Jump to content

FK Partizan 2022/23


Barkley#34

Recommended Posts

6 minutes ago, Cooper said:

Jače od nekih grupa LŠ.

 

Gledaće se top fudbal u BG...

Gledaće se top protivnici a za top fudbal su potrebna dva tima na terenu.

 

4 minutes ago, suptil said:

Za gostovanje top. Navijaci partizana u nicu a zvezdini u monaco

Možemo da napravimo dupli program. :classic_biggrin:

 

.......

Ako, kad ne možemo da pobedimo Kiprane i kad se brukamo na Malti, ne možemo uvek da očekujemo neke Estonce u grupi.

 

Da imamo normalan klub i pristojan tim bile bi ovo tri vrh prilike za odlazak na gostovanje.

Link to comment
Share on other sites

E ali pazite u Bundesligi često svi, osim Bajerna, znaju da odigraju jednu odličnu sezonu, da baš deluju moćno i onda sledeće kada treba da se igra Evropa te ekipe potonu u donji dom Bundeslige. Tako može biti i sa Kelnom. :classic_biggrin:

 

Nica je jaka jer pre svega su francuske ekipe fizički jače mnogo od naših i brže tako da Francuzi nikako ekipama iz naše llige ne odgovaraju. Uvek su im ekipe spremne i utegnute tip top što se tiče fizikalija.

 

OIvaj Slovacko pojma nemam kakav je, ali Česi mogu biti zeznuti. Ako ništa verovatno nije na fizičkom nivou kao ove iz ove druge dve lige.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam uvek pre za ovakve protivnike u grupnoj fazi.

Mislim da nam podižu kvalitet, ozbiljnije se shvata kraj prelaznog roka, sami treninzi, priprema utakmica, podiže kvalitet usluge oko same ekipe.

 

A onu boraniju priželjkujem samo u kvalifikacijama...

 

Ja zadovoljan.

Pa neka se momci pokažu na velikom tržištu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, dzoneee said:

E ali pazite u Bundesligi često svi, osim Bajerna, znaju da odigraju jednu odličnu sezonu, da baš deluju moćno i onda sledeće kada treba da se igra Evropa te ekipe potonu u donji dom Bundeslige. Tako može biti i sa Kelnom. :classic_biggrin:

 

Nica je jaka jer pre svega su francuske ekipe fizički jače mnogo od naših i brže tako da Francuzi nikako ekipama iz naše llige ne odgovaraju. Uvek su im ekipe spremne i utegnute tip top što se tiče fizikalija.

 

OIvaj Slovacko pojma nemam kakav je, ali Česi mogu biti zeznuti. Ako ništa verovatno nije na fizičkom nivou kao ove iz ove druge dve lige.

Keln je prošli put kada je učestvovao u evropskom takmičenju, ispao iz lige 😄 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pa eto, upravo to :classic_laugh:

 

Mislim naravno da objektivno ekipe iz top 5 liga su jače od naših. Ali izađeš boriš se, nekada sreća bude na tvojoj strani... nikada ne znaš. 

 

Još jedna olakšavajuća okolnost može da bude od pomoći kada se igra protiv ekipa iz top 5 liga je što one ponekad znaju da krenu slabije u EL. Ono igraju na nekih 50% mogućnosti pa sada ako baš prođu grupu sa takvim zalaganjem i željom i uđu u nokaut fazu onda se malo uozbilje pa krenu da igraju sa više motiva. 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Jakob Aman said:

Valjda ce dovedu sad jos nekog inace ne gine 20 primljenih golova u grupi.

 

9 minutes ago, Barkley#34 said:

Sve bi to bilo lepo da ne govorimo o ovom timu Partizana. Baš da vidim kako ćemo da proigramo za deset dana.

Pa dovešćemo nekog.

Koperfilda-a?

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Jakob Aman said:

Taj lik je "od ranije poznat policiji" tako da sam sasvim dobro razumeo ali nema veze, ovde stajem.

 

Glupo je da ides cipelom, pantelia je stari patkomer i posetilac tate ali to nema nikakve veze sa ovim upisom, koji je neutralan.

Elem, meni je iskreno drago sto cemo igrati sa Nicom, sve osim 0 bodova ce biti poprilicno iznenadjenje za mene, u pitanju je tim koji bi nam samo na fizikalije (a imaju i mozga i jos stosta) napravio mnogo problema, jer em smo nespremni, em smo tromi i pogubljeni pozadi.

 

Vratio im se Lusijan Favr nakon epizode u Dortmundu, prosle sezone su na gol-razliku izduvali LE a tri boda ih je delilo od Monaka i kvalifikacija za LS. Inace su usli u prethodnu sezonu sa ogromnim ambicijama, ulazu dosta, a doveli su i Galtijea iz sampiosnkog Lila koji je sada preuzeo PSZ. Zadrzali su sve igrace iz prethodne sezone i pridodali Smajhela na golu, a stigao im je i Pepe iz Arsenala na pozajmicu. Jako zanimljiv i jak tim, vec godinama su mi medju zanimljivijim Francuzima i jedva cekam da konacno igramo sa nekim izrazito jacim protivnikom.


Od Kelna ne znam sta da ocekujem, umeli su da se blamiraju po Evropi i Bundesligi, pa onda da odigraju odlicnu sezonu kao sto je bila prethodna. Nema tu nekih imena, kapiten Jonas Hektor je tu vec deceniju, Eljes Shkiri je mozak ekipe, a napred je Jan Tilman, mladi reprezentativac Nemacke za koga se misli da ima visok plafon. Kao klasicna svapska ekipa, pritiskace dosta, bice jak tempo i prirodno vrlo se pribojavam eksploatacijom medju-prostora, kretanja izmedju dva stopera (ako budemo igrali sa trojicom pozadi) i utrcavanja. 

O Slovacku nista ne znam, osim sto sam upravo video na transfermarktu da su doveli Libora Kozaka, klasican gorostasni target man, pa ako budu nabijali na njega, valjda cemo se tu bolje snaci.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1. kolo (8. septembar): Slovacko – Partizan

2. kolo (15. septembar): Partizan – Nica

3. kolo (6. oktobar): Keln – Partizan

4. kolo (13. oktobar): Partizan – Keln

5. kolo (27. oktobar): Nica – Partizan

6. kolo (3. novembar): Partizan – Slovacko

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...