Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

10 hours ago, Markoss said:

 

Mozda ne ove, ali vec sledece sezone. Kuva se sve ovo. Graficar ce vec ove da udje u SL, OFK ce da bude nova Zvezdina filijala, sve dok ne udju u SL, sto ce da bude u naredne dve, tri godine. A onda ce da se nadje neka Zvezdara, itd. 

 

Elem, Spajic je kako stoje stvari zamena za Dragovica koji je jako nezadovoljan. I on i Erakovic su blizu odlaska, ne bi me uopste iznenadilo da obojica odu. 

 

Sanogo je koliko znam odbio produzetak ugovora, tako da je slobodan igrac od 1. januara. I on je bio nezadovoljan, jos kod Dejana. Posle se samo nastavilo, al je profesionalac, nije pravio probleme. 

Oce li se neko od dua Lekovic/Djuric gurati u vatru ili dovodimo jos jednog stopera? 

Ako odu obojica ogroman gubitak, a sto je najgore od svega pojacanja na bekovskim pozicijama se ni ne pominju. 

Link to comment
Share on other sites

Spajić nije loše pojačanje,ali je već ovde navedeno koliko težak može biti povratak na teren posle kidanja ligamenata.Dosta igrača ne može da se vrati na svoj najbolji nivo posle te teške povrede.

S’obzirom da Dragović želi u Italiju,a prodaja Eraka je neminovna,moracemo da tražimo dobrog štopera.

Milunovic i Spajić tandem u LŠ,a prva zamena Pankov nikako ne uliva poverenje.

Link to comment
Share on other sites

On 12/22/2022 at 11:23 AM, Don Juan said:

Pretpostavljam da će biti odlazaka na zimu, ali nadam se da će se ratosiljati igrača koji nam nisu neophodni i da će se dodantnom selekcijom napraviti solidan tim za sledeću sezonu. Mada plašim se da mogu samo da se nadam.

Eto kako se nade rasprše kao sapunica, izgleda da hoćemo da vratimo Vulića iz Italije.

 

Nema leba od ovih naših "stručnjaka". 

Link to comment
Share on other sites

On 12/22/2022 at 9:50 AM, Benito said:

Spajic je dobar potpis.

 

Spajica sam prizivao i pre ove povrede, i tad je nesto bio slobodan igrac. Ima kvalitet i iskustvo, ali naravno nije nivo Dragovica. Optimista sam po pitanju njegovog oporavka, iako je povreda fakat zajebana. "Prirodno" je da je zavrsio kod nas, mada nam treba jedan jak potpis ako odu i Dragovic i Erakovic. Smatram da njih dvojica imaju svako pravo da ne budu zadovoljni, i ni za njih ni za nas nije dobro da odugovlacimo ako je tako.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

 

Spajica sam prizivao i pre ove povrede, i tad je nesto bio slobodan igrac. Ima kvalitet i iskustvo, ali naravno nije nivo Dragovica. Optimista sam po pitanju njegovog oporavka, iako je povreda fakat zajebana. "Prirodno" je da je zavrsio kod nas, mada nam treba jedan jak potpis ako odu i Dragovic i Erakovic. Smatram da njih dvojica imaju svako pravo da ne budu zadovoljni, i ni za njih ni za nas nije dobro da odugovlacimo ako je tako.

Ako cemo realno Dragovic je tanak ove sezone, ja sam nacuo da je jos letos trazio raskid ugovora i vidi se da nije na tom nivou iz prosle sezone, bolje on da ode nego Erak, moje misljenje.

Link to comment
Share on other sites

S druge strane to sto imamo direktan plasman u LS ne donosi puno dobrog timu, iako nekome u klubu sigurno da. Sad nema kvalifikacija pa Terza moze tamo da posalje tim ogoljen bilo kakvog kvaliteta. Svakako ce se eksploatisati alibi "pa dobro, nismo mi za prva dva mesta u LS, treba jos da rastemo". Tako da me ne bi cudilo da gledamo odbranu Rodic-Milunovic-Spajic-Nikolic, a s alternativama Azarov-Pankov-Goveljic kukala nam majka. To nije ni za LE, u prvih 11 u odbrani fale barem dva igraca ciji je kvalitet jedan nivo iznad.

Edited by Sreten Žujkić, penzioner
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dragovic ce gotovo sigurno, posto kazu da ostaje do leta, zavrsiti pricu u Zvezdi nakon ove sezone. 

Covek je u trenutku kada je mogao da igra na mnogo visem nivou, dosao u klub iz ljubavi i ostvario svoj san. Naravno, u Zvezdi je video kako stoje stvari, a sigurno igranje u Surdulici i Lucanima nije nesto sto ga moze privuci da ostane, koliko god se menjaju teze i prica o sigurnoj Ls.

Tu cemo biti kanta za napucavanje svakako, uz onakvu "upravu" i ciketana na klupi to je zagarantovano.

Edited by Manoly
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Meni ova pauza od domaceg fudbala nevidjeno prija, nekad sam trcao po Zurnal ili Sport na kiosk ranom zorom da procitam prvo Zvezdine pa odmah zatim Partizanove vesti. 

Da osvajanje domacih trofeja vise u meni ne budi neki poseban osecaj verovatno su se pobrinuli Terzic i Mrkela. 

Jos kad procitam ovako neku transfer vest vezanu za nas klub, bas se sjebem, jer sam umoran od mahinacija, provozija, dilova i ostalih baljezgarija. 

Edited by Crni
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, merosina said:

Kaze Mrkela da Dragovic ostaje.

Mozda ce se u LŠ igrati sa 3 pozadi (Dragovic,Milunovic,Spajic)

 

Voleo bih da se ponovo potegne prica o dovodjenju Luke Ilica iz TSCa

 

 

Mi ni pod razno ne možemo da igramo ozbiljan fudbal sa tri stopera jer nemamo niti jednog beka koji može da igra u toj formaciji. Ta formacija zahteva vrhunske bekove koji sami pokrivaju celu stranu a mi to nemamo, čak ni Rodić ne može to da igra. Dakle mladji igrači, sa velikim brojem ponavljanja po meču. Bukari takodje to ne može da igra, probao u Nantu nije proslo.

To samo treneri polu amateri na nižem nivou fudbala pokušavaju da krpe kao npr Pixi doduše on je probao to u Kataru ali to je neka druga tema. 
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pominje se Stamenic MC 2002 iz Kopehagena,Srbin iz Novog Zelanda

 

mogao je pre dve godine da se dovede za 100 000,sad ce trebati 2,3miliona 

 

Slicna prica sa golmanom Kovacevicem 1998 iz Sarajeva,mogao je da se dovede za 300 000,sad minimum cena je 5miliona 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...