Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Aleksa Avramović je zbilja jedna enigma. Dečko kad se zapali, zajebaniji je nego Bogdan. Ali zato kad propadne, vuče sve sa sobom. Otvorio je utakmicu sa tipa 4/5 (od čega tri trojke), a onda u nastavku imao 1 /10. Dečko igra sa popriličnom slobodom i samopouzdanjem -- i od kada igra u reprezentaciji, on je maltene prva napadačka opcija. Da ne kažem da se nametnuo kao lider ovih drugopozivaca. Bio je i heroj i tragičar.. ali uopšte nemam osećaj šta bi on i koliko mogao da igra kada postane ko zna koji bek u rotaciji i kako bi se u takvoj ulozi snašao. Deluje da mu prija i da mora da igra sa loptom da bi bio koristan i da zaista ima momente kada se zapali i kada je nezaustavljiv. Jaramaz uzeo 3 šuta za 20+ minuta, a u suštini se očekuje da ipak bude kompletniji igrač od Alekse. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DameTime said:

 

Not sure da li stvarno ne kapiraš ili se samo tako češljaš. Poenta je da se sačeka situacija pa onda proanalizira, iliti u mom kraju se kaže došao si do Morave, a nisi skinuo gaće. Hronološki ove kvalifikacije su pre EP i mada neće isti igrači igrati, pre bilo kakvog suda treba sačekati da se vidi šta Kari može sa onim što ima na raspolaganju. A ekipa koju tamburaju Letonci (u bilo kom sastavu) na ovaj način ne treba da priča o medalji na EP uopšte, kamoli zlatnoj. Kapiš sada? 

Ne kapiram jer nema veze jedno sa drugim.

 

Da li ako Javor dovede Ancelotija, to mu garantuje uspeh?

 

Postoje treneri koji prave cuda sa malim klubovima i ne snadju se kad dodju u veliki, a postoje koji znaju da hendluju velike igrace u velikim klubovima, a ko zna sta bi bilo da dodju u neki mali...

 

Sta ako se Jokic odlicno skonta sa Karijem? Sta ako se Bogdan oporavi? Sta ako Kari napravi tim oko Jokica koristeci samo 7,8 igraca u rotaciji i tako izguramo prvenstvo i osvojimo, a mnogi su to radili?

 

Sta ako osposobi Pokua i ovaj eksplodira?

 

Ako Bogdan, Jokic, Micic, Kalinic, Milutinov, Lucic, Pokusevski uz malo Tea i Bjelice sami izguraju sve igrajuci skroz desetu kosarku, takticki skroz drugacije u odnosu na ono sto su Ristic, Todorovic i Dangubic veceras?

 

Moze Jokic da daje po 35 poena i ima 15 skokova i asistencija i Bogdan da se vrati i ubacuje po 20 i da nam niko nista ne moze.

 

Ne kazem da ce se to desiti, ne kazem ni da nece, samo kazem da se nista nije promenilo u odnosu na sinoc recimo.

 

I da tvoja recenica da ekipa koju tamburaju Letonci u bilo kom sastavu nema sta da prica o medalji isto nema smisla.

 

Kako ekipa i u bilo kom sastavu? Ekipa i sastav su sinonimi. Ovo nije ekipa/sastav koji ce ici na EP i njihov vecerasnji rezultat nije pokazatelj apsolutno nicega.

 

Kari je mozda izlapeo i propao da sastavi tim od 12 solidnih igraca za veceras, ali mozda osuri u pravljenju tima oko Jokica. Na primer.

 

Ovo na kraju je ispala i odlicna provera za EP, jedini je zajeb sto zbog glupe FIBA-e nam visi SP, kao proba je odlicno.

 

Videli smo da Avramovic moze da preuzme ulogu Nedovica tj.indijanca u ekipi koji moze ulaziti sa klupe i dobiti sam utakmicu ako ga ide, ako ga ne ide, vadis ga napolje.

 

Videli smo da se ne mozemo osloniti na Bjelicu kao nekad i da treba videti sta su alternative na toj poziciji (Kari, ako citas, ne mislim na Jokica 🤣)

 

I videli smo da Petrusev i Marjanovic ne umeju, Marjanovic definitivno i da treba videti sta za tu poziciju treceg centra, ako nam trebaju tri centra uopste.

 

Ostali u sustini ne bi ni trebalo da su kandidati za 12.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Snjofko said:

Ne kapiram jer nema veze jedno sa drugim.

