Jump to content

FK Partizan 2022/23


Barkley#34

Recommended Posts

Klasika. Zapada za oko kako je nas bonus igrac neubedljiv, bio je najslabiji na terenu. Ali ono sto brine je cinjenica da nam je gol ugrozavala ekipa koja daje gol svaku drugu utakmicu. Traore ne moze biti izmedju Evertona i Moreire nikako, ili se bar nije trudio da to pokaze tj. krije svoje adute za derbi.

Ocekujem najpre izmenu Jovic umesto Petkovica pa onda Menig umesto Natha.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neopisivo loše poluvreme. Stanojev Partizan je bukvalno nivo Lige šampiona za ovo što gledamo. 

 

Nikakav ritam, lopta ide okolo kao da ima usporenje, plus je bespotrebno dižu svako malo. Nikakve ideje nema osim povremenih dugih lopti. Ne umemo da je iznesemo na njihovu polovinu.

 

Svaka ubačena lopta u naših 16 je opasna. Mogu misliti šta će brži i sposobniji igrači da nam urade po bokovima u sredu i u LK. Samo srećom nismo primili gol.

 

Traore je užasan za sada. Em nikoga ne zaustavlja em je neodgovoran kad ga prođu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Natho nije nikad imao veliku izdržljivost ali ovo trenutno deluje kao amaterizam. On ni poluvreme ne može da istrči.

1 minute ago, Alek The Great said:

Cimirot nije stranac, bar ne na papiru. 

Pocinjem da mislim da je ovo sa bonusima samo kontraproduktivno, bar za nas. Klinci rano upadnu u prvi tim, znaju da moraju igrati i briga ih.

 

Baš jeste stranac na papiru. Suštinski je domaći.

Link to comment
Share on other sites

Drugari, kakva su ocekivanja za srijedu? Od nas ste dobili maksimum koji ste mogao dobiti..ispali, trener otisao, izduvali, razocarani, sjebani, prvi spic povrijedjen. Ipak, i pored onih cinjenica o derbiju i postovanja protivnika, mislim da je dvojka sigurna. Sve drugo vas vraca u zivot a nas gura nazad...mada opet kazem, ne znam kakva se promjena u vasoj igri treba desiti da ozbiljno zaprijetite. Bas je neka specificna situacija.

Link to comment
Share on other sites

Najiskrenije, drugar, koliko god da se na derbiju nikad ne zna, osim neke direktive sa vrha, čisto fudbalski gledano, mislim da nemamo načina da izbegnemo katastrofu (ili ako ne povučete ručnu). Lopta je, jelte, okrugla, pa možda napravimo neki beg u trećem minutu a onda se desi jedna od onih utakmica u kojima odbrana izgleda kao italijanska iz najboljih dana, ali to je ipak bliže fantaziji.

 

Koliko god da imate turbulencije u klubu, poljuljanu atmosferu i primetno nezadovoljstvo navijača, ono što ste odigrali protiv Makabija, sa svim manama, je trenutno dva nivoa iznad nas. I po ritmu i po igri.

 

Gledao sam manje kvalitetan FKP, ali ovo je noćna mora. Posebno kada znam kako smo sa relativno sličnim igračima izgledali pre nekoliko meseci. I tada su bili upitnog kvaliteta ali kao što pomenuh juče, nivo LŠ za ovo sad.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da, moguće je da si u pravu. Kao izduvani baloni smo, iz različitih razloga, a i bodovna razlika je velika da bi kao moglo da padne neko loženje da je derbi početak stizanja iste. Moguća je neka naša interna tenzija, kao što se dešava i na Evro utakmicama, zbog pominjanja vođe, posebno ako krenete da nas deljete. Tad su mogući i neki incidenti, prekid, uz uobičajeno pljuvanje uprave.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Barkley#34 said:

Gledao sam manje kvalitetan FKP, ali ovo je noćna mora. Posebno kada znam kako smo sa relativno sličnim igračima izgledali pre nekoliko meseci. I tada su bili upitnog kvaliteta ali kao što pomenuh juče, nivo LŠ za ovo sad.

U kakvom je stanju tim i kakvi imbecili su u klubu sada najbolje pokazuje Gordanova izjava da nema govora o nespremnosti igrača jer igraju utakmice pa tu sigurno nabiju kondiciju!!?

2022. godina, kada se stepen pripremljenosti igrača meri svakodnevno, pa se na osnovu toga individualno doziraju treninzi!

Plače mi se.

Znam da ću, kada krene utakmica, mazohistički da gledam i navijam ali objektivno debakl bi dobro došao jer ovo mora da se prekine i pre zime da se promeni sve.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...