Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

1 minute ago, McLeod said:

 

Nisam ni hteo da odgovaram ali ajde. Promasaj po svakom parametru koji si izneo, Jaramaz je imao najveci +- pa opet ne treba da resava utakmicu bas on i on je imao gresaka, ali u skladu sa ocekivanjima od njega puna kapa. Kao i Marinkovic iako je i on brljao na kraju.

 

Kalinic triple single sto bi se reklo, sudarao se sa Lucicem celu utakmicu, nepostojeci na strani pomoci, primili smo brat bratu 20 lakih poena zbog njega, ali bravo za indeks 16.

 

Gledaj malo utakmicu sledeci put ako mozes umesto sto cekas da se zavrsi da bi video statistiku.

 

Poyy

Kalinic je odigrao odlicnu utakmicu.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Barkley#34 said:

Ajd samo polako, ne navija Mek ni za jedan od ta dva kluba, ne zadevaj odmah 

Ne zadevam, al da se uhvatio za Dobrica, pa da kazes ima pravo, al ti se uhvatis za drugog najkorisnijeg, nidje veze.

 

Inace meni Gudura nit smrdi nit mirise, neka odluci da se pojavi 100 posto nekada, ili neka prepusti mesto drugim momcima.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, vepar said:

crna buducnost nas ceka

Meni se čini nekako da to vrlo teško može da se dogodi. Košarka je to i tu nas jednostavno hoće, naš sport što se kaže. 

 

Ma koliko da stvari ne izgledaju odlično kada se pogleda na daljinu, uvek za čas iskoče nekih par dobrih igrača i opet imaš tim. Najbitnije je da bude TIM a ne ekipa pojedinaca. Kada smo takvi za 50% smo jači.

Edited by dzoneee
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

I 20 lakih poena mahom njemu na dusu, nepovezanost u prvoj cetvrtini sve njegovo. Svi sutevi sa distance njegovi, svako nezatvaranje strane pomoci njegovo.

 

Mozda je i do Karija, ne kazem, ko ce cetvorku da pokriva ko trojku i onda gubljenje u preuzimanju samo jebi ga, Lucic se gubi mnogo manje citav mec i mnogo je bolji u odbrani bio citav mec od njega.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Crni said:

 

 

Inace meni Gudura nit smrdi nit mirise, neka odluci da se pojavi 100 posto nekada, ili neka prepusti mesto drugim momcima.

 

ovo mu je prva tekma a imao je fantasticnu sekvencu u 5mins

 

sta je onda u toj logici nedovic, da se penzionise?

 

pri tome svemu, igrao backup pleja odjednom

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Svaka čast na pobedi!

 

Kakvi su titani Jokić i Janis (i Dončić naravno). Pomerili granice i ove FIBA košarke, preneli NBA statse i rutinu, izveli je iz nekog šablona gde se za sve nađe relativno lako rešenje. Nema odbrane protiv ovih momaka.

 

Mnogo smo jaki na 5, Milutinov među najboljim centrima na prvenstvu, a moguće da će na nekim utakmicama igrati 5-10 minuta.

 

Kalina i Luča zlata vrede.

 

Najveća mana nedovoljna konzistentnost, rutina i samopouzdanje spoljnih igrača. Još i bez Vase, smušena organizacija. Ako bekovi skroz kliknu i pojedini uđu u killa mod, bićemo baš zajebani. Treba nam ta rafalna paljba spolja, a imamo potencijal.

 

Ima žara, ima kvaliteta, ima talenta.. samo da se sve lepo posloži, da se igrači osećaju komforno u svojim ulogama.

 

I da se Vasa što pre oporavi.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Crni said:

Ne zadevam, al da se uhvatio za Dobrica, pa da kazes ima pravo, al ti se uhvatis za drugog najkorisnijeg, nidje veze.

 

Inace meni Gudura nit smrdi nit mirise, neka odluci da se pojavi 100 posto nekada, ili neka prepusti mesto drugim momcima.

Kojim drugim momcima, nekim iz tvog kraja?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, McLeod said:

 

Nisam ni hteo da odgovaram ali ajde. Promasaj po svakom parametru koji si izneo, Jaramaz je imao najveci +- pa opet ne treba da resava utakmicu bas on i on je imao gresaka, ali u skladu sa ocekivanjima od njega puna kapa. Kao i Marinkovic iako je i on brljao na kraju.

