Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

3 hours ago, Siki said:

Pominje se neki zadnji vezni i osigurač takozvani.

Jel stvarno ima ovde prisutnih koji veruju da vojnik i Dekijev miljenik moze to da iznese i da odradi takvu ulogu na koju ga ovaj konstantno gura?

Nikad nisam video da je uzeo loptu ,poneo je 30ak metara i dao pas u dubinu .Nikad ga nisam video da je u nekom remplovanju uzeo loptu i spasio neku kontru ili šansu protivnika.O kakvom osigurači mi pricamo?

Da pojedini imaju ovoliko poverenje trenera koliko Srnaldo bilo bi nam mnogo bolje.

 

3 hours ago, Miki28 said:

Jel to uloga zadnjeg veznog? Njegovo je da stiti odbranu, zatvara rupe, zaustavlja opasne kontre po cijeni zutog i da trci i trci a sto se tice pas igre onda da dodaje prvom do sebe.

 

 

3 hours ago, Siki said:

Jel ga prepoznaješ u nečem od navedenog?

 

3 hours ago, Miki28 said:

Da. Cujemo se posle meca

 

Da pitam @Miki28 evo završi se utakmica,u čemu si prepoznao vojnika Srnića ,sem u ubijanju momentuma,same utakmice i zasluge za ne ulazak u  grupe LŠ?

Ima li šta što nismo videli mi koji imamo drugačije viđenje fudbala?

 

Ne likujem samo pitam.

Edited by Siki
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Aman ljudi ne mracite vise ... za LS u ovom stanju nismo, pare ionako videli ne bi.

Ovako barem postoji nada de se nesto mozda i promeni ... giljaj tu drugu ligu i cuti ... to nam je mera. A gde zivimo i kako se radi, rekao bih i premija

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

I naravno, patetika ol over. Tuzan hepi end na kraju, jesam li za ovaj poso, vole li me ljudi i zasto ne,  igraju li svi danas fudbal, zasto gudra veceras ne radi?!?

 

jeste slepce, tim ti nema snage jer ga izrabuljujes u prvih pola sata pa posle svi izgledaju ko da su iz fk pukovca. treba malo i mozga da sakrijes nedostatke, da sacuvas i neku izmenu, a pazi sad - imas pravo i na plan B. Pljuje se po Mirku i Kataiju, a ljudi su pospremali golove i asistirali.  treba neko da predvidi koliko se ti igraci trose za celu utakmicu.  Ne ubijas u pojam mladog igraca posle jedne slabe partije nego ga istrpis kad si vec usrao sve sto si mogao. debil je ovo isto radio i Ohiju a isto ce ujebati i Mitrovica. Stvarno ne ide da nas jebe jeftinom patetikom

treba sacekati do zime i onda  sutnuti budalu. nadam se da je napokon cuo veceras da nije Bogom dan. gudra je prestala da deluje sto se i vidi iz izjave (nesto pozitivno).

za 3 godine nije dobio nikog, bukvalno nikog od na papiru jacih od nas sto je za klub naseg renomea porazavajuce. ako nesto nije jasno, nek pogleda Milojeve skalpove

 

toliko...

  • Like 8
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Znam poodavno da se naš kapiten ne može pohvaliti nekim ljudskim kvalitetima( kao golmanu svaka čast) ali ovo što je posle utakmice trabunjao je odlika ljigavca. Ljut je što su igrači izgubili loptu pre prvog gola koji je primio kroz uši ali ni reč o tome ko je izgubio loptu pre drugog gola Makabija. I natavno odbrana naše "legende" Pavkova koji je toliko toga doneo Zvezdi. To licemerje, lažna solidarnost sa saigračima uništile su fudbal u Zvezdi. Jednu loptu nisu dobacili u drugom nesretnom Bukariju što dovoljno govori o "taktici".

