Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Jbt, komentari na nivou farme. 

 

Juce ravna linija, kurac palac, a ostrili se kolcevi za nabijanje da je pukla bruka razlika. Kako je nekim cudom to izostalo, daj onda deri po rts-u. 

 

Sto se mene tice, ok nismo srusili sve mostove medju sobom, ali da postoji velika razlika u pristupu i odnosu medju igracima nije upitno. Na sta ce to izaci vidjecemo. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Quote

"Србија је екипа пуна талентованих играча, одлично вођена од Ђорђевића, који ради добар посао са њима. Увек им је сјајан проток лопте и увек траже отвореног саиграча", први је утисак Поповича након меча.

 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, kalistenika u rutini said:

DOBILI SMO AMERE NA GODISNJICU OD NAPADA NA SVETSKI TRGOVINSKI CENTAR!

 

:brise rts iz tv kanala i nikad ga vise ne pali:

 

Cek cek, nisam ispratio ovo.

 

Ovo  je neko rekao na rtsu nakon tekme? Ko?

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, mmajstor said:

 

lako tako masa ljudi razmislja (kada ekipa pobedjuje trener je dobar, a ako gubi trener je los), ako si citao sta sam napisao onda ne bi imao takav zakljucak. Igraci igraju a ne treneri. Igracev ucinak mozes vrlo lako da izmeris na SP, a trenerov vec dosta teze. Najbolji je vrlo subjektivna kategorija, al je vise nego logicno da te bude neko ko je dosao bar do polufinala, i ko je iz ekipe izvukao vise nego sto su njeni realni dometi. Takodje, na SP je takmicenje najboljih igraca a ne najboljih trenera. 

 

Sa druge strane, sve ono sto se opravdano moze zameriti Djordjevicu na ovom svetskom prvenstu, trebalo bi zameriti i Gregu Popovicu. Nema nikakve razlike. Sem ako ne postoji licemerje u 'opravdanosti' necije kritike. 

 

 

I ja sam slicnog razmisljanja, da igraci igraju, a trener je tu samo da ih bodri sa klupe ( da smernice ). Videlo se to na pocetku drugog polovremena kad je Sale rekao igraj pet, ili tako nesto, a ako to ne onda igraj... zaboravio sam sta je rekao. Znaci to sve sto on njima kaze to im mogu reci i ja, iako nisam trener. Ovo su sve prekaljeni igraci, da njima bukvalno ne treba trener. treba im MOTIVATOR . Motivator je bio Stimac nekada, ili Rasko Katic. 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, pepe sancez said:

Sto se mene tice, ok nismo srusili sve mostove medju sobom, ali da postoji velika razlika u pristupu i odnosu medju igracima nije upitno. Na sta ce to izaci vidjecemo. 

 

Yup. Nesto se desava(lo). Ljuti me i nervira ovaj pravimo se mrtvi fazon, ali nadam se da je orocen do zavrsetka poslednje tekme.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Samo da objasnim na primeru kakav smo narod i gde su oni koje mnogi ne vole, a gde smo mi.

 

Elem, Olimpijske Igre u Sočiju sam gledao preko BBC-a, pošto naši slepci su slabo prenosili. Britanija pre Sočija nije imala ni jednu medalju u snegu i u akrobatskom skijanju, njihova takmičarka u drugoj seriji je zauzimala treću poziciju, ali čekala se još jedna takmičarka. Ta takmičarka napravi grešku, i padne i naravno komentatori koji su to prenosili počnu da slave.

Sutra novi prenos, na početku prenosa isti komentatori su morali da se izvinjavaju što su slavili kada je takmičarka pala, pošto su dobili brdo poziva od gledalaca koji su se žalili na njihovo ponašanje u situaciji kada je takmičarka pala i mogla da se povredi.

 

Kada se tako nešto desi u Srbiji, a ne ismejavanje tuđe nesreće, na bilo kojoj televiziji, sunce će izaći na zapadu i zaći na istoku.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pepe sancez said:

Jbt, komentari na nivou farme. 

 

Juce ravna linija, kurac palac, a ostrili se kolcevi za nabijanje da je pukla bruka razlika. Kako je nekim cudom to izostalo, daj onda deri po rts-u. 

