Jump to content

FK Partizan 2022/23


Barkley#34

Recommended Posts

1 hour ago, Cooper said:

Izgleda da dovodimo Tzimirohta.

 

4 minutes ago, fillam said:

Navodno smo i u pregovorima i sa Hamidou Traore iz Giresunspora, isto centralni/zadnji vezni. 

 

Ne znam šta se dešava sa Ademom, al pretpostavljam da čeka ponude, pa ako sve propadne, možda smo opcija.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ne odgledah utakmicu, rezultat zvuci odlicno.

Citam komentare, vlada nezadovoljstvo.

Tesko je igrati u nezdravoj atmosferi, narocito sto je sezona u punom jeku, a tim neoformljen.

Kao sto sam napisao, Partizan ce ponovo skupiti znacajan koeficijent, a plasman u Ligu Konferencije ne menja mnogo u odnosu na Ligu Evrope.

Jos uvek ima vremena da se dovede 3-4 kvalitetna pojacanja.

Veci je gubitnik Zvezda, ne uspe li da se kvalifikuje u LS, obzirom na milionska pojacanja, uslove itd.

Ne kazem da trebate biti zadovoljni, ali Partizan finansijski zavisi od Evrope i treba stici sto dalje tamo.

Link to comment
Share on other sites

On 8/5/2022 at 2:07 AM, goldberg said:

 

Ne bih nazvao kvalifikacije u kojima je klub nosilac u svim kolima "krvarenje gaca", ali dobro. Takodje, za Crvenu zvezdu je najbolje da igra LS kad bude skupila dovoljno bodova za 3. sesir, do tada je rano.

Sto se tice bodova u Evropi, svakom klubu bi to trebalo da bude najvaznije (osim u nasoj ligi u kojoj su samo dva kluba namenjeni za zabavljanje masa zeljnih uspeha i pobeda), pa tako i Partizanu. Mnogo bolje je imati rezultate u Evropi, igrati prolece tamo, nadati se nekom 1/8 finalu i 1/4 finalu i 10 godina ne osvajati titulu nego rasprodati ekipu nakon LS, ispadati od Shamrocka, ali dobijati Crvenu zvezdu i gaziti 6 godina. To je na nivou uzrasta od ispod 15 godina.

 

Izgleda da ipak "krvavite gaće"... iako ste nosioci...

Link to comment
Share on other sites

'Partizan tražio pomeranje derbija, Zvezda odbila'

 

Sve, sve, ali da traže pomeranje ligaškog meča izmedju dva ligaška meča, fuj. Treba nam 3 dana oporavka i pripreme za CZV, al  ne smeta ako pomerimo što ćemo imati 2 dana oporavka i pripreme za Kolubaru. 


Ovo samo kod nas može i da bude opcija za razmatranje. Hajde da pravimo raspored kako nam odgovara na osnovu težine protivnika.

Edited by fillam
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fillam said:

'Partizan tražio pomeranje derbija, Zvezda odbila'

 

Sve, sve, ali da traže pomeranje ligaškog meča izmedju dva ligaška meča, fuj. Treba nam 3 dana oporavka i pripreme za CZV, al  ne smeta ako pomerimo što ćemo imati 2 dana oporavka i pripreme za Kolubaru. 


Ovo samo kod nas može i da bude opcija za razmatranje. Hajde da pravimo raspored kako nam odgovara na osnovu težine protivnika.

 

Najjaci mi je deo:

 

"Sudeći po dvomeču sa Makabijem svaki dan za odmor im je od izuzetne važnosti, jer delovalo je da su crveno-beli još daleko od top nivoa fizičke spreme." - i odbiju da imaju jos jedan dan odmora. :classic_laugh:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, kendrick said:

 

Najjaci mi je deo:

 

"Sudeći po dvomeču sa Makabijem svaki dan za odmor im je od izuzetne važnosti, jer delovalo je da su crveno-beli još daleko od top nivoa fizičke spreme." - i odbiju da imaju jos jedan dan odmora. :classic_laugh:

 

Eh, al gube onda dan odmora za trećeplasirani TSC, mi smo 11 tim lige trenutno 😄

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Barkley#34 said:

I'te bre... mislio sam da smo tražili odlaganje za ko zna kad, a ono za jedan dan. Daj, okačite celu vest ili link, ovako se ništa ne razume iz prenetog naslova.

 

Ma za kad god je traženo, meni je to imbecilno i nezamislivo za bilo koju drugu ligu. Zamisli da Milan traži da se pomeri meč sa Interom za dan, jer im treba dan više da odmore posle Cremonese-a. 

 

Zna se čija je krivica što ne postoji rotacija, i što je igrački kadar užasan i fizički nespreman. Ja iskreno ne bih želeo da se pristane na tako nešto da je obrnuta situacija.

Link to comment
Share on other sites

Imali smo sramnih poluvremena u nasim evropskim odisejama, ali prvih 30 sata vecerasnje utakmice lagano ulazi u top 3 najjadnijih u poslednjih 20-25 godina. Ugazili su nas kao da su neka ekipa iz lige petice. Nismo mogli loptu da zadrzimo 10 sekundi.

Al treba imati u vidu da igramo sa 9 igraca. Sanicanin i Fejsa su tu samo fizicki, fudbal svakako ne igraju.

 

Treba izdrzati ovu sezonu. Nece biti nimalo prijatna.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...