Jump to content

Panathinaikos-nova era evropskog velikana!!!


Devil In My Pants

Recommended Posts

19 minutes ago, Redstar0356 said:

Kakav osakaceni prevod vec osakacenog engleskog. 

Rekao je da nije profil koji im treba jer traze 4-etvorku. 

 

Kasnije je dodao da ne zna kako je moguce da je Bejkon jos uvek slobodan. 

 

Doveli su pre par dana cetvorku a juce Bejkona. 

 

Tačno. Radonja i kad se na maternjem jeziku spetlja, nemaš pojma šta je hteo da kaže. A kamoli na engleskom. Novinari su naravno to iskoristili da naprave bombastičan naslov i malo clickbejtuju.

 

ali ima i @VISOKOLETAC point za ovaj poslednji deo. Jer to kako "gledaju na sve" kad razmatraju dovođenje pojačanja, može da se interpretira kao insinuacija na Baconov štetan uticaj na svlačionicu. Posebno jer u tim momentima spominje mlade igrače.

Edited by L' Imperatore
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Tačno. Radonja i kad se na maternjem jeziku spetlja, nemaš pojma šta je hteo da kaže. A kamoli na engleskom. Novinari su naravno to iskoristili da naprave bombastičan naslov i malo clickbejtuju.

 

ali ima i @VISOKOLETAC point za ovaj poslednji deo. Jer to kako "gledaju na sve" kad razmatraju dovođenje pojačanja, može da se interpretira kao insinuacija na Baconov štetan uticaj na svlačionicu. Posebno jer u tim momentima spominje mlade igrače.

Nema poentu nikakvu. Mozda hoce da kataju nekog pa iz tog razloga se pravi lud za Bejkona.

 

Visokoletac ima slicna razmisljanja kao Sarac. Plus sto ih je osakatio u Beogradu...sad nema "rata" u CG da se odmore igraci...

 

Nadam se da u OAKI nece biti kocenja kad dodje KKCZ a posebno Zelimir.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kako se uvek nadju izgovori i lazni argumenti, a cinjenice? Ne njemu niko ne dovodi igrace, to je greska u prevodu. Izvinjavam se. Hteli su da katuju Adamsa koji je dvojka i dovode Bejkona koji je trojka. Jeste da imaju dva vrhunska SF, ali gde ima mesta na jednoj poziciji za  dva vrhunska igraca ima mesta za jos jednog. Mozda je preneo nacin rada iz predhodnog kluba 😂 Cisto da bi bilo jasnije, na toj poziciji sada sa njim imaju 5 prijavljenih igraca Grigonis,Ponitka , Kalitsakis i jos jedan deckic, pa su doveli i Bejkona. Mora da su pitali Covica za savet.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Tačno. Radonja i kad se na maternjem jeziku spetlja, nemaš pojma šta je hteo da kaže. A kamoli na engleskom. Novinari su naravno to iskoristili da naprave bombastičan naslov i malo clickbejtuju.

 

ali ima i @VISOKOLETAC point za ovaj poslednji deo. Jer to kako "gledaju na sve" kad razmatraju dovođenje pojačanja, može da se interpretira kao insinuacija na Baconov štetan uticaj na svlačionicu. Posebno jer u tim momentima spominje mlade igrače.

Da ali  @VISOKOLETAC  nije gledao ceo intervju i nije cuo i da im mozda treba guard sto Bejkon jeste.  

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Redstar0356 said:

Da ali  @VISOKOLETAC  nije gledao ceo intervju i nije cuo i da im mozda treba guard sto Bejkon jeste.  

Bejkon je SF. Isto je guard koliko i Dobric. Ne moram da gledam intervju da vidim da na poziciji gde imaju 4 igraca dovode petog. Ako vec kukas na Zvezdinom topiku zbog tih stvari, budi bar toliko principijalan, pa i ovde reci da to nije dobro.

Edited by VISOKOLETAC
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Bejkon je SF. Isto je guard koliko i Dobric. Ne moram da gledam intervju da vidim da na poziciji gde imaju 4 igraca dovode petog. Ako vec kukas na Zvezdinom topiku zbog tih stvari, budi bar toliko principijalan, pa i ovde reci da to nije dobro.

Kako nije dobro? 

 

 Bejkon versatilnsocu i skilom moze da igra i da brani od Pg do SF pa cak i neke Pf. Ne brini ti, Radonja vole visoke petorke. 

