Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Pecarski je pozvan i igrace, narocito ako Davidovac zaista ne putuje u Englesku, jer pored MJK nemamo nikoga na 4.


Pa je na njemu da nesto i pokaze. Meni je on bio oduvek veci talenat od Petruseva ali je u juniorima cesto igrao 5 i dominirao a u seniorskoj kosarci se tesko snalazi na 4. Uprkos svemu, veliki kosarkaski talenat i vic u igri.

Link to comment
Share on other sites

Nisam ispratio ucinak nasih igraca u CSKA, mislio sam da je Milutinov ocekivano jako bitan deo tima ali nisam ocekivao da Davidovac ima neku bitnu ulogu pa sam se nadao da bi ga pustili i pored utakmice (s obzirom na vise puta naglasenu zelju da pomognu).

 

Sad sam pogledao statse, i izgleda da prilicno lepo igra tamo - pored Milutinova i Sveda, jedan je od znacajnijih igraca po ucinku uz JC Livio-a. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Kooineeperk said:

Nisam ispratio ucinak nasih igraca u CSKA, mislio sam da je Milutinov ocekivano jako bitan deo tima ali nisam ocekivao da Davidovac ima neku bitnu ulogu pa sam se nadao da bi ga pustili i pored utakmice (s obzirom na vise puta naglasenu zelju da pomognu).

 

Sad sam pogledao statse, i izgleda da prilicno lepo igra tamo - pored Milutinova i Sveda, jedan je od znacajnijih igraca po ucinku uz JC Livio-a. 


Igra 30ak minuta po tekmi. Ipak nejasno sto ga ne pustaju barem za Tursku, tekma im je u petak s Uniksom.

Treba dodati da se to desava iskljucivo Srbiji i da svi ostali uspevaju da resavaju te sporove s klubovima. Ne bi me cudilo da ne bude na kraju ni Micica i Gudurica, Lucica i Kalinica za Tursku. Naprotiv, bila bi klasika u reziji KSS-a.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

opet, zasto bi pustali. da gaje dobre odnose sa repkom srbije hahah

Zato sto je normalno da puste igrace da igraju za nacionalni tim, pogotovu ako ce da propuste utakmicu od koje ama bas nista ne zavisi u sezoni.

Ovo mi pre deluje kao politicko siljenje patke prema Evropi i FIBA, u fazonu: Kad ste nas vec odstranili iz svih takmicenja, bar cemo da vas d..amo sa pustanjem igraca na takmicenja pod vasim okriljem

Edited by Gudura
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Gudura said:

Zato sto je normalno da puste igrace da igraju za nacionalni tim, pogotovu ako ce da propuste utakmicu od koje ama bas nista ne zavisi u sezoni.

Ovo mi pre deluje kao politicko siljenje patke prema Evropi i FIBA, u fazonu: Kad ste nas vec odstranili iz svih takmicenja, bar cemo da vas d..amo sa pustanjem igraca na takmicenja pod vasim okriljem

 

pa da ali ti na to gledas iz ugla zivota u evropi ili srbiji, gde ti nista pod euro ne smeta. ovde su oni u ratu sa pola sveta i sada ce da salju igrace da igraju kojekude.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Gudura said:

Zato sto je normalno da puste igrace da igraju za nacionalni tim, pogotovu ako ce da propuste utakmicu od koje ama bas nista ne zavisi u sezoni.

Ovo mi pre deluje kao politicko siljenje patke prema Evropi i FIBA, u fazonu: Kad ste nas vec odstranili iz svih takmicenja, bar cemo da vas d..amo sa pustanjem igraca na takmicenja pod vasim okriljem

Siljili su tako i NBA klubovi svojevremeno, pa im prodje, a izuzetak postade pravilo. :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...