Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Na sajtu KSS stoji ...

Quote

По завршетку плеј-офа НБА сезоне тренер Денвера Мелоун ће се директно прикључити репрезентацији Србије и стручном штабу.

Ne bi bilo loše da je na klupi ... kako god, dobro je.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, vepar said:

 

Ne u smislu da je novi na sceni nego da je izrastao u igraca koji moze da konkurise za reprezentaciju

 

Ostalo tanko, Smailagic je jos premlad i slab za neke planove

 

Jaramaz ako bude u 12 reprezentacije ja cu shvatiti da je nasa reprezentativna kosarka u teskom prknu.

Decko osim atletike nema nista sto pozicija plejmejkera zahteva. Za poziciju dva nema kvalitetan sut, a ulaz koji ne pocinje iz pik situacije je upitan.

Ako napreduje u sutu (a tehnika je sasvim dobra) moze postati low cost Nedovic.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, 21Barkley said:

Još gore. Kad počnu lokalni seljaci da ga vode da proba svačiju domaću pa da kao sveCki čovek proceni koja valja biće katastroVa.

Stara srpska sportska tradicija - napiti stranca/zeta, a vrhunac je kad zet ujedno i stranac. Onda je prava milina napraviti budalu od njega 😛

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

savez nam je preduslove sa strucne strane obezbedio (sa ovom jucerasnjom akvizicijom  cak i vise od toga). dobili smo jos jednu potvrdu  o prestizu vodjenja rep. srbije a  sve one price o tome kako niko nece u ovo blato i nemamo nikog bolje su se  ipak pokazale pogresne. koliko god da je bilo neralno u braziliu ocekivati pobedu protiv amerike pa i kasnije  na ep protiv slovenije sa osakacenim sastavom sto od povreda sto od otkaza  toliko je opet malo bzvz i da se potcenjuje snaga ovog  tima  a i sama istorija kosarke sa ovih prostora i koliki je ona  mamac za kvaliltetne trenere. uz vodjenje amerike i spanije nema trenerskih reprezentativnih poslova boljih od ovog. 

 

inace ocekivao sam da ce biti ozbiljne opozicije ovde koja je ostro protiv stranaca igraca u reprezentaciji pa da ce se to preliti i  na poziciju pomocnog trenera :/ 

 

 ostaje  nam da vidimo koga cemo imati ove godine na raspolaganju od igraca za kvalifikacije (zbog nezgodnog termina i uvek mogucih povreda, otkaza nadam se da nece biti jer je ipak u pitanju olimpijada) jer su oni ipak najbitniji faktor u sportu. onda prema konacnom rosteru graditi dalje ambicije. ako se pojavimo u najjacem sastavu prva prepreka, kvalifikacije u areni, bi trebali proci ali zbog nezgodnog sistema takmicenja na eliminacije i tu treba biti oprezan zbog opet ogromnog pritiska koji ce se stvoriti da se na olimpijske igre mora plasirati.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, riviera said:

 

 

inace ocekivao sam da ce biti ozbiljne opozicije ovde koja je ostro protiv stranaca igraca u reprezentaciji pa da ce se to preliti i  na poziciju pomocnog trenera 😕

 

 

 

inače, ti verovatno misliš da su ljudi koji su protiv igrača-stranaca bez jasne veze sa našim prostorima neko srbovanje-krew?

inače, pt2 jasno ti je da strategija košarkaške igre nije srbska ekskluziva, već da je nešto što svako može koristiti, bilo da dolazi sa pozicije konsultanta, pozicije konsultovanja preko telefona ili skajpa ili pozicije pomoćnog trenera (ili glavnog trenera)?

 

za ostatak posta +1

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vepar said:

"Pored Bjelice i Kaline, opet ostaje prazno na 3 i 4"

 

 

Ja mislim da je Lučić legitimna zamena Kaliniću na trojci. Eventualno, što se tiče niskog krila, staviti i Dobrića na širi spisak pa videti koliko može u pripremnim utakmicama.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

 

inače, ti verovatno misliš da su ljudi koji su protiv igrača-stranaca bez jasne veze sa našim prostorima neko srbovanje-krew?

 

inače, pt2 jasno ti je da strategija košarkaške igre nije srbska ekskluziva, već da je nešto što svako može koristiti, bilo da dolazi sa pozicije konsultanta, pozicije konsultovanja preko telefona ili skajpa ili pozicije pomoćnog trenera (ili glavnog trenera)?

 

za ostatak posta +1

b1. umererni nacionalisti - desni centar :/ 

b2. jasno mi je ali mi nije jasno zasto to mene pitas?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gilmour said:

 

Jaramaz ako bude u 12 reprezentacije ja cu shvatiti da je nasa reprezentativna kosarka u teskom prknu.

Decko osim atletike nema nista sto pozicija plejmejkera zahteva. Za poziciju dva nema kvalitetan sut, a ulaz koji ne pocinje iz pik situacije je upitan.

Ako napreduje u sutu (a tehnika je sasvim dobra) moze postati low cost Nedovic.

 

A ko ce biti na kecu? Micic, ok

 

I hronicno povredjeni i van forme Jovic i matori Teo (koji dominira u cipiripi kupu, gde ga je taj isti Jaramaz odvalio nedavno) 

 

Samo kazem da je tanko i da decko treba na siri spisak

Link to comment
Share on other sites

Decko koji zeli da igra za reprezentaciju Srbije, a igra za spanjolski klub, preko Tvitaje pljuje sampiona Srbije. Razumijem da je navijacki zadojen, ali ovo je stvarno za sut kartu. Gde je Sale kad ga trebas da spusta na zemlju ovakve klince?

Za Bogija sam vec nasiroko pisao ranije, ono je, otkad ja pratim repstaciju, bio najveci blam nekog reprezentativca. Doslovno pljuc na dres.

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...