Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Denda zaista nije mogao da se slusa. Pominje ko sve fali Finskoj i ne spomene Markanena, ali to nije najgore jer je u jednom trenutku totalno zabagovao pa je svaka dva minuta pominjao Kanerva, Koivista i kapitena Hafa.

 

I jednoj i drugoj ekipi je falila cela petorka, revijalan mec. Prava slika ce se videti kada pocnu ove malo ozbiljnije provere.

Link to comment
Share on other sites

Milutinov je spreman za ozbiljan master-class na prvenstvu...vidi mu se na licu ta smirenost igrača koji zna da je u piku karijere...i top formi.

Istina da je bila prijateljska i da najteži finac ima 88kg ali Bobija kada ubaciš u pravom trenutku

tačno sledi totalan raspad koncepcije odbrane kod protivnika u trajanju od cirka 7-8 minuta...a dečkonja bacanja šica ko mator.

Jović baš izgleda rasklimatano...plus istripovao da mora baš fino sa fincima.

Teova kontola lopte u kretanju duž perimetra je u ritmu: '' play that funky music white boy ''...i dalje pure funk...il sam ja dovatio onu providnu rizlu?

 

brinem za subotu...Litvanci numeju sa nama prijateljski a mi sigurno planiramo da ih izvrnemo ko šnajder džep...

samo da ne rade stolice...i da se ne luksuziramo sa Birčom.

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Lagano, prvo sreda da se odradi...

pogledah i ja sad, bila repriza. Teo jeste pravio neka cudna ispustanja lopte,

okretao se pogrbljen ledjima od kosa, skvrcen dole ko Golum.

Nesigurno je to bilo u napadu kad su Jovic i on na terenu.

 

Za Bobana je ipak najbolje kada je teo na terenu, jer on bas non stop gleda

da li Bobi gradi poziciju unutra.

A unutra, tesko je reci da li neko od ovih Finaca ima validan ausvajs da igra centra.

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je ono sinoć, uz svu opuštenost naših, bilo sasvim ok za prvu utakmicu. Jeste slab protivnik, ali direktno sa kondicionih priprema, skoro pa 100 poena, bez Jokića, Bogija, Bjelice...

 

Biće zanimljivo u subotu, Litvanija je ranije počela pripreme i ovo će im biti već treći ili četvrti meč.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Južni said:

Di se nalazi Jokić, ni u hali ga nije bilo? Nisam ispratio, mislio sam da i on 2.8. počinje. 

 

Danas upada Jokara, trazi original punjac za ajfon, kazemo mu sto ne vidis kod bioskopa imas tu jednu radnju s tim opremama...

kaze on mlahavo onako "ma daleko mi" hahahahahahahaah pa ja sam vristao kad je izasao.

 

frst tings, frst.

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je Simon bliži spisku. Ovako napamet, ako bi vodio tri pleja, Bogdana, Guduru i Gagija, sve što ostane od minuta na pozicijama 3 i 4 iza Luče i Belog bi bilo krpljenje sa viših ili nižih pozicija od te dve. Simonu je to ipak prirodnije mesto, pa bi uvek mofao da uleti po nekoliko minuta. Jednostavno, ne ide mi da na celo prvenstvo odemo sa samo dva igrača koji su "čistokrvni" za te dve pozicije. Naravno, sve ovo o pozicijama uzeti uslovno. 

 

Imam osećaj, bez neke potpore, da je trenutna dilema samo Simon/Gagi i Birča kao eventualni putnik ako na visokim pozicijama ne bude funkcionisalo kako je zamišljeno. Birča "osigurač" 😄

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...