Jump to content

FK Partizan 2022/23


Barkley#34

Recommended Posts

Jeste zvuk sa terena jer se čuju Maltežani sa trubama i povremeno prozivke uprave ali ima malo miksa sa još nekim šumovima.

 

Jbg, ovi su na nivou Rila i sličnih protiv kojih smo nekada igrali u prvom-drugom kolu. Što kažeš, znače golovi za samopouzdanje ali sredina nam je baš nikakva, a sa njom i igra.

 

Kad bi što više klinaca igralo u drugom.

Link to comment
Share on other sites

Što se zvuka tiče, definitivno se nešto radi. Čini mi se da je prisutan konstantan žamor preko zvuka sa stadiona, a na par momenata su se čule plejbek pesme koje su išle na Areni protiv Kiprana, jasno se razaznaju. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Verni jug preglasava Vučiću šećeru.

Andrade najzad pokazuje da zna fudbala, naravno kada iga protiv ekipe koja je u njegovom rangu.

Igra sa tri štopera traži da krila ulaze u sredinu i budu ispomoć veznom redu, Dijabate je to shvatio, Mening baš i ne, mada svaka čast na dve asistencije za golove.

Presing nam je jeziv, stojimo predaleko od igrača.

Ovi su polu-profesionalna ekipa, zato je rezultat ovakav.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Fin rezultat napraviste. Mislim da slobodno mogu da vas računaju u grupama Lige konferencija za ovu sezonu. 

 

Slabi su ovi ali se bore i nisu se predavali, igrali koliko mogli pa šta bude. 

 

Utisak je da je sredina Partizana baš slaba, a ovi napred znaju fudbala, ali opet treba to brže za neki viši nivo. Za ovaj Hamrun dovoljno je. 

Link to comment
Share on other sites

Mi klupu nemamo uopšte. Kad su ušli umesto tri startna napadača Jović, Terzić i Baždar, nisu mogli loptu preko pola da prenesu.

 

Ovom timu da bi za išta bio konkurentan su potrebna bar jedan golman, dva štopera, tri vezna i jedan napadač. I to da znaju da igraju lopte. A to će ove sezone biti na svetog Živka.

Link to comment
Share on other sites

Jos nesto sam primetio. A to je da nasi timovi izgleda imaju jako losu fizicku spremu. Sve sto su mogli da odloze, i nasi i vas, su odlozili, i sad ce da odloze opet, i i dalje ne mogu da trce nakon 60 minuta. Nas je Makabi ubio agresijom i brzinom, sinoc vidim i ovi Maltezani imaju snagu, a igraci Partizana posle 60. minuta kao babe. Stvarno mi vise nije jasno ko njima odrzava kondiciju.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...