 

Kalinic triple single sto bi se reklo, sudarao se sa Lucicem celu utakmicu, nepostojeci na strani pomoci, primili smo brat bratu 20 lakih poena zbog njega, ali bravo za indeks 16.

 

Gledaj malo utakmicu sledeci put ako mozes umesto sto cekas da se zavrsi da bi video statistiku.

 

Poyy

Nisam pominjao +- vec indeks. To sto ti ne vidis da je Jaramaz kao plej imao 0 asistencija, a Kalina kao krilo 7, mislim da nesto govori o tome ko sta gleda. Ne svadjam se, kazem da si rekao da je uzasan na obe strane i da nije ni za 6.igraca ne bih ni odgovarao, no tvoja stvar, svakako je jasno da ga hejtujes iako igra za Srbiju, mozes ga hejtovati u EL, ovde igra za tvoju zemlju, i igra dobro!

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, McLeod said:

I 20 lakih poena mahom njemu na dusu, nepovezanost u prvoj cetvrtini sve njegovo. Svi sutevi sa distance njegovi, svako nezatvaranje strane pomoci njegovo.

 

Mozda je i do Karija, ne kazem, ko ce cetvorku da pokriva ko trojku i onda gubljenje u preuzimanju samo jebi ga, Lucic se gubi mnogo manje citav mec i mnogo je bolji u odbrani bio citav mec od njega.

94p primili preko kaline

Edited by NikadProtivKaline
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

 

 

pri tome svemu, igrao backup pleja odjednom

 

Mozda jedini bas ozbiljan fejl Karija veceras. To nas je ubilo i vracalo ih je pet puta. Razumem da ne moze Jaramaz da igra full 20 minuta u drugom, ali Guduric u prvoj utakmici da se stavi tu bukvalno nidje veze. Kalinic, Marinkovic, pa i Jokic da prenese loptu mi je bolja opcija od ovoga sto smo gledali.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Horium said:

Meni je ipak Milutinov utisak veceri, da proste ovi NBA olimpijci.

 

Kakva je to centarcina, suvim zlatom da ga placas.

Jes, izađe Jokić, ali džaba, uvođenjem Milutinova protivničkoj ekipi opet daješ veliki problem, jer ne umeju da se nose sa njim. Grci to nemaju.

 

Zaista mi je neverovatno kako njega ne angažuje neka NBA ekipa da bude back up centar. 

 

Pogledao sam čitav NBA plej of i tvrdim da su NBA treneri i skauti jednostavno slepi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Crni said:

Nisam pominjao +- vec indeks. To sto ti ne vidis da je Jaramaz kao plej imao 0 asistencija, a Kalina kao krilo 7, mislim da nesto govori o tome ko sta gleda. Ne svadjam se, kazem da si rekao da je uzasan na obe strane i da nije ni za 6.igraca ne bih ni odgovarao, no tvoja stvar, svakako je jasno da ga hejtujes iako igra za Srbiju, mozes ga hejtovati u EL, ovde igra za tvoju zemlju, i igra dobro!

 

Tako je, sve je jasno.

Link to comment
Share on other sites

Just now, McLeod said:

 

Mozda jedini bas ozbiljan fejl Karija veceras. To nas je ubilo i vracalo ih je pet puta. Razumem da ne moze Jaramaz da igra full 20 minuta u drugom, ali Guduric u prvoj utakmici da se stavi tu bukvalno nidje veze. Kalinic, Marinkovic, pa i Jokic da prenese loptu mi je bolja opcija od ovoga sto smo gledali.

 

dobro je guduric to izneo, nikakav fejl tu nije bio. ali bio bi da je terao ljude koje pominjes da prenose loptu

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, McLeod said:

 

Od njega se ocekuje da bude treci covek ovde, a nije ni sesti.

 

Ajde ovako:

 

Prvi asistent - 7 asistencija

Drugi skakač sa 6 skokova, najbolji u ofanzivnom skoku, svaki je bio jako bitan

Drugi po indeksu - 16

Drugi po -+ sa +11 sa njime na terenu

 

Jedina gruba greška ova izgubljena od Kalatesa i to je to.

 

Sve u svemu, ja odmah sada da potpišem da svaku tekmu kod nas 7. najbolji igrač ima ove brojke.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

dobro je guduric to izneo, nikakav fejl tu nije bio. ali bio bi da je terao ljude koje pominjes da prenose loptu

 

Osim sto nismo dali kos i sto smo izgubili tri lopte i +9 za minut i po al osim toga skroz ok.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...