 

Ponitka takodje ima sut i dribling pa moze da igra beka. 

Nije prenatpravanje, nama fali dobar igrac sa loptom i pomalo divlji strelac. 

 

Ako je Ra uspeo da osvoji  tripl sa Dobricem na beku, uspece i Bejkona da hendluje.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Redstar0356 said:

Kako nije dobro? 

 

 Bejkon versatilnsocu i skilom moze da igra i da brani od Pg do SF pa cak i neke Pf. Ne brini ti, Radonja vole visoke petorke. 

 

Ponitka takodje ima sut i dribling pa moze da igra beka. 

Nije prenatpravanje, nama fali dobar igrac sa loptom i pomalo divlji strelac. 

 

Ako je Ra uspeo da osvoji  tripl sa Dobricem na beku, uspece i Bejkona da hendluje.

Ma ne brinem ja, nego ste malo kontradiktorni, na jednom mestu sto 5 centara, a na drugom dobro je sto imamo 5 trojki. Moze i Bentil da brani pleja, ali je ipak bolje da to ne radi. Sto bi neki rekli ,,nije moj cirkus, nisu moji majmuni", ko sam ja da vam sudim, ali bih vas isto tako zamolio da onda ne komentarisete nas sastav.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Ma ne brinem ja, nego ste malo kontradiktorni, na jednom mestu sto 5 centara, a na drugom dobro je sto imamo 5 trojki. Moze i Bentil da brani pleja, ali je ipak bolje da to ne radi. Sto bi neki rekli ,,nije moj cirkus, nisu moji majmuni", ko sam ja da vam sudim, ali bih vas isto tako zamolio da onda ne komentarisete nas sastav.

Ti uporedjujes 5 centara koji mogu igrati iskljucivo centre i igrace  Bejkona, Ponitku i Grigonisa koji skillom pokrivaju 2-3 pozicije? Sa igracima koji iskljucivo mogu da igraju centra?? 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Redstar0356 said:

Ti uporedjujes 5 centara koji mogu igrati iskljucivo centre i igrace  Bejkona, Ponitku i Grigonisa koji skillom pokrivaju 2-3 pozicije? Sa igracima koji iskljucivo mogu da igraju centra?? 

 

Ne nego ti pokazujem koliko je besmisleno  to sto pises. Treneru je klub doveo igraca na poziciji na kojoj vec ima 3 igraca i za koga je rekao da ne traze igraca na njegovoj poziciji i ti sada kazes, ma to je ok moze on da igra van svoje pozicije. Ma moze sve, ali moze onda i u Zvezdi sve. Pomislio bi covek da vas placa Dimitris Giannakopoulos 😂 Da se nasalim malo, kako branite PAO, podsecate me na mene na drugom topiku 😂 

Edited by VISOKOLETAC
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Ma ne brinem ja, nego ste malo kontradiktorni, na jednom mestu sto 5 centara, a na drugom dobro je sto imamo 5 trojki.

 

1 minute ago, VISOKOLETAC said:

Treneru je klub doveo igraca na poziciji na kojoj vec ima 3 igraca

 

Jel' sada imaju 5 trojki, ili 4 trojke i koji su to igrači?

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Guru said:

 

 

Jel' sada imaju 5 trojki, ili 4 trojke i koji su to igrači?

 

 

Grigonis,Ponitka , Kalitsakis i Samotaurov, ali je on decko od 17 godina, pa ga i ne racunam, ali ako se kod nas racuna Topic, onda moze i on. I peti je Bejkon.

Edited by VISOKOLETAC
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, VISOKOLETAC said:

Grigonis,Ponitka , Kalitsakis i Samotaurov, ali je on deko od 17 godina, pa ga i ne racunam, ali ako se kod nas racuna Topic, onda moze i on. I peti je Bejkon.

 

Grigonis je dvojka, Ponitka trojka sa nešto point forward kvaliteta, Kalaitzakis je trojka, Samontourov nema veze sa pozicijom tri, dete je neki PF/C. Bejkon je u Monaku igrao od 2 do 4 po potrebi, primarno jeste trojka... Znači ne da nemaju 5 trojki, nego nemaju ni 4, a od ove tri su svi različitih karakteristika i mogu igrati zajedno u različitim petorkama a da to ima smisla.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Guru said:

 

Grigonis je dvojka, Ponitka trojka sa nešto point forward kvaliteta, Kalaitzakis je trojka, Samontourov nema veze sa pozicijom tri, dete je neki PF/C. Bejkon je u Monaku igrao od 2 do 4 po potrebi, primarno jeste trojka... Znači ne da nemaju 5 trojki, nego nemaju ni 4, a od ove tri su svi različitih karakteristika i mogu igrati zajedno u različitim petorkama a da to ima smisla.

