep fudbal, plus je to za nas bilo kao sad da prezimimo u LS. 

 

Mada, meni je Borha bio sasvim korektan. Cak bolji od vecine napadaca koje smo imali u zadnjih 5,6 godina. Bajko je kod Robija odlicno branio, posle je bio sve slabiji, ali nije on nikad bio medju gorima. Korektan je bio, sto je do njega, branio je. 

 

Elem, sistemski se tad bas radilo. Ubacivali su se mladi igraci, dovodili se stranci koji su mogli da prave razliku, plus se kupilo iz Superlige sta je moglo, ali bas smo bili limitirani time sto je Partizan tad bio dosta jaci, u svakom pogledu, a kod nas para ni za lek nije bilo.

 

Inace, velika Robijeva zelja je tad bio jos jedan domaci igrac - Aleksandar Katai. 

Edited by Markoss
  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, merosina said:

https://www.butasport.rs/bomba-na-marakani-zvezda-dovodi-pojacanje-iz-premijer-lige/

 

Ovo bi bilo pojacanje u rangu Marina i Dragovica.

 

Bivsi kapiten Kristal Palasa sa dobrim stazom u Premijerligi

 

Ja osim podatka da mu na leto ističe ugovor u Palasu,u ovom tekstu ne vidim ništa što ukazuje da ga je Zvezda kontaktirala ...

Ceo tekst u fazonu : Mogli bi da ga dovedu ...

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Profesor said:

Zna li @Markoss kakav je plan za levog beka? Filip Mladenovic je slobodan na leto. Sasvim pristojno resenje, on i Rodic po poluvreme. Ristic bi bio bolji deal, ali verovatno nije realno.

 

Ok Ristic jer je tek ove sezone dosao u Benfiku, ali meni nista od tih nasih domacih igraca nije nerealno jer imamo mamac zvani grupna faza LS. Plus nemamo problem da ispariramo platama koje mogu da ponude pristojni (po renomeu) klubovi iz zapadne Evrope. Zato mi ni Mladenovic ni Milivojevic ni npr. Djuricic uopste nisu nerealni. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Luka Milivojevic,veliki Zvezdas,pokazao milion puta.Jedan od retkih igraca u onim turobnim vremenima koji nije tuzio klub,nego je hteo da Zvezda zaradi od njegovog transfera iako ga je Stojadinovic poslao na tribine da bi igrala neka njegova kombinacija po prezimenu Garido.

Godinama kapiten kluba iz Engleske,iskusan igrac.

Apsolutno sam za njegovo dovodjenje.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...