Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Јел беше њих зову романтичарима? :classic_biggrin:

 

Сад кад ти наследници Терзе и Мркеле направе ОФК-и причу идентичну као што имају они Белгијанци Унион Сент Гилос или како се већ зову :wicked:

Link to comment
Share on other sites

Al' najjači je car koji je neki direktor u BASK, to je valjda filijala čukaričkog ...

Ušao u poluvremenu meča izmedju OFK i BASK i rekao sudijama otprilike : "Šta ste zapeli da delite žute kartone,mi i OFK igramo prijateljsku utakmicu."

Lika FSS suspendovao do kraja sezone ...

 

Inače, uprava Zemuna tvrdi da je OFK "zatvorio" sve utakmice do kraja prvenstva,verovatno Terza planira da mu oni od sledeče sezone budu ono što je do sada bio Grafičar ...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Markoss said:

Nece OFK nikad biti ono sto je Graficar, ali ce svakako da bude pod nasim patronatom kao i IMT na primer. Dakle, nezvanicna filijala kojoj cemo da pomazemo, ali ovo kao sto je Graficar sad, nema sanse. 

 

Кога нормалног боли она ствар у ком статусу ће бити када сви побројани никада нису ни били нити ће бити праве филијале ФК (да не набрајем многе ранијих деценија). То су мафијашке машине за муљање и прање новца. И биће тако док год се не утјерају у законске оквире у оквиру којих ће се дефинисати шта је то филијала, шта може шта не може исл.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Piksi said:

Čitam pa slovenačkim medijima malo.. da li zna neko jel' tačno, da se Zvezda zanima za Mariborovog napadača Žana Vipotnika..?? :classic_mellow:

I ovde su to javili, ali da ga želi i Dinamo.

Iskreno nisam siguran da će žuriti sa pojačanjima dok se ne dogovore sa novim trenerom, ako zaista dovedu novog trenera. Zaista bi bilo suludo da dovedu igrače pre trenera, ako već menjaju Milojevića.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Markoss said:

Nece OFK nikad biti ono sto je Graficar, ali ce svakako da bude pod nasim patronatom kao i IMT na primer. Dakle, nezvanicna filijala kojoj cemo da pomazemo, ali ovo kao sto je Graficar sad, nema sanse. 

OFK,IMT,Grafičar bi trebalo još juče da budu zaključani pa da se tu naprave neki tržni centri, ništa fudbal ne bi izgubio. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Piksi said:

Čitam pa slovenačkim medijima malo.. da li zna neko jel' tačno, da se Zvezda zanima za Mariborovog napadača Žana Vipotnika..?? :classic_mellow:

Pise i da su odbijene neke ponude od 4-5 miliona. Dinamo valjda daje 3,2 mil EUR i 2 igraca od cega 1 na pozajmicu a 1 za stalno. Ako je tako, tesko cemo mi tu nesto napraviti (ako smo ista i pokusavali).

Edited by Mendez
Y
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Perkos2 said:

OFK,IMT,Grafičar bi trebalo još juče da budu zaključani pa da se tu naprave neki tržni centri, ništa fudbal ne bi izgubio. 

Ne slažem se za OFK Beograd, to je ipak klub sa tradicijom. To što su ga barabe uništile je druga stvar.

 

Baš sam skoro gledao "večnu" tabelu SFRJ prvenstva, po broju osvojenih bodova i OFK je među deset. Treba da se oživi klub, ali plašim se da to rade pogrešni ljudi. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Don Juan said:

Ne slažem se za OFK Beograd, to je ipak klub sa tradicijom. To što su ga barabe uništile je druga stvar.

 

Baš sam skoro gledao "večnu" tabelu SFRJ prvenstva, po broju osvojenih bodova i OFK je među deset. Treba da se oživi klub, ali plašim se da to rade pogrešni ljudi. 

tradicija?  kakva tradicija, da je nekom stalo do tog kluba ne bi ga tako lako prisvojio terza mafija tako da je kluč jedino rešenje a stadion je ionako zarušen odavno

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Perkos2 said:

tradicija?  kakva tradicija, da je nekom stalo do tog kluba ne bi ga tako lako prisvojio terza mafija tako da je kluč jedino rešenje a stadion je ionako zarušen odavno

Pa ako je tako onda neka grade tržne centre i na našem stadionu i na JNA, pošto je i nas i komšije neka mafija preuzela odavno. 

Samo ne znam da li će kamen na kamenu da ostane, ako razmišljamo tako.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Don Juan said:

Pa ako je tako onda neka grade tržne centre i na našem stadionu i na JNA, pošto je i nas i komšije neka mafija preuzela odavno. 

Samo ne znam da li će kamen na kamenu da ostane, ako razmišljamo tako.

Zvezda i Partizan su još zanimljivi sirotinji raji i zato opstaju, OFK-a je nekad imao svoju publiku ali to je odavno istorija, da ih je zanimao klub ne bi ga tako lako prepustili mafiji 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, SunZero said:

otera ovag Kataija

Kada nađemo boljeg. Ne znam zašto si se oklmio na njega.

1 minute ago, Zvezdas sa Istoka said:

Igrac Spartaks zakacio Erakovica u glavu.
Da je bilo van 16, mozda bi svirao indirekt umesto faula.

Stvarno nisam video. Svačega je bilo u 16.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...