 

Da li ako Javor dovede Ancelotija, to mu garantuje uspeh?

 

Postoje treneri koji prave cuda sa malim klubovima i ne snadju se kad dodju u veliki, a postoje koji znaju da hendluju velike igrace u velikim klubovima, a ko zna sta bi bilo da dodju u neki mali...

 

Sta ako se Jokic odlicno skonta sa Karijem? Sta ako se Bogdan oporavi? Sta ako Kari napravi tim oko Jokica koristeci samo 7,8 igraca u rotaciji i tako izguramo prvenstvo i osvojimo, a mnogi su to radili?

 

Sta ako osposobi Pokua i ovaj eksplodira?

 

Ako Bogdan, Jokic, Micic, Kalinic, Milutinov, Lucic, Pokusevski uz malo Tea i Bjelice sami izguraju sve igrajuci skroz desetu kosarku, takticki skroz drugacije u odnosu na ono sto su Ristic, Todorovic i Dangubic veceras?

 

Moze Jokic da daje po 35 poena i ima 15 skokova i asistencija i Bogdan da se vrati i ubacuje po 20 i da nam niko nista ne moze.

 

Ne kazem da ce se to desiti, ne kazem ni da nece, samo kazem da se nista nije promenilo u odnosu na sinoc recimo.

 

I da tvoja recenica da ekipa koju tamburaju Letonci u bilo kom sastavu nema sta da prica o medalji isto nema smisla.

 

Kako ekipa i u bilo kom sastavu? Ekipa i sastav su sinonimi. Ovo nije ekipa/sastav koji ce ici na EP i njihov vecerasnji rezultat nije pokazatelj apsolutno nicega.

 

Kari je mozda izlapeo i propao da sastavi tim od 12 solidnih igraca za veceras, ali mozda osuri u pravljenju tima oko Jokica. Na primer.

 

Ovo na kraju je ispala i odlicna provera za EP, jedini je zajeb sto zbog glupe FIBA-e nam visi SP, kao proba je odlicno.

 

Videli smo da Avramovic moze da preuzme ulogu Nedovica tj.indijanca u ekipi koji moze ulaziti sa klupe i dobiti sam utakmicu ako ga ide, ako ga ne ide, vadis ga napolje.

 

Videli smo da se ne mozemo osloniti na Bjelicu kao nekad i da treba videti sta su alternative na toj poziciji (Kari, ako citas, ne mislim na Jokica 🤣)

 

I videli smo da Petrusev i Marjanovic ne umeju, Marjanovic definitivno i da treba videti sta za tu poziciju treceg centra, ako nam trebaju tri centra uopste.

 

Ostali u sustini ne bi ni trebalo da su kandidati za 12.

 

Ne kapiraš jer ti je lepše da budeš u svom bablu gde smo mi zemlja košarke koja se šeta do zlata. Fine by me, ja samo ukazujem na narative koji se koriste na forumu.

 

Bold 1: Evo ako ti nije jasno, još jednom polako - DRŽAVA (da li ti ovaj termin više odgovara?) koju Letonija tambura u kvalifikacijama u bilo kom sastavu, ne treba da truća o evropskom zlatu nego da ćuti, pokrije se po ušima i moli Boga da Kari provuče ovaj tim (takav kakav je, bolji trenutno nemamo) kroz kvalifikacije za SP. 

 

Bold 2: Ne može Kari da bude izlapeo i propao kad to tebi odgovara, a opet neizlapeo i nepropao kad to tebi odgovara. Ili jeste izlapeo trener ili nije. Niti je on izlapeo kao što ni Sale nije bio "ćelava prevara", nego je nešto i do igrača. Da bi se kroz ove prozore prolazilo bez veće drame mora postojati tim koji ima konstantnost u zajedničkom igranju na takmičenjima, a ne da svaki novi selektor gleda u pasulj ko će mu igrati. A da bi se to desilo, pojedini treba konstantno da se odazivaju kad god su u mogućnosti.

 

Bold 3: Mi smo već znali kakav je Bjelica (ne verujem da je ikom činjenica da je bio u GSW toliko pomutila pamet), da je Bobi faktički neupotrebljiv, takođe znamo da od ovih 12 bi možda dvojica ili trojica igrača bila na spisku. Ne znam čemu ovaj optimizam kako je ovo neka utakmica koja je služila za "ispipavanje terena" - nama za plasman na SP doslovno gori pod nogama. Pitanje za selektora je kako motivisati igrače koji su i sami svesni da neće biti na spisku za EP kao i da igraju za plasman na SP gde će ih zameniti drugi reprezentativci, dok pored sebe kao motivaciju nemaju faktički nijednog igrača iz A reprezentacije.