  • Like 15
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Perkos2 said:

Znam poodavno da se naš kapiten ne može pohvaliti nekim ljudskim kvalitetima( kao golmanu svaka čast) ali ovo što je posle utakmice trabunjao je odlika ljigavca. Ljut je što su igrači izgubili loptu pre prvog gola koji je primio kroz uši ali ni reč o tome ko je izgubio loptu pre drugog gola Makabija. I natavno odbrana naše "legende" Pavkova koji je toliko toga doneo Zvezdi. To licemerje, lažna solidarnost sa saigračima uništile su fudbal u Zvezdi. Jednu loptu nisu dobacili u drugom nesretnom Bukariju što dovoljno govori o "taktici".

Borjan je mozda i najveci gardista u klubu, samo sto on jedini od njih ima kvalitet pa da mu se to ne "prebacuje"

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Htedoh još neku napisati i o srpskim sportskim novinarima koji su na niskoj lestvici poznavanja sporta koji prate i prenose.

Toliko niskoj poput samog fudbala kod nas i generalno i samoj razini države i društva.

 

Ko prati fudbal ,tu sjajnu igru,ko zna da je gleda,prati,analizira ,čita taktike i nadmudrivanja trenera,izmene,kretanje igrača na terenu,

znanje fudbalsko pojedinaca ..itd itd gnuša se ovakvih komentatora i novinara koji su večeras prenosili utakmicu.Misliš pobegao si od 

RTS i Albijanića ili nekog trećeg kad te dočekaju "znalci" sa Arene koji su Srnića praktično poistovetili sa Kanteom ili Kazemirom.

Te fraze ostavio srce na terenu,a ovamo ne može nikog ni pogledom da uhvati ,oduzme loptu duel da dobije,gde se onaj njihov br.10 Šardi ili kako

već sprdao sa njim (primao loptu nesmetano,okretao se ka golu nesmetano,davao pasove takođe) .

Ali našem prosečnom gledaocu fudbala je bitno da je ovaj uklizao tri puta sedam puta skočio i pao i da ima blatnjav i prljav šorc i dres na ledjima.

To je odlika srca na teren i borbe za klub i navijače i pravi fudbalski ratnik.

 

Da ne pričam o novinarskoj hrabrosti da na KZŠ krenu da rešetaju lažnog Mistera sa pitanjima,kojih ima na pretek.Od taktike,sastava,izmena

kondicije.itd itd.ALi da ga prekinu čim krene patetisanje ala presednik Srbije.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Pero_Cameron said:

Borjan je mozda i najveci gardista u klubu, samo sto on jedini od njih ima kvalitet pa da mu se to ne "prebacuje"

 

1 minute ago, Pero_Cameron said:

Borjan je mozda i najveci gardista u klubu, samo sto on jedini od njih ima kvalitet pa da mu se to ne "prebacuje"

On je seljacina barabar sa Gobeljom, ako gledamo nefudbalske elemente.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Nakon gola Ivanica, tri puta ponavljam drugaru - samo da ne napravimo neko sranje u narednih par minuta i to je to, dvomec je resen. Ali eto, napravismo ga, i to ne samo jedno. Posle toga se rasplet mogao naslutiti. Bilo je jasno na poluvremenu da ce se ovo pretvoriti u kosmarno vece.

 

Samo da je Kanga posle penala odmah poslao dugu loptu napred ka usamljenom Pesicu, sve su sanse da bismo otisli na poluvreme sa 3-0. Pa bi pala mozda i petarda u drugom. No, ludi Kjaku je resio po starom dobrom obicaju da drvi loptu jos par sekundi, okliznuo se i desilo se sto se desilo. Ili npr. da je onaj buzdovan iz Haife samo odlozio loptu dalje, nista ne bi bilo, ali eto, totalno iracionalno je zategao sa 30+ metara, a dekoncentrisani Borjan (koji je jos slavio odbranjen penal sa navijacima) ispustio taj sut. Ili ako se vratimo koji minut unazad, da Milunovic (btw, skoro pa perfektan danas) nije bio previse agresivan i napravio apsolutno nepotreban faul u bezopasnoj situaciji, ne bi doslo do kornera, samim tim ni do penala.

 

Jebiga. Kako se sve lepo namestilo u nasu korist protiv Salcburga i Kopenhagena, tako nam je sreca okrenula ledja protiv Rendzersa i veceras.

