Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

30 minutes ago, Koyot said:

Ta utakmica sa Ozijima je ,po mom mišljenju, ubedljivo najbolje odigrana utakmica repke u novijoj istoriji. Možda još od Indianapolisa i tekme sa Amerima. 

Brutalan difens,skok,tranzicija.. I vrhunski pripremljena tekma. Ma,sve.

 

Sećam se naših ludilo tekmi u eliminacijama 2014, ali ni tad nismo tako išamarali protivnika, da nije znao gde se nalazi.

 

Sad , samo da nam se ponovi takvo izdanje, na primer, u finalu sa Amerima ,pa šta bude 🙂

 

Biće zanimljivo videti kako Sale planira da upotrebi Jokića. Da dobije od njega partije iz Denvera. Da li će bitno menjati koncepciju igre repke? 

Pa koristio ga je kako treba na kvalifikacionom turniru za OI, pa mu je naprasno promenio ulogu  na samim OI, samo je u grupi sa amerima dobio malo vecu slobodu i to zahvaljujuci tome sto Teodosica i Bogdanovica nije islo na toj utakmici u vecem delu utakmice . Sada bi trebao da mu da odresene ruke i da ga pusti da dominira.

Edited by Miki8
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki8 said:

 Sada bi trebao da mu da odresene ruke i da ga pusti da dominira.

 

To sto bi mu dao slobodu ne znaci da ce sigurno i dominirati. Jokic dominira onda kada mu se igra, inace se vise odlucuje na asistencije ili pasivniju igru. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki8 said:

Pa koristio ga je kako treba na kvalifikacionom turniru za OI, pa mu je naprasno promenio ulogu  na samim OI, samo je u grupi sa amerima dobio malo vecu slobodu i to zahvaljujuci tome sto Teodosica i Bogdanovica nije islo na toj utakmici u vecem delu utakmice . Sada bi trebao da mu da odresene ruke i da ga pusti da dominira.

Jokić je onomad bio simpatični megatalentovani klinja, ali podredjen Teu i ostalima od kojih se očekivalo da povuku. Ovaj danas je čudovište od igrača, i naš najbolji i potencijalno najubistveniji igrač. 

Nisam siguran da je to baš tek tako da ga zalepiš na ostatak tima i da svi delju na max bez da se išta menja u zadacima i postavci igre.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Crni Bombarder said:

Nakon sto se zavrsi trkacki dan na hipodromu. Njegova grla se danas takmice na domacem "terenu" u Somboru.
Mislim da krece put Kopa sutra ili prekosutra..

 

Neće imati šta da traži tamo uzevši u obzir da su naši već u Čačku, mislim da je kraj bazičnih priprema baš danas. Već 7. u zrenjaninu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mairosu said:

 

Neće imati šta da traži tamo uzevši u obzir da su naši već u Čačku, mislim da je kraj bazičnih priprema baš danas. Već 7. u zrenjaninu.

Dobro,ja ne znam pojedinosti oko plana i programa priprema.
Danas je na hipodromu. :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Србија сигурна у првој провери пред СП у Чачку

  • DSC_8268.jpg
  •  
  •  

 

 

 

 

 

 

 

У првој припремној утакмици за Светски шампионат у Кини, у предивном амбијенту препуне дворане крај Мораве, пред више од 3.000 гледалаца, репрезентација Србије победила је Борац резултатом 97:66.

Чачанска публика је на сјајан начин поздравила наш национални тим и пожелела изабраницима Александра Ђорђевића успех на предстојећем Светском првенству. Додељене су плакете репрезентативцима који су током каријере наступали за Борац – Алекси Аврамовићу, Мирославу Радуљици и Милошу Теодосићу, члану стручног штаба Дарку Рајаковићу који је својеверемно радио у Борцу, као и председнику Кошаркашког савеза Србије Предрагу Даниловићу, генералном секретару Дејану Томашевићу и селектору Александру Ђорђевићу. Плакете су доделили челници града Чачка и Кошаркашког клуба Борац.

БОРАЦ – СРБИЈА 66:97 (24:30, 13:28, 12:20, 17:19)

Борац: Кнежевић 8, Аликадић 5, А. Крсмановић, Шушић, Глишовић 2, С. Крсмановић 12, Гавриловић, Мајсторовић 8, Думић 2, Ћурчић 1, Кочовић 14, Корачин, Чарапић 14

Србија: Теодосић 2 (6 ас), Симоновић 8, Бјелица 19 (5 ск, 3 ас), Лучић 9, Милосављевић 10, Радуљица 18, Бирчевић 2, Тодоровић, Мицић, Јовић 4 (5 ас, 5 ск), Аврамовић 5, Јовановић 2, Марјановић 18 (7 ск)

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Bek said:

Silovanje devojcice od 15 godina nije za zajebanciju.

Odgovorno tvrdim da nije bilo silovanja.

Ucestvovao sam tek u drugostepenom postupku i retko kad sam bio toliko uveren da izvrsilac dela nije kriv, svakako ne za ono za sta se teretio optuznim aktom.

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, leki bg said:

Odgovorno tvrdim da nije bilo silovanja.

Ucestvovao sam tek u drugostepenom postupku i retko kad sam bio toliko uveren da izvrsilac dela nije kriv, svakako ne za ono za sta se teretio optuznim aktom.

 

 

Dobro, svakako se aludiralo na to.

 

Nego, bilo bi lepo da napises sto vise mozes, ako te ne mrzi, uvek me je interesovala ta prica.

 

Mada, on je i sam priznao da su imali seks, ona 15,16, uzima intervju za skolski list, on 27. Ja sada imam godina kao on tada, nezamislivo mi je da imam bilo sta sa klinkom od 16.

Edited by Bek
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Del Piero said:

Kako smo stakleni, bice cudo ako svi ostanu citavi do pocetka SP.

Ne bih da se zalecem jer ne znam jos tezine povreda, ali generalno, noge su teske sad, bolovi svih vrsta su prisutni, a u proveri protiv Borca iz Cacka sigurno nece niko da rizikuje povredu i na najmanju bol, neki grcic ili najmanji udarac, ce traziti izmenu...

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...