 

@medobrundoje lepo pocrtao jednu stvar. U teoriji (na papiru) mi imamo tri petorke od kojih svaka može bar do borbe za medalju, dok u praksi oni mogu da se sudaraju na terenu i nemaju nikakvu zajedničku igru. 

Edited by DameTime
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, DameTime said:

Naravno da ga nije briga, čovek je pristao da se odazove na EP samo zato jer mu je Miško rekao da to uradi. Kad Miško bude rekao da ne može - opet neće igrati i to je to. 

 

Misko ne moze Jokicu da kaze da mu sipa casu vode, a kamoli da mu kaze da ce nesto protiv svoje volje da radi duzi vremenski period.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Markoss said:

 

Misko ne moze Jokicu da kaze da mu sipa casu vode, a kamoli da mu kaze da ce nesto protiv svoje volje da radi duzi vremenski period.

 

Ne budi bukvalista, ne radi se o bukvalnom naređivanju. Ali Miško je taj koji konsultuje Jokića o stvarima koje se tiču njegove karijere a ovaj sigurno ima poverenja u njega. Tako da igraće onda kad mu odgovara, jasno je da čovek neke intrinzičke motive nema. Uostalom, pazi molim te, pre nego što je uopšte objavljeno da će igrati na EP Miško kači Jokićevu sliku u reprezentativnom dresu i šatro mu čestita MVP nagradu (dodeljenu pre cca mesec dana).

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Ne budi bukvalista, ne radi se o bukvalnom naređivanju. Ali Miško je taj koji konsultuje Jokića o stvarima koje se tiču njegove karijere a ovaj sigurno ima poverenja u njega. Tako da igraće onda kad mu odgovara, jasno je da čovek neke intrinzičke motive nema. Uostalom, pazi molim te, pre nego što je uopšte objavljeno da će igrati na EP Miško kači Jokićevu sliku u reprezentativnom dresu i šatro mu čestita MVP nagradu (dodeljenu pre cca mesec dana).

 

Misko mu vec dve godine nije menadzer, tako da svakako nema odnosa klijent-igrac, i moze naravno da mu kaze svoje misljenje, ali kad se donosi odluka, pita se manje od Strahinje Jokica. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@DameTime

 

Pa ok, sve se slazem osim prvog dela i cutanja i pokrivanja po usima. Pripreme nisu ni pocele, ni prijateljske ni nista. Zasto bi cutali i pokrivali se po usima?

 

Bice to jedan drugi tim skroz koji ce imati neko vreme da se uigra, izgradi atmosferu... Ne vidim kako ce uticati utakmica protiv Letonije na njih kada budu trcali po nekim planinama ili igrali Soni u sobi.

 

I neki top engleski klub se zeza u nekom Liga kupu Engleske, izvedu omladince i ispadnu od treceligasa pa taj isti klub za dva, tri dana pobedi neki Real u Ligi sampiona.

 

Ovo je nizerazedno takmicenje, to sto zbog retardirane FIBA-e ima neki znacaj nije nasa krivica. Za ekipe je normalno da gube nebitna takmicenja sa rezervnim timovima pa da osvoje bitna takmicenja sa prvim timovima.

 

Jeste generalno stetno za nasu kosarku, jeste pitanje sta i kako se radi, zasto ovaj ne igra, zasto onaj ne igra.. Ali timovi imaju sposobnost da se izdignu iznad toga ako se u tom trenutku radi dobro. Zasto bi Jokica i Vasu tangirao poraz od Letonije dok pikaju PES u avgustu posle dobrog treninga?

 

Taj isti Kari je umeo da slozi ekipu indijanaca koji posle njega nikad nista nisu napravili.

 

Kako savez radi, kakva je drzava, da li je rat u drzavi, da li nemamo dobre mlade igrace koji ce da naslede ove, da li cemo proci na SP... sve to pravim vodjenjem moze da se stavi na hold na kratko dok su pripreme i takmicenje. Ne bi nam bilo prvi put, kroz sve to smo prosli.

 

Dolazili smo dok je trajao rat i uzeli zlato, bili pod sankcijama, bombardovani, nismo znali kako nam se zove zemlja, koja nam je himna... igraci nisu pricali medjusobno...pa su uspevali da se skupe kad treba i naprave rezultat.