 

Nisam fan Stankovica, daleko od toga, ali bezveze mi je da mu se nakacim na grbacu zbog ove utakmice. Odigrali smo manje-vise izuzetnih 45 minuta. Dva gola + stativa, pritom protivnik nije kreirao nista vise od par polusansi, ako i toliko. Ono sto se nakon toga desilo je cist nesrecan splet okolnosti koji je izbacio citavu ekipu iz takta, gde se na desetine sitnih detalja poklopilo na jedini moguci nacin da bi ishod bio ovakav.

Edited by fradler
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, fradler said:

Nakon gola Ivanica, tri puta ponavljam drugaru - samo da sad ne napravimo neko sranje u narednih par minuta i to je to, dvomec je resen. Ali eto, napravismo ga, i to ne samo jedno. Posle toga se rasplet mogao naslutiti. Bilo je jasno na poluvremenu da ce se ovo pretvoriti u kosmarno vece.

 

Samo da je Kanga posle penala odmah poslao dugu loptu napred ka usamljenom Pesicu, sve su sanse da bismo otisli na poluvreme sa 3-0. Pa bi pala mozda i petarda u drugom. Ali eto, ludi Kjaku je resio po starom dobrom obicaju da drvi loptu jos par sekundi, okliznuo se i desilo se sto se desilo. Ili npr. da je onaj buzdovan iz Haife samo odlozio loptu dalje, nista ne bi bilo, ali eto, totalno iracionalno je zategao sa 30+ metara, a dekoncentrisani Borjan (koji je jos slavio odbranjen penal sa navijacima) ispustio taj sut. Ili ako se vratimo koji minut unazad, da Milunovic (btw, skoro pa perfektan danas) nije bio previse agresivan i napravio apsolutno nepotreban faul u bezopasnoj situaciji, ne bi doslo do kornera, samim tim ni do penala.

 

Jebiga. Kako se sve lepo namestilo u nasu korist protiv Salcburga i Kopenhagena, tako nam je sreca okrenula ledja protiv Rendzersa i veceras.

 

Nisam fan Stankovica, daleko od toga, ali bezveze mi je da mu se nakacim na grbacu zbog ove utakmice. Odigrali smo manje-vise izuzetnih 45 minuta. Dva gola + stativa, pritom protivnik nije kreirao nista vise od par polusansi, ako i toliko. Ono sto se nakon toga desilo je cist nesrecan splet okolnosti koji je izbacio citavu ekipu iz takta, gde se na desetine sitnih detalja poklopilo na jedini moguci nacin da bi ishod bio ovakav.

Nema ovo veze sa srećom i nesrećom.

Ovo ima veze samo sa trenerom koji je totalno podbacio.Izbor igrača,izmene,kondiciona i mentalna sprema ekipe nije ni na nivou LE.

I dok se god budemo "vadili" na nesrećne okolnosti biće nam ovako kao večeras.

Bez obzira na sve,treba uvek nazvati stvari pravim imenom.I protiv MIlana,i protiv Rendzersa i Protiv Šerifa ili pak Makabija.

Kad trener omane to za mene nije nesreća nego klasično jajarenje i neznanje.A ovo drugo je baš došlo do izražaja u ovom dvomeču.

Edited by Siki
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stankovic valja kad je prvi u grupi LE,ali ne valja kad ispadne od Makabija,Milojevic valja kad uvede Zvezdu u grupno takmicenje posle 10 godina ili dobije Liverpul ali ne valja zato sto je ziheras...Ja ne znam da li ovde pojedinci prate Zvezdu samo zadnjih 5 godina pa donose ovakve zakljucke kako neko nema pojma i da je promasio profesiju...Ako ne valjaju Stankovic i Milojevic,ko valja?Dajte konkretan predlog.

Link to comment
Share on other sites

Moze i Simo Krunic, samo da ovaj dunster odjebe od klupe, direktno je unistio finasije kluba protiv Omonije, Sheriffa i Makabija, tri nominalno slabije ekipe. 70 mil evra vredno zajebavanje sa pocetnikom na klupi, za bolje i nije ovaj klub, kad ga toliko trpi, da je ispao iz oka Terzicu, pa ne bi ga ovoliko mazio i pazio. 

