Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

26 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

А да сачекате док не изађе списак? Најлакше ће бити да се пљују они који откажу, али ајде да се стрпимо још мало.

 

Dzabe molba, ajmo da po 500ti put pisemo o istoj temi + damo novinarima slagvort za pisanje o otkazima o kojima se jos uvek ne zna nista zvanicno. Sve zbog toga jer nema strpljenja da se saceka bukvalno par dana. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Subjektivno,Jokić se oseća dobro..ni po povratku iz Denvera nije se osećao umorno i izraubovano. Za standarde njegove fizičke spreme,može se reći da je na vrhuncu i "zategnut kao sajla"..
Sa druge strane,rečeno mi je da je radio neke testove i analize koji su pokazali da su mu mišići potrošeni dosta i da se zahteva odmor,mirovanje u nekom periodu. Koliki je to period,iskreno,ne znam.

Ovako mi je rečeno od ljudi kojima verujem.

Link to comment
Share on other sites

Ako igra super ako ne ko ga *ebe navijaćemo za ove što će igrati. Pljuvanje igrača koji se ne odazovu je po meni glupost tako da se time neću baviti.

 

Jeste da izostanak Jokare smanjuje šanse za zlato al ću se i bez njega ložiti da osvajamo

Edited by Урош19
  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Drug Crni said:

Subjektivno,Jokić se oseća dobro..ni po povratku iz Denvera nije se osećao umorno i izraubovano. Za standarde njegove fizičke spreme,može se reći da je na vrhuncu i "zategnut kao sajla"..
Sa druge strane,rečeno mi je da je radio neke testove i analize koji su pokazali da su mu mišići potrošeni dosta i da se zahteva odmor,mirovanje u nekom periodu. Koliki je to period,iskreno,ne znam.

Ovako mi je rečeno od ljudi kojima verujem.

Pa što nije mirovao već citav odmor je u pokretu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, uini said:

 

ne znam za sebe ali znam da luka dončić, giannis i gobert stalno volontiraju u domu za nezbrinutu decu, poznatijem i kao košarkaški repka turnir.

i mnogi drugi veoma poznati nba igrači današnjice, da ne nabrajam one koji su završili karijere.

 

tako da, umesto da krenem od sebe, krenuću od ovih vrhunskih nba igrača. ne mogu da ih upitam doduše

 

dobrodošli na hepi televiziju

ipak ti prvo kreni od sebe, pusti dončića i goberta oni su izu nekih drugih država

kad budeš sam bio spreman da žrtvuješ svoj mir i odmor zarad uspeha ove države onda imaš pravo da i nekog kritikuješ što nije tako požrtvovan

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Nele said:

Prva zvezda NBA lige i osvajac prstena kao apsolutni lider ekipe >>> Svi uspesi nase reprezentacije zajedno

 

:classic_sleep:

 

Stoji, i za to respekt na NBA temi. Na ovoj nek ga sisa ako ne bude igrao. Ako bude, mogu i ja njemu, samo da se dogovorimo za vreme i mesto.

  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Perkos2 said:

ipak ti prvo kreni od sebe, pusti dončića i goberta oni su izu nekih drugih država

kad budeš sam bio spreman da žrtvuješ svoj mir i odmor zarad uspeha ove države onda imaš pravo da i nekog kritikuješ što nije tako požrtvovan

 

šta pričaš čoveče? naravno da ću da pođem od jednako važnih i velikih nba igrača, dakle, onih koji imaju isti raspored i obaveze.

ti ljudi ne preskaču ni jedan turnir. 

 

i uopšte se ne radi o "uspehu ove države", već o nečem drugom ali ne mogu sedmi put da objašnjavam šta i kako.

daklem, gomila slavnih i preopterećenih nba igrača stalno igra za svoju reprezentaciju. to je reper za jokića a ne moj volonterski rad u slavu države

  • Like 16
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Nele said:

Prva zvezda NBA lige i osvajac prstena kao apsolutni lider ekipe >>> Svi uspesi nase reprezentacije zajedno

 

:classic_sleep:

Veoma subjektivno, veoma subjektivno netačno, a uz to i apsolutna blasfemija na ovoj svetoj temi. ☦️:classic_biggrin:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, uini said:

 

šta pričaš čoveče? naravno da ću da pođem od jednako važnih i velikih nba igrača, dakle, onih koji imaju isti raspored i obaveze.

ti ljudi ne preskaču ni jedan turnir. 

 

i uopšte se ne radi o "uspehu ove države", već o nečem drugom ali ne mogu sedmi put da objašnjavam šta i kako.

daklem, gomila slavnih i preopterećenih nba igrača stalno igra za svoju reprezentaciju. to je reper za jokića a ne moj volonterski rad u slavu države

Nego o čemu se radi nego o uspehu ove države?

ponavljam da nije bitno šta i kako se ponaša neki igrač druge reprezentacije, imaju pravo da igraju a isto tako ne moraju da igraju, iz nekog razloga oni hoće da igraju isto kao što iz nekog razloga neki od igrača neće da žrtvuju svoj odmor i sve što uz to ide da bi tamo neki forumaši bili srećni što oni igraju i ovog leta za reprezentaciju.

Poštujte pravo na izbor, kako god odlučio bilo koji igrač srpske reprezenatcije ja to poštujem, bilo da je Jokić, Pokuševski, Kalinić ili Davidovac.  

Link to comment
Share on other sites

Meni se košarkaška reprezentacija pretvara polako u fudbalsku. Nemam neko interesovanje, pogledaću meč bez nekog očekivanja i to je to. 

 

Mislim ako igrače boli kurac za istu, zašto bih se ja cimao. 

 

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...