 

Tako da i dalje ne vidim konekciju utakmice sa Letonijom sa nasim sansama na EP.

 

Osvanuce novi dan, doci ce drugaciji igraci u odnosu na danas, krenuce se sa pripremama i videcemo.

 

Ti imas prava generalno da mislis da nismo za zlato, ali ne vidim sta to utakmica sa Letonijom menja.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Markoss said:

 

Misko mu vec dve godine nije menadzer, tako da svakako nema odnosa klijent-igrac, i moze naravno da mu kaze svoje misljenje, ali kad se donosi odluka, pita se manje od Strahinje Jokica. 

 

Hmm da, ne vidim ga ovde na listi: https://basketball.realgm.com/info/agent_clients/Misko-Raznatovic/141

My bad onda, u svakom slučaju onda ko god da mu je menadžer radi po njegovim instrukcijama, inače ne vidim poentu u njegovom ponašanju jer njega sve ovo očigledno zanima kao lanjski sneg.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, DameTime said:

 

Hmm da, ne vidim ga ovde na listi: https://basketball.realgm.com/info/agent_clients/Misko-Raznatovic/141

My bad onda, u svakom slučaju onda ko god da mu je menadžer radi po njegovim instrukcijama, inače ne vidim poentu u njegovom ponašanju jer njega sve ovo očigledno zanima kao lanjski sneg.

 

Ma meni on vise deluje kao ajde sto da ne, malo opikam, al ne bih bas sad u junu, ide mi se na more, pije mi se pivce, al mogao bih u septembru malo, tad mi se obicno vise trenira. 

 

Iskreno, sve vezano za njega i repstaciju mi je toliko random i nasumicno da zaista sumnjam da mu iko pravi ikakve scenarije, a ako pravi onda to bas nespretno radi jer utisak koji odzvanja vezano za Jokica i repstaciju je da ga boli jaje na max, a to generalno ne vole ni saigraci, ni navijaci i sa strane hemije zaista ne znam kako ce iko da se baca za loptu nekom ko to tako dozivljava. Elem, mozda gresim, mozda je skroz pogresna slika i mozda Jokic stvarno obozava da igra za reprezentaciju. 

 

Ali sustina je ovo sto je Meda rekao, pola igraca za kojima se kuka nisu krstenu partiju odigrali u reprezentaciji. Vasa, Guduric, Lucic i Milutinov npr, bukvalno jednu dobru utakmicu u repstaciji nisu imali, a svi su igrali kolko-tolko. Nedovic ono jednom kad se upalio protiv Spanaca, isto sem toga nista, a mi se oslanjamo na njih i verujemo da ce odjednom sve da legne. Bas nezgodna situacija. 

Edited by Markoss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Snjofko said:

@DameTime

 

Bice to jedan drugi tim skroz koji ce imati neko vreme da se uigra, izgradi atmosferu... Ne vidim kako ce uticati utakmica protiv Letonije na njih kada budu trcali po nekim planinama ili igrali Soni u sobi.

 

Zasto bi Jokica i Vasu tangirao poraz od Letonije dok pikaju PES u avgustu posle dobrog treninga?

 

Ostaviću samo deo upisa na koji želim da odgovorim. Izvini, ali ovakav pristup je meni sramotan. I posle ćete se pitati zašto gubimo, zašto Kari ne može da sklopi funkcionalan tim, a slaćete ga u penziju kao izlapelog starca. Ako Vasa i Jokić tako razmišljaju - neka i ne dolaze, nisu potrebni. Podsetiću i da su kvalifikacije za EP prošli neki drugi igrači u odnosu na one koji će igrati takmičenje, pa tako i sada za plasman na SP treba da ginu igrači koji su svesni da neće biti ni na širem spisku za (potencijalno) takmičenje. Ako A reprezentativce to apsolutno ne zanima, onda mi više nikad nećemo imati pravi tim nego skup individualaca koji možda hoće a možda neće zabosti medalju na nekom od takmičenja. Ko misli da bude reprezentativac samo kad treba stati na main stage, ne treba ni da bude reprezentativac.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

 

Ma meni on vise deluje kao ajde sto da ne, malo opikam, al ne bih bas sad u junu, ide mi se na more, pije mi se pivce, al mogao bih u septembru malo, tad mi se obicno vise trenira. 