 

Grigonis je 3/2 i kao sto rekoh sve moze. Kada se hoce moze se sve opravdati. Samontourova nikada nisam gledao i ne znam sta je, ali pise SF pored njegovog imena. Kada smo vec kod Ponitke, sto bi stara Poljska umotvorina rekla da ponovim ,, nije moj cirkus, nisu moji majmuni". Prebacise me ovde ni krivog ni duznog, jer ja inace ne pisem na drugim temama. 

Edited by VISOKOLETAC
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Guru said:

 

Grigonis je dvojka, Ponitka trojka sa nešto point forward kvaliteta, Kalaitzakis je trojka, Samontourov nema veze sa pozicijom tri, dete je neki PF/C. Bejkon je u Monaku igrao od 2 do 4 po potrebi, primarno jeste trojka... Znači ne da nemaju 5 trojki, nego nemaju ni 4, a od ove tri su svi različitih karakteristika i mogu igrati zajedno u različitim petorkama a da to ima smisla.

 

Izvini sto ovako upadam, mozda vec pises, samo mi reci da li i ti ozbiljno mislis da je Dejo sa svojim principima stvarno hteo Bejkona u svom timu?  

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, VISOKOLETAC said:

Izvini sto ovako upadam, mozda vec pises, samo mi reci da li i ti ozbiljno mislis da je Dejo sa svojim principima stvarno hteo Bejkona u svom timu?  

I sta da ti kaze, ako dobijes odgovor koji ti se ne svidja kao u slucaju objasnjavanka tvoje fiks ideje da Pao ima 5 trojki, usledice prica o  nekim poljskim  majmunima i cirkusu i opet neki spin kako tebe ne zanima to ili si zalutao na temu. 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Redstar0356 said:

Hvala Guru, evo ako vec Devil i ja ne znamo, rekao ti je covek koji se razume u kosarku. 

 

@VISOKOLETAC

Sta mi je rekao? Da moze i tako? Pa rekao sam vam, moze kako god. Mozes da igras i sa 5 centara. Sve moze, samo je pitanje da li tako treba i na kraju nije pitanje da li moze ili ne, nego da li je on Deji trebao, a ja sam siguran poznavajuci njegov rad da nije. Ja znam da i vi duboko u sebi znate da to nije on, nego branite ovde neodbranjivo. Evo, necu vam stajati vise na muku.

E, da i konacno da priznas da se ti i Devil ne razumete u kosarku 😂

Edited by VISOKOLETAC
Dodao sam poslednju recenicu.
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Sta mi je rekao? Da moze i tako? Pa rekao sam vam, moze kako god. Mozes da igras i sa 5 centara. Sve moze, samo je pitanje da li tako treba i na kraju nije pitanje da li moze ili ne, nego da li je on Deji trebao, a ja sam siguran poznavajuci njegov rad da nije. Ja znam da i vi duboko u sebi znate da to nije on, nego branite ovde neodbranjivo. Evo, necu vam stajati vise na muku.

Nije ti rekao da moze i tako vec da nemaju 5 trojke nego 3 a sve razlicitih karakteristika. 

Poznavajuci Dejov rad, igrao je Kvinsi divljak Miler u Zvezdi, samo je razlika sto  kvalitetnog divljaka hoce da istrpi a nekakve austrilijanske zajebancije i kampere ne zeli i zato bira proverena resenja. 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Grigonis,Ponitka , Kalitsakis i Samotaurov, ali je on deko od 17 godina, pa ga i ne racunam, ali ako se kod nas racuna Topic, onda moze i on. I peti je Bejkon.

Samodurov, on je cetvorka i ima 210cm mozda izvuce jos koji cm s obzirom da ima 17 godina. Smatra se najtalentovanijim igracem u Evropi za 2005 godiste, vec sam pisao o njemu.