SNS bratija, zgrade, ovo ono, sine, LS domaca titula. 

 

Mars bre, popisao se na 60k i milione pored TVa

 

Jezivo , jezivo na sta mu lici tim. 

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dropkick Murphys said:

To što Stanković nije za ovaj nivo, ne znači da Milojević jeste. 

Ovde samo stranac dolazi u obzir, pošto ne vidim neko domaće kvalitetno rešenje.

Miloje bi tacno derbi krenuo sam Sanogom i srnicem i naravno gobeljom

Pa nek izadju i nek kazu zasto igra Srnic pre Sanoga, zasto Pavkov ex igrac ulazi pre Ohija kojeg su najavljivali kao da je ronaldo licno, zasto nema igraca za koje smo skrcali 2.5-3m (Motike i Mitrovica). Nek preuzme neko odgovornost za to. Makar i ovu marionetu od Mrkele nek sutnu.

Edited by Igor_
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mistera niko neće i ne sme da otera.Ko,Terza ili neko drugi? Ne.

On će otići samo onda kad to on kaže,uradi i poželi.

 

ALi iz njegove izjave se jasno vidi da on ovo ne smatra debaklom,da nam je sreća okrenula leđa i da ništa nije tako strašno,

pa pobogu u Evropi smo.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Igor_ said:

Miloje bi tacno derbi krenuo sam Sanogom i srnicem i naravno gobeljom

 

I lagano bi izbacio sve timove, Omonija i Sheriff i Makabi, i ne bi tim lipsao oko 60 min, 

 

Milojevic je to znao, ruzan fudbal, ali bez poklona rivalu.

 

Milojevic je Arigo Saki za Lazno Mistera, a nisam pristalica niti fan Milojevica, da se razumemo. 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kosjan Willavić said:

Ja to pricam vec nekoliko godina. Ali ga ovde neki nazivase Sisojem i pizdom. Neka je igrao hrkljus i sto puta, nekoliko puta je izbacio ekipe bolje od nas, i uopste je krucijalna osoba u dizanju Zvezde na jedan ozbiljniji nivo. Ko to ne razume,zaista nema pomoci.

Rekose ljudi da smo prerasli Miloja, Bena, Degeneka, a nivo na koji su nas oni postavili Stankela@Mita i Terza ne mogu da isprate i odrze.

Stankovic je napravio het trik ispadanja od losijih timova, ispao i od Rendzersa..

Miloje nas je izbacio u orbitu i sa duplo slabijim timom je izbacivao duplo jace timove.

Ne vredi se mnogo nervirati, zao mi je samo navijaca iz unutrasnjosti, dece koja su plakala, a Mita trta i Terza su dobili tacno to sto su zasluzili, naravno odgovornosti bez. Vidim da se opet od poraza pravi pobeda i slavi LE, stara nasa navika.

Svakom od njih ce leci prvog par miliona dinara platica, karace se pevaljke ili 30ak godina mladje i pricace kako je LE super uspeh.

Katai pokazao zasto je madjionicar, izveo je trik nestajanja celo drugo poluvreme.

Borjan postrojava kako nije pravi zvezdas ko kritikuje Pavkova.

Link to comment
Share on other sites

Kako to mi nismo za Ligu Šampiona a jesu Omonija koja posle izbacivanja nas ne znam da l dobacuje do Le, Šerif koji posle izbacivanja nas i pobede protiv Reala isto da l ce Le dobaciti i Makabi Haifa, cetvrti u grupi Lk prosle godine. 

 

Oni jesu za Lš a mi nismo

Planic kod nas nije mogao da igra kad smo bili duplo slabiji igracki a tamo je stub odbrane  al oni su za Lš a mi ne?

 

 

Aj da prestanemo sa tom pricom, to sto nemamo trenera a imamo amatere ne znaci da nismo za Lš vec da smo retardirani. 

 

I da sklone statuu Rajka Mitica, ako gleda sa onog sveta, bar da ne gleda statuuu sebe u blizini ovih ljudi i desavanja

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...