 

Iskreno, sve vezano za njega i repstaciju mi je toliko random i nasumicno da zaista sumnjam da mu iko pravi ikakve scenarije, a ako pravi onda to bas nespretno radi jer utisak koji odzvanja vezano za Jokica i repstaciju je da ga boli jaje na max, a to generalno ne vole ni saigraci, ni navijaci i sa strane hemije zaista ne znam kako ce iko da se baca za loptu nekom ko to tako dozivljava. Elem, mozda gresim, mozda je skroz pogresna slika i mozda Jokic stvarno obozava da igra za reprezentaciju. 

 

Možda je i tako, ne znam. Ja sam pod utiskom da je mnogo toga u vezi njegovog nastupanja za reprezentaciju PR, samo nekako loše odrađen. Deluje da čovek nema neke intrinzičke motive da igra, nema taj patriotski drajv, ali kad si NBA superstar ne možeš samo doći i reći otvoreno: ljudi, ja ne želim da igram za reprezentaciju, ono manite me se više. To prosto nije dobro za sliku u javnosti. I onda se to uvek nekako uvija u oblande kad je on u pitanju, te može biti a ne mora, te on hoće ali,... U svakom slučaju, ni meni se ne sviđa kako to odzvanja u javnosti svaki put no jbg, nije naša stvar.

 

2 minutes ago, Markoss said:

 

Ali sustina je ovo sto je Meda rekao, pola igraca za kojima se kuka nisu krstenu partiju odigrali u reprezentaciji. Vasa, Guduric, Lucic i Milutinov npr, bukvalno jednu dobru utakmicu u repstaciji nisu imali, a svi su igrali kolko-tolko. Nedovic ono jednom kad se upalio protiv Spanaca, isto sem toga nista, a mi se oslanjamo na njih i verujemo da ce odjednom sve da legne. Bas nezgodna situacija. 

 

Istina. U stvari se priziva individualni kvalitet, kao da to automatski garantuje rezultat.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DameTime said:

 

Ostaviću samo deo upisa na koji želim da odgovorim. Izvini, ali ovakav pristup je meni sramotan. I posle ćete se pitati zašto gubimo, zašto Kari ne može da sklopi funkcionalan tim, a slaćete ga u penziju kao izlapelog starca. Ako Vasa i Jokić tako razmišljaju - neka i ne dolaze, nisu potrebni. Podsetiću i da su kvalifikacije za EP prošli neki drugi igrači u odnosu na one koji će igrati takmičenje, pa tako i sada za plasman na SP treba da ginu igrači koji su svesni da neće biti ni na širem spisku za (potencijalno) takmičenje. Ako A reprezentativce to apsolutno ne zanima, onda mi više nikad nećemo imati pravi tim nego skup individualaca koji možda hoće a možda neće zabosti medalju na nekom od takmičenja. Ko misli da bude reprezentativac samo kad treba stati na main stage, ne treba ni da bude reprezentativac.

 

Mislim da, i zato što imamo ove igrače koje imamo, i zbog situacije sa preglupim prozorima, moramo biti fleksibilni maksimalno. Vreme kad se išlo 2 meseca na pripreme je odavno prošlo. Takvim talentima kao što je Jokić ne treba previše da se ukopčaju sa timom, jer prosto može da igra sa svakim. Baš zato sam mišljenja da bi kod njega, što se tiče priprema i kada se priključuje repki, bio poželjan neki pristup kao Španci sa Gasolom (Jeste da tu ostaje pitanje spreme Nikole tokom letnjih meseci, ali jbg, taj rizik bi rado prihvatio). On je takav kakav je, spominjem tu fleksibilnost jer još uvek cenim da može baš mnogo u repki, iako to može je upitno koliko je u srazmeri sa tim koliko hoće. Za ovo što spominješ, kako su drugi igrali i ginuli u kvalifikacijama da ne bi bili na širem spisku, to jeste sranje nametnuto nesretnim prozorima. Ali, mada ne znam konkretno situaciju sa tim, moram da napomenem da bi ja tu uveo neki sistem "Hard cash per game/minute" za sve te koji igraju kvalifikacije, da bi bili načisto sa tim "Kako neko gine za nacionalni dres, žrtvuje leto, rizikuje povredu itd", i lepo im se zahvalio na kraju prozora. Realnost je takva, neka naknada po ugovoru  bi dobro došla mnogim drugopozivcima/trećepozivcima i uopšte rezervistima, i naprosto smatram, da bi se na taj način najbolje prilagodili situaciji sa idiotskim prozorima. Wishful thinking možda, a možda nisam upućen i tako nešto već funkcioniše. Takođe, treba zaboraviti na poređenja sa drugima, i to neko gledanje u tuđe dvorište, bilo da se pominju Luka, Dirk ili ko već. Isto i za uzaludno pominjanje starih dobrih vremena. Bold: U principu zvuči ispravno, ali ne radi posao, baš zato što smo u situaciji kojoj smo, (Sa smanjenom bazom igrača, igračima koje imamo, savezom koji imamo itd)

