Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Jedan izlet u proslost.... u daleku daleku 2002-u godinu

 

https://www.b92.net/sport/komentari.php?nav_id=63321

 

 

 

Bosanski lobi koji vodi nasu kosarku u provaliju(Varajic, Pesic idr), ponovo je pokazao svoje pravo lice. Ministar sporta is Miloseviceve vlade dao sebi za pravo da sebe namjesti na mjesto direktora reprezentacije a za selektora postavi diletanta kome je najveci uspjeh bio guranje sina u Albi i titula prvaka Evrope sa Njemackom na prvenstvu na kome nije bilo nas pa bi i moja pokojna baba mogla da osvoji tu titulu. No njihov potez sa vladom Scepanovicem nije samo udarac ovom sjajnom momku vec cijeloj jugoslovenskoj ligi. Zar covjek koji sa Partizanom osvojio duplu krunu nemoze da ide za Indijanapolis? Ako je politicka pozadina neodlaska Vlada Scepanovica, kao sto se suska u Podgorici, to je tek katastrfoa. Pa zar oni ljudi koji su napustili BOSNU KADA JE BILO NAJTEZE TREBAJU I OVDJE DA DONOSE RAZDOR. U Indijanapolisu cu navijati za Rusiju. Nikako nemogu da se radujem uspjehu covjeka kakav je Pesic. Zao mije zbog Bodiroge, Drobnjaka i Stojakovica a reprezentaciji Jugoslavije zelim da u Americi prodje kao na Beogradskom turniru.

 

 

p.s. Mek je stariji nego sto sam mislio :-P

 

  • Like 2
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Meni deluje bez veze da se neko iz naše zemlje žali na te ekipe koje smo oduvali 40+ razlike, kada nas je USA razvalila sa preko 30 razlike u jednom finalu, sa skoro 130 datih poena na istom i to ne sa najjačim timom. 

Iako izgube ubedljivo, verujem da takvim zemljama znači makar i pojavljivanje na najvećoj sceni, te nada da nekada mogu nekoga iznenaditi. Upravo se na ovim prostorima mnogi žale da ekipe iz siromašnijih/manjih zemalja imaju težak put u evropskim takmičenjima da bi došli do najjače scene u fudbalu recimo, iako bi tamo verovatno služili za nabijanje gol razlike u duelima sa jačim ekipama, al zato ovde smetaju Angola i Filipini. Plus mogu i oni da budu blizu iznenađenja nekada. Prošlo prevensto su ih Hrvati recimo jedva dobili. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Voleo bih da vidim u petorci Jokica i cetvoro malih, ne znam jesmo li to igrali na ovom prvenstvu uopste. Znam da je problem igrati to u kontinuitetu kada imas manjak bekova, ali bih voleo da vidim kako bi to izgledalo makar kao neki specijal.

 Recimo petorka Jovic-Gudura-Bogdan-Simon-Jokic.

Edited by Cavani
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...