Jump to content

FK Partizan 2022/23


Barkley#34

Recommended Posts

1 hour ago, Jakob Aman said:

Kako ce u derbiju da natrpaju ove naše konje pozadi.

Fejsi bih odmah dao šut kartu.

Nećemo.Tu je “Mister” na našoj klupi,da izvede Gobelju vojnika kluba i Srnalda osigurača.Sreća naša pa Pavkov ide.Tako da,bez brige.

Link to comment
Share on other sites

Možeš i ti da igraš protiv ovakvog Partizana, ne bi se primetilo, veruj mi. Toliko sam u patosu kad vidim šta je bagra uradila od kluba da mislim da bi možda jedna petarda u derbiju promenila nešto. Al' ne bi ni to pomoglo, verovatno.

 

Prosto mi je gadno da pišem o nekom kao uspehu nakon ovih predstava. Vratiće nam se ovo kad budemo imali neki baš dobar tim a onda u kvalifikacijama izvučemo jakog protivnika pa počnemo da kudimo sudbu kletu. Od četiri utakmice protiv kiparskih i malteških klubova (čak ne ni šampiona tih država - e, da, AEK je opušteno razbio Dnjipro u revanšu i ušao u LE) dobili smo i izgubili po jednu i imali dva remija, uz ukupnu gol razliku 10-8. Osam *ebenih golova smo primili!!!

 

Elem, ušunjali smo se u Ligu konferencija i u prvom smo šeširu, kao sedmi tim po koeficijentu i verovatno najveća želja svih iz ostalih šešira. Šeširi su dosta šareni po sastavu, tako da bih bio dosta ustreptao pred žreb u nekoj drugoj situaciji. Ovako, isto nam dođe, bilo Fiorentina, bilo Pjunik. Obezbeđen prihod od Uefe do sada je oko 4,3 4,2 miliona evra. Svaka pobeda će se plaćati pola miliona evra a remi 166 hiljada.

 

Samo treba još više vređati upravu i onog ko ih je postavio.

Edited by Barkley#34
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako moze ova igra da se okrene sem sa 5-6 potpuno novih igraca, po 1-2 u svakom delu tima. Lazem, moze i jedan covek, ali to mora biti trener koji ce bas da ih razdrma. Ja sam i dalje misljenja da imamo kvalitet za drugu poziciju u ligi, uz srecu na zrebu mozda i prolece u Evropi. Pored kvaliteta fali nam i dubina. Jos gora je stvar sto ce raspored biti jos zgusnutiji nego ranijih sezona zbog SP. Bukvalno nas do polovine novembra ocekuju utakmice na svaka 4 dana. Iskreno se nadam da nece biti odlaganja. Eventualno, ako budemo jos uvek u igri za prolaz tamo u novembru pa da se otkaze Novi Pazar kod kuce.

 

Pot 1

Villarreal (ESP)
Basel (SUI)
Slavia Praha (CZE)
AZ Alkmaar (NED)
Gent (BEL)
İstanbul Başakşehir (TUR)
Partizan (SRB)
West Ham (ENG)

 

Pot 2

CFR Cluj (ROU)
Molde (NOR)
FCSB (ROU)
Fiorentina (ITA)
Köln (GER)
Hapoel Beer-Sheva (ISR)
Apollon Limassol (CYP)
Slovan Bratislava (SVK)

 

Pot 3

Nice (FRA)
Anderlecht (BEL)
Žalgiris Vilnius (LTU)
Austria Wien (AUT)
Hearts (SCO)
Shamrock Rovers (IRL)
Sivasspor (TUR)
Vaduz (LIE)

 

Pot 4

Dnipro-1 (UKR)
Lech Poznań (POL)
Slovácko (CZE)
Silkeborg (DEN)
Djurgården (SWE)
Pyunik (ARM)
RFS (LVA)
Ballkani (KOS)

 

Po meni idealno Apollon, Vaduz i RFS. Izbegao bi Fiorentinu, Nicu i Lech. Zreb je u 14.30.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...