Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

7 hours ago, Snjofko said:

A neće imati 0/6. Ne znam ja koji je njemu sa tim, čak su i ljudi počeli da veruju da je ciglaš jer ona ima blokadu da šutira. Sad gledam, u EL karijeri šutira 38,8% posto za tri.

 

Vasa Micić 36,4%, Kalinić 32,5%, Teodosić 37,8%, Lučić 37,7%, Nedović 36,1%, Marković 28,6%, Bogdanovic 37,6%, Anđušić 37,7%, Jaramaz 33,1%, Marinković 34,1%, Avramović 21,5%...

 

Jedino je, naravno, Mudura bolji. Koji takođe ima blokadu da pripali i fintira vazduh.

Kaže li statistika koliko su mu puta išli ispod bloka , a da je propustio da šutne.

Jovića bih voleo u reprezentaciji koliko i Pefija. 

Nikako ne bih odustao od Micića bez obzira što je fejlovao na EP.

 

P.S. Lično mislim da Deki Milojević više nikad neće biti prvi trener neke ekipe, mislim da je se pronašao u poslu koji radi i da ga radi na mestu gde se to plaća. Isto tako kao glavni trener je loš, a kao individualni trener i trener za mlade je top, prosta računica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

kada igrac nije spreman fizicki, nista ne izgleda dobro, cak ni kod jordana ili lebrona.

 

pominjes 2011/13 a isti taj hero ball nas je doveo do finala 2014e protiv francuske ili 2016e uveo u sigurnu zonu protiv australije..i mnogo je drugih dobrih primera, kao i losih.

 

on je takav igrac i to prihvatis ili ga ne vodis, kao sto se i desilo sada pa smo izgubili svejedno.

 

naravno, za sve u zivotu treba imati meru i proper ulogu, primereno stanju i godinama, jel'te ali ne mozes menjati mindset igraca, bilo da je taj igrac teo, gudura, vasa, sale dj, jaramaz, jokic ili neko 17i.

A ima i ono kad imamo 25 sekundi do kraja, dakle ceo napad i nereseno je, dakle ne treba nam trojka, a neko sutira sa 8 metara 😁

 

 

1 hour ago, Milos 3.14 said:

Kaže li statistika koliko su mu puta išli ispod bloka , a da je propustio da šutne.

Jovića bih voleo u reprezentaciji koliko i Pefija. 

Nikako ne bih odustao od Micića bez obzira što je fejlovao na EP.

 

P.S. Lično mislim da Deki Milojević više nikad neće biti prvi trener neke ekipe, mislim da je se pronašao u poslu koji radi i da ga radi na mestu gde se to plaća. Isto tako kao glavni trener je loš, a kao individualni trener i trener za mlade je top, prosta računica.

Prica je sbbkbb koja se nece desiti. Spreman i nepovredjen Jovic koji je u jako dobroj formi. Posto od Stefana to gotovo sigurno ili sigurno necemo dobiti, vise smo pricali u stvari o takvoj vrsti pleja, miran u prenosu, dobar u odbrani, ume da asistira, bez preteranog ega, nije neki majstor kosarke... pa takav da igra uz Jokica, Bogdana i ekipu.

Edited by Snjofko
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Divno zbori Gudura! I o kosarci, i o emocijama. Bas lep intervju.

I Ristic je bio sjajan na konferenciji posle utakmice. Skromnost, sirina, lepo izrazavanje.

Zbilja divni momci, nekako su mi relikt proslih vremena.

 

Btw, Jokic u mojim ocima raste. Nakan sjajnog odnosa prema reprezentaciji i saigracima tokom letnje epizode, dva bas lepa momenta - isticanje da jedva ceka da igra opet, te prica da mu je Novica bio idol... Sitnice, ali bar meni pokazatelj da mu je skroz udobno u svojim patikama i da sad reprezentacija moze da dobije od njega sve. A i nekako su mi to vrednosti bitne za reprezentaciju.

 

 

Edited by Geronimo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
20 hours ago, srlepajce said:

👍

Mora se priznati da je Kari stvorio jaku hemiju

Ovo je stvarno novogodišnji poklon od vijesti.

 

EDIT: nisam još našao snimak interjua, ali ima transkript na Areninom sajtu, ne vjerujem da bi pisali nešto što Jokić nije rekao, time bi vjerovatno završili sa privilegovanim pristupom jednom takvom superstaru.

Edited by Beonegro
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
On 1/12/2023 at 12:17 PM, Problem sa licnim greskama said:

Sudeci po izjavi Pesica su dobre sanse da igraci CSKA igraju vec protiv Grcke sto bi bio veliki upgrade ovoj ekipi.

Treba videti kako ce Grci tretirati taj prozor jer su vec kvalifikovani ali poznavajuci Itoudisa mislim da ce ipak pozvati i igrace Olimpijakosa i Panatinaikosa.

Pauza je u VTB ligi tokom ovog FIBA prozora jer i njihova reprezentacija (selektor je Zoran Lukić) dolazi u Beograd da igra trening mečeve sa Megom (21og) i FMP (23eg), tako da će Davidovac i Milutinov 99,99% biti u sastavu za Grčku i VB.

 

Okupljanje je za 10 dana a još uvek nema (ni šireg) spiska?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Селектор Светислав Пешић је одредио 24 кандидата за национални тим Србије у предстојећем квалификационом „прозору“. На списку се налазе следећи играчи:

Данило Анђушић, Алекса Аврамовић, Душан Беслаћ, Немања Дангубић, Дејан Давидовац, Огњен Добрић, Никола Ђуришић, Марко Јагодић Kуриџа, Огњен Јарамаз, Марко Јеремић, Стефан Јовић, Василије Мицић, Душан Милетић, Никола Милутинов, Лука Митровић, Немања Недовић, Марко Пецарски, Филип Петрушев, Алекса Раданов, Душан Ристић, Бориша Симанић, Урош Трифуновић и Алекса Ускоковић.

 

https://kss.rs/selektor-pesic-odredio-24-kandidata-za-februarski-kvalifikacioni-prozor/

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...