Link to comment
Share on other sites

@DameTime, otkud si tako sigurna da Miško naređuje Jokiću itd itd. Pre bi rekao da je obrnuto, Miško zastupa Nikolu a Jokiću košarka nije ljubav broj 1, da ima želje da igra ko Dončić svakog leta siguran sam da bi ga Miško još više promovisao. U svakom slučaju, mogu samo da nagađam, otkud ja znam šta je Nikoli u glavi itd itd. 

 

Za sve ostale koji padaju u očaj, poraz od Letonije je manje više očekivan. Oni igraju kod kuće sa A timom minus Porzingis, dok je nama igrala treća postava. I pored svega toga smo izgubili samo 7 razlike, nisu naš rastavili na komadiće kao onomad Italija posred Beograda. Pešić ipak ima neke rezultate iza sebe, složiće on to najbolje što ume. Mada je ipak poražavajuće da nama igra treća postava, ta činjenica mi najviše smeta. Ako se nedaj Bože ne kvalifikujemo, biće zbog toga - ne zbog Pešića. 

Edited by Darko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kapiram da prolaz na SP u drugom krugu moramo 2x da dobijemo VB i po jednom, kod kuće, Grčku i Tursku većom razlikom nego što izgubimo kod njih. I da dobijemo Belgijance u nedelju. 

 

Za našu treću postavu - izazov, ali nije ni nemoguća misija. 

Edited by Kenozoik
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kenozoik said:

Ma znam.ne znam da li je poznato sa kim igramo u avgustu. Imaćemo jak sastav, bilo bi idealno da igramo obe u gostima i obe dobijemo 🙂


Ako je struktura ista kao na kvalifikacijama za EP kada smo istob ili drugi u prvoj grupi (iza Nemacke) - prvo igras u gostima prvoplasiranoj ekipi iz druge grupe (Grcka u ovom slucaju) (i tada smo isli Grckoj i izgubili na Kritu) a druga utakmica protiv treceplasiranog kuci (tada je to bila Estonija u Beogradu). Generalno je to jako lose - dobro zbog jakog rostera u Atini ali bi mnogo bolje bilo da imamo u tom prozoru Tursku u Beogradu ili Istanbulu. Opet, ponavljam, tako je bilo zadnji put.

Edited by Problem sa licnim greskama
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, uini said:

dve tekme u toj drugoj grupi se igraju u avgustu, u sklopu priprema za evropsko, tako da je na trecoj posadi da dobije u nedelju mairosuove belgijance 

Juriti takmičarsku formu na silu u sred priprema nije baš lako a ni poželjno.

 

Fibini prozori su inače dno a prozor u avgustu je ispod toga. Boles'.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Barkley#34 said:

Juriti takmičarsku formu na silu u sred priprema nije baš lako a ni poželjno.

 

Fibini prozori su inače dno a prozor u avgustu je ispod toga. Boles'.

 

mislim da nije baš posred, već pred kraj priprema.

po meni je bolje imati takmičarsku tekmu pred evropsko sa najboljima, nego dva meseca kasnije imati još manji izbor nego ovih dana

 

naša repka je ionako sklona da kulira do neke važne tekme, kao da su ekipno rutineri a što meda juče kaže, ova ekipa nema nikakav staž i kontinuitet

tako da nemam ništa protiv da zapnu odmah

 

u najgorem slučaju će da ih grize savest što su izgubili tekme pred prvenstvo :lol_2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Barkley#34 said:

Još gore, pred kraj priprema obično izgledamo katastrofalno. :classic_biggrin: Jedino da odigramo na suvi kvalitet, ako ga skupimo uopšte.

 

to bi bile praktično finalne dve provere pred prvenstvo, tekme su od-do 22-30.08.

po meni je to idealno u nesrečnoj prozorskoj situaciji

 

više bi me interesovalo kako reaguju na pritisak tik pred prvenstvo, pa ako izgube, šta sad

i ekipe prekoputa bi bile u istoj situaciji, makar turska i grčka

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...