 

Grigonis je 2/3 i igrace dvojku tokom cele sezone. Braca Kalaitzakis su po meni trojke obojica tako da sa njima dvojicom Bejkonom i Ponitkom moze se reci da imaju cetri trojke ali jedan brat ce tu biti visak a jedan ce biti koriscen na dvojci ili ce igrati na trojci ukoliko se neko povredi ili samo u grckom prvenstvu. Mozda cak i Bejkon uzme neke minute na dvojci s obzirom da ima bolhendling bolji od polovine dvojki u El a moze da brani i 2 i 3.

 

Volters, Li, Bokoridis

Grigonis, Endrjuz

Bejkon, Kalaitzakis

Ponitka 3/4

Vilijams, Manzutkas

Papajanis, Gudaitis

 

Ovo je 12. Van 12 losiji brat Kalaitzakis, Chougkaz, Samodurov.

 

Fali ovde jedan Singlton kao osigurac za treceg centra ukoliko se povrede Gudaitis ili Papajanis i da bude bek ap Vilijamsu jer je Mantzukas tanak pa ne bi morao Ponitka da krpi na 4 a ovako bi minutazu na 3 delili Bejkon i Ponitka. Kalaitzakis (bolji) ne pravi nikakvu razliku u El tako da u svakom slucaju nece imati mesta cak i da ne dodje jos jedan visoki jer ce raspodela minuta na 2 biti Grigonis-Endrjuz 25-15 recimo ili 30-10, na 3 Bejkon 25min-Ponitka 15, na 4 Vilijams 25-30 i ostalo Ponitka i Mantzukas za sada.

 

Dejo je rekao da su u marketu za jos jednog velikog, spominjao se onaj beli Amerikanac, Singlton je po meni ovde idealan kao 4/5.

 

Imace i Dejo 16 ili 17 igraca, doduse dvojica su bas klinci.

 

Rekao bih da Dejo ima ubedljivo najjaci tim po imenima od kad je trener racunajuci najbolje sezone u Zvezdi i epizodu u Bajernu, pa da ga vidimo sad kad je svuda popunjen iskusnim i preiskusnim igracima na svakoj poziciji pritom su svi na svojim pozicijama i gde ima legit top8 prvu petorku a i dosta bolju klupu nego sto je imao Uniks na primer koji je bio na deobi 8. mesta pre ispadanja. Rekao bih da ima i jaci tim nego Bajern koji je zavrsio 8. prosle sezone ili Baskonija koja je zavrsila 9. ili Alba koja je zavrsila 10. ili u sezoni unazad Valensija koja je zavrsila 9.

 

Ima budzet kao 10. ili 11. tim. ovesezone u EL dakle ne bi smatrao da ima dobru sezonu ako bi zavrsio 12. kao sto je zavrsio sa Zvezdom jer ima daleko veci budzet na plate nego sto je imao sa Zvezdom prosle sezone, svakako ne bi bilo ni puno lose da zavrsi 12. ili 13. ali sve ispod toga bi bilo bas bas lose s obzirom na budzet.

 

U svakom slucaju doveli jos nekog il ne doveli moja procena Panatinaikosa je 8-12 mesto ove sezone sto je dovoljno dobro za Pao s obzirom na prethodne godine i dobija Dejo tamo jos 2 godine ugovora.

 

P.s. rekoh odmoricu od nase teme i drzim se toga. 😄

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Sta mi je rekao? Da moze i tako? Pa rekao sam vam, moze kako god. Mozes da igras i sa 5 centara. Sve moze, samo je pitanje da li tako treba i na kraju nije pitanje da li moze ili ne, nego da li je on Deji trebao, a ja sam siguran poznavajuci njegov rad da nije. Ja znam da i vi duboko u sebi znate da to nije on, nego branite ovde neodbranjivo. Evo, necu vam stajati vise na muku.

 

Ja nisam rekao da je Dejo pristao na Bacona. Po mom mišljenju, rekao bi da su ga doveli mimo njega (I da možda pedoulakis čak sebi priprema teren).

 

Ono što sam ja govorio je, da su novinari njegovu konfuznu izavu iskoristili da naprave bombastičan naslov i clickbait. Recimo ako se dobro sječam naslova, bilo je nešto na foru" Panathinaikos doesn't want Bacon." I da je Radonjić izjavio "we need a player of a different profile", ali su nameerno izostavili deo kad je pričao o pozicijama,  koji se odnosio direktno na taj "different profile"

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...