Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Vidim da Salo posle obe utakmice prica o tome kako mi nemamo korist sa ovakvim formatom takmicenja,sa ovakvi ekipama...Mislim da je skroz bezveze da forsira tu pricu.Zamisli sada Ameri posalju najjacu ekipu na SP,razbiju nas 50 razlike i forsiraju pricu kako nemaju korist od ovakvog takmicenja...

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, kalistenika u rutini said:

Kad se vrate na Filipine sa - 150 koš razlikom, napraviće jednu konstruktivanu sednicu od strucne javnosti koja će se po hitnom postupku odlučiti da košarku treba voleti još više. emoji3590.pngemoji106.png

Ovo je istina i ovako ce biti. Pomalo su njihovi navijaci dosadni na drustvenim mrezama, ali veliki respekt za ovu naciju koja zivi za ovaj sport.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, OnionKnight said:

VGmSSL8.gif

 

Izgubio se Blatche :lol_2:

 

Imala je i naša odbrana ovih WTF momanata, sa Raduljom kao četvorkom na parketu, gde on i petica pojure istog lika a neko sam na trojci, al Filipini to nisu kažnjavali pa ajde kao nije se desilo, al trebalo bi na ovo da se pažnja obrati.

Link to comment
Share on other sites

Quote

The team won a bronze medal in the 1954 FIBA World Championship, the best finish by any team outside the Americas and Europe. Also, the team took a fifth-place finish in 1936 Summer Olympics, the best finish by any team outside the Americas, Europe and Oceania. The Philippines has the most wins in the Olympics among teams outside the Americas, Europe and Oceania.

Nije za bacanje ...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vidim da Salo posle obe utakmice prica o tome kako mi nemamo korist sa ovakvim formatom takmicenja,sa ovakvi ekipama...Mislim da je skroz bezveze da forsira tu pricu.Zamisli sada Ameri posalju najjacu ekipu na SP,razbiju nas 50 razlike i forsiraju pricu kako nemaju korist od ovakvog takmicenja...
 


Naravno da Sale ima poentu i naravno da treba to stalno naglašavati, I tu ne mislim samo na njega već na svakog ko vidi da postoji preveliki jaz u kvalitetu košarke koji se igra. Smatram to kao obavezu da ljudi koji su u struci skreću pažnju na takve anomalije.

Azija i Afrika moraju biti deo velike scene tu nema dileme, ali da li zaslužuju da imaju ovoliko predstavnika na SP/OI, a da neke druge reprezentacije koje objektivno zaslužuju kvalitetom nemaju mesto?

Promocija košarke od strane Fibe je totalni nonsens na ovakav način na ovako velikom i važnom takmičenju, jer pokušajem afirmacije Kineskog Tajpeha na uštrb Letonije igra ne dobija ništa nego gubi.






Poređenje najjačih Amera je nidje veze sa ovom pričom, jer su tim Amerima uvek imali šta da kažu i pokažu, od Divca, Drazena I Sabonisa, preko Dirka i Gasola pa sve do Nikole Jokica.



Svi koji su u fazonu wtf Filipini i basket, prs' na čelo i razmišljanje: Srbi i fudbal.
Filipini se ne qrtche I ne galame, oni znaju da ne znaju. [emoji1]
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Stondisha said:

Svi koji su u fazonu wtf Filipini i basket, prs' na čelo i razmišljanje: Srbi i fudbal.

 

Ih pa sad, Srbi u fudbalu u mladjim kategorijama imaju uspeh svake prestupne godine i dobace do zavrsnih turnira. :default_coffee:

 

Veliki disparitet izmedju talenta i trenerske struke, zato nema rezultata u seniorskom fudbalu.:default_coffee:

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...