Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Protiv britanije, odlucujucu utakmicu, igrace igraci koji igraju manje od 10 minuta u svojim klubovima

Uskokovic, Trifa, Cerovina, itd

 

Problem je zato sto Aba liga jedina nema ograničenje stranaca u evropi, i sto igra približno 30 stranaca u 5 klubova, i svi oni igraju i uzimaju ogromne minute nasoj deci

Edited by vlaDixXx
Link to comment
Share on other sites

On 10/19/2022 at 11:02 AM, Drug Crni said:

Ako je tacno ovo sto Pesic navodi ("necemo imati na raspolaganju igrace Zvezde i Partizana protiv UK"), momentalno zavrnuti slavine "blizancima".

I onda postoji opcija da neces da igras KLS i dobijes 12 miliona

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, vlaDixXx said:

Protiv britanije, odlucujucu utakmicu, igrace igraci koji igraju manje od 10 minuta u svojim klubovima

Uskokovic, Trifa, Cerovina, itd

 

Problem je zato sto Aba liga jedina nema ograničenje stranaca u evropi, i sto igra približno 30 stranaca u 5 klubova, i svi oni igraju i uzimaju ogromne minute nasoj deci

Koja liga ima ograničenje od ovih najjačih, Turska valjda jedina ima od ovih jačih?

Edited by Green23
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Green23 said:

Koja liga ima ograničenje od ovih najjačih, Turska valjda jedina ima od ovih jačih?

 

koliko je to sve (ne)bitno, videli smo u kvalifikacijama, kada su igrali svi domaći igrači partizana, kasnije poneki i iz zvezde, plus bjelica, bobi i teodosić na jednoj ili dve tekme, koje smo ipak gubili.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa uinijem.

Generalno mislim da je jedina mogucnost da dobijemo te ekipe da barem igramo sa EL sastavom.
Za ostale sastave nema garancije ni za koga vise u ovoj fazi kvalifikacija, pa ni za Britance.

Izgleda da ce protiv Turaka igrati bolje ekipa nego u Engleskoj, uprkos svemu moramo dobiti obe. Bice bas cupavo.

Link to comment
Share on other sites

6 stranaca je ograničenje za svaku ligu

Španci hvataju krivine, daju pasos latinoamerikancima, a klincima koji dodju pre 18te ili da 14,vode se kao domaci

 

A sad hvalite Špance, a svako prvenstvo,nikad slabiji, veze nemaju,kako vetar duva takvo vam je mišljenje 

 

Borac "sjajno" krenuo, predvodjen pomocnikom selektora Pesica, da saceka Kari otkaz Jovanovica pa da mesto drugog pomocnika

 

Inace Cibona belezila odlicne rezultate rpidle godine otkad je dobio otkaz Jovanovic,sad se jedva skupili i opet pobedjuje

 

I za kraj hrvati dominiraju ligom, zato sto jedini cene svoje, isto je u fudbalu(nisu opterećeni strancima) 

Edited by vlaDixXx
Link to comment
Share on other sites

U NBA, u EL, u Rusiji, Turskoj, Spaniji, u Zvezdi i Partizanu koji igraju i mnogo jace takmicenje od ovoga, pa im nije prioritet da zapinju ovde, plus imaju mnogo jace saigrace. 

 

Napisati da Hrvati dominiraju u Aba je jedna od najvecih gluposti ikada napisanih na ovom a i proslom forumu. Svaka cast, nije mali uspeh

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Rade Zagorac 26min 7 poena 30 iz igre

Dangubic 4p,Trifunovic 7.8p u Abi u El ispod 1p, Uskokovic 6p,Cerovina 6p, Borisa  i Momirov oko 3p.... Da ne pisem dalje... 

 

Jedino Djurisica nesto igra, Nenadic u Breoganu, Milutinov i Davidovac,cak i Music i Kutlesic iz Poljske....i Teodosic naravno hahahahahaha 

 

Bolje zvati igrace iz KLS, makar igraju i imaju minute

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Danilovic: Ostoja, druze, pomagaj, treba neko da nam igra za repku.

Ostoja: Nema problema dacu sve sto imam!

Danilovic: E super, na koga onda da racunamo?

Ostoja: Pa vidi ovako, Smajli i Aleksa su povredjeni, Tristan jos uvek ne moze da igra za nasu repku, Andja je ljut sto nije isao na EP pa ga ja na vasem mestu ne bih jos dirao, pa eto moze Balsa...

Covic: Nema potrebe za Balsom, dacu ja Kuzmica i Raduljicu. Ima se, moze se.

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kooineeperk said:

Danilovic: Ostoja, druze, pomagaj, treba neko da nam igra za repku.

Ostoja: Nema problema dacu sve sto imam!

Danilovic: E super, na koga onda da racunamo?

Ostoja: Pa vidi ovako, Smajli i Aleksa su povredjeni, Tristan jos uvek ne moze da igra za nasu repku, Andja je ljut sto nije isao na EP pa ga ja na vasem mestu ne bih jos dirao, pa eto moze Balsa...

Covic: Nema potrebe za Balsom, dacu ja Kuzmica i Raduljicu. Ima se, moze se.

Kome smece Radulj u Reprezentacije? :s_d:

 

1W44y6g.gif

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Smejte se vi, ali ja sam sanjao da nam je sastav za repku bio u fazonu "daj samo da nas ima". 

 

Pa su se tako na spisku pored Raduljice nasli jos:

  • Filip Covic - sa pivskim stomacicem.
  • neka devojcica, to je kao neka nasa najbolja mlada kosarkasica, da joj se ukaze prilika jer razbija u zenskoj konkurenciji. 
  • bilo je tu i tamo nekih zivotinjica, onako kao kroz maglu se secam "okupljanja reprezentacije".

 

 

Covece, dok ovo kucam ja shvatam da sam sanjao Space Jam u kom je Raduljica Jordan licno (a Filip je onda Bill Murray).

R1XUrE.gif

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

I Partizan i Zvezda treba da stave na raspolaganje svoje igrace reprezentaciji.

 

E sad sto nam savez vode nesposobnjakovici a trener senilni "coek" koji i dalje zivi ko da je '02 to je nas problem. 

 

Doslo vrijeme da nam pricaju da je VB zajeban rival i favorit protiv Srbije. 

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...