 

Sto se mene tice, ok nismo srusili sve mostove medju sobom, ali da postoji velika razlika u pristupu i odnosu medju igracima nije upitno. Na sta ce to izaci vidjecemo. 

Kad se politika uplice u sport,odnosi medju sportistima se poremete.Kako bi se ti osecao da tvoj kolega dobije otkaz zbog privatnog misljenja.Da smo izgubili u 1/4 od Francuske,Spanije,Litvanije ja bi bio nervozan,ali ne bi bio razocaran.Idi na vikipediju i pogledaj Arg nat team,UBIO nas je strah od neuspeha jer nismo mogli da podnesemo breme  favorita.A ovo seljacenje uzmi Sale zlato ili koji su q vec drvili samo nabija pritisak vec preplasenim ljudima(igracima)...Uplaseni igraci i ucveljeni selektor su samo konacni rezultat tracenja talenta jedne nadam se i dalje kosarkaske nacije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, slavisa said:

 

I ja sam slicnog razmisljanja, da igraci igraju, a trener je tu samo da ih bodri sa klupe ( da smernice ). Videlo se to na pocetku drugog polovremena kad je Sale rekao igraj pet, ili tako nesto, a ako to ne onda igraj... zaboravio sam sta je rekao. Znaci to sve sto on njima kaze to im mogu reci i ja, iako nisam trener. Ovo su sve prekaljeni igraci, da njima bukvalno ne treba trener. treba im MOTIVATOR . Motivator je bio Stimac nekada, ili Rasko Katic. 

 

Ako će meni neko da plati da se šetam po Kini, hoću ja da dovikujem igračima da igraju pet, šta ima veze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, slavisa said:

 

 

I ja sam slicnog razmisljanja, da igraci igraju, a trener je tu samo da ih bodri sa klupe ( da smernice ). Videlo se to na pocetku drugog polovremena kad je Sale rekao igraj pet, ili tako nesto, a ako to ne onda igraj... zaboravio sam sta je rekao. Znaci to sve sto on njima kaze to im mogu reci i ja, iako nisam trener. Ovo su sve prekaljeni igraci, da njima bukvalno ne treba trener. treba im MOTIVATOR . Motivator je bio Stimac nekada, ili Rasko Katic. 

 

Eto da stavimo onda Raska ili Stimca kao naslednika i resili smo posao? 

 

Jest' da mesas bodrenje i motivaciju ali nema veze... naviklo se od tebe. 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stefan81888 said:

 

Ako će meni neko da plati da se šetam po Kini, hoću ja da dovikujem igračima da igraju pet, šta ima veze.

 

Ti ne mozes, nisi dao trojku Hrvatima :smiley58:

 

Ovo svetsko prvenstvo ce ostati upamceno po kiselom polufinalu ako ga ne osvoji Francuska. Jer je jedino Francuska pored nas pobedila USA tim.

Link to comment
Share on other sites

Just now, mmajstor said:

 

Eto da stavimo onda Raska ili Stimca kao naslednika i resili smo posao? 

 

Jest' da mesas bodrenje i motivaciju ali nema veze... naviklo se od tebe. 🙂

 

Iz bodrenja dolazi i motivacija. Sale je na poslednje dve utakmice ( Spanija i Argentina ) sedeo i cackao nos. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, placebo said:

Kad se politika uplice u sport,odnosi medju sportistima se poremete.Kako bi se ti osecao da tvoj kolega dobije otkaz zbog privatnog misljenja.Da smo izgubili u 1/4 od Francuske,Spanije,Litvanije ja bi bio nervozan,ali ne bi bio razocaran.Idi na vikipediju i pogledaj Arg nat team,UBIO nas je strah od neuspeha jer nismo mogli da podnesemo breme  favorita.A ovo seljacenje uzmi Sale zlato ili koji su q vec drvili samo nabija pritisak vec preplasenim ljudima(igracima)...Uplaseni igraci i ucveljeni selektor su samo konacni rezultat tracenja talenta jedne nadam se i dalje kosarkaske nacije.

 

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...