Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Ако је за Јовића разлог кошаркашки једино ми има смисла то да му је на Васиних 30 минута боље 10 Аврамовићевих за промену ритма.

Edited by Bogoljub Gagic
Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, realno ako igra Micic svakako za Jovica tesko da ima mesta, jer je i Avramovic ispred njega. Marinkovic nam je potencijalno korisniji kao 3&D igrac.

 

Ja se samo nadam da necemo trositi mesto na Ristica ponovo, on, Jaramaz, Plavsic i jedan od Lucic/Pokusevski/Davidovac otpada, verovatno poslednji.

 

Ne verujem da bi stavljao Lucica na ovaj spisak da bi ga precrtao.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, McLeod said:

 

 

Ne verujem da bi stavljao Lucica na ovaj spisak da bi ga precrtao.

 

 

Звао Теа па га прецртао ко је Лучић онда 😁

Ја бих се у овом случају сложио са Маркосовим ростером и прецртавањем Покушевског.

Link to comment
Share on other sites

Inace kao sto sam vodio diskusije ovde pre par meseci se obistinilo da ce Lucic biti u 12 i da nece biti Djurisica. Ocekujem i vecu minutazu Lucica od Dobrica. Nekolicina je izbacivala Lucica iz 12 i pisala da se radi o istrosenom igracu cije je vreme proslo, sto neme veze sa istinom. Naravno da nije vise prajm Lucic ali itekako ima i dalje sta da ponudi. Ovih 12 sto je Markos napisao manje vise to je to. Nit smo stari nit smo mladi, bas mocna ekipa koja ima kreacije, ima suta, ima talenta, ali ima i defanzivni balans sasvim dovoljan. Jedva cekam da vidimo koliko smo daleko ili blizu dream teamu.

 

Jedino me cudi da je zvao Plavsica pre Mitrovica koji mu je bio poslednji kapiten. Al dobro to je manje vazno ionako ne bi bili u 12 ni jedan ni drugi.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pa Jovic nije trebao ni prosle godine igrati za reprezentaciju. On je upao kao nužda i na molbu Pesica inače se bio penzionisao od reprezentacije. Dosta je bio pomogao.

Edited by Bojdo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uza rotacija za 1. mec:

 

Avramovic, Micic

Bogdanovic, Guduric

Marinkovic, Lucic

Jovic, Petrusev

Jokic, Milutinov

 

Avramovic da prenese loptu i uruci Jokicu ili Bogdanu i da grize u odbrani, Bogdanovic da sutira uglavnom mada on moze jos dosta toga al mislim da ne mora toliko stvari da radi ukoliko bude igrao sa Jokicem u petorci nego da ima ulogu kao i u Atlanti, Marinkovic da se trudi defanzivno i ceka spot up sut. Jovic da donosi energiju, igra odbranu, katuje i glumi polu Gordona a Jovic je inace i znacajno popravio sut tako da Jokic bi na raspologanju imao 3 sutera sa 40% za 3 a pride moze i Avramovic da pogodi kao i on sam, tako da kao i u Nba ili ce da ga udvoje a on da nadje nacin da izbaci pas za sutera ili nekog ko utrcava u reket ili ce da resava 1 na 1.

 

Micic mozda vodja druge petorke da resava sam i da razigrava Petruseva i Milutinova posto ce tesko Lucic da igra nesto ledima protiv Amera. Druga petorka takodje ima defanzivni balans, nesto veci sajz, nesto losijeg suta ali bolje pnr igre pa i boljeg skoka od prve.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ne kontam svakako sto 16 pre 15 igraca, jer kao imas 3 petorke i onda jednog igraca koji ce da upada po potrebi i radi sa strane ili sta? I to 4 centra, a bukvalno su ti 2 maksimum, jer je jedan od njih Jokic. Elem, Ristic zalutali metak bas, nejasna je Karijeva opcinjenost likom koji igra u Spanskoj segundi i od kog imamo 10 boljih centara sa srpskim pasosem. Bolje Miletica zarad neke buducnosti da je zvao, vidim da igra super u Djironi. 

 

Cudno je i da nema Djurisica ili Tristana, ali moguce da je u dogovoru sa njima to, jer znam da ovaj prvi u glavi racuna da je vec draftovan, pa mozda hoce da se posveti tome, a svakako u 12 ne bi upao. Tristan isto treba da iskoristi leto da proba tamo da se izbori za minute. Topic isto iz svih navedenih razloga, plus ta povreda.

 

U tom slucaju, kao i kad se uzme u obzir da je Miljenovic iz Mege povredjen, verovatno i nemamo boljeg treceg pleja od Jaramaza, ali Ristic...

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Ko zna šta je bilo sa Stefom. Čisto sumnjam da je odlučio da se penzioniše baš pred OI u Parizu, mada je jasno bilo nakon što je Vasa potvrdio prisustvo da će to dosta pretumbati bekovsku rotaciju. Očekujem da otpadnu Ristić, Jaramaz, Plavšić i Poku. 

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Васа никад ни у једној екипи није био вођа друге петорке па тако не може ни у овој. Он је играч за 30 минута или да не иде.

 

Ma Avram će ulaziti sa klupe 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Znaci Jovic nam izveo jednog Stefana MarkovicaTM

Dobro Stef je oduvek imao problema sa povredama. Nije sad da je zdrav i prav pa da je iz vedra neba tj neocekivano.

Oprostio se lepo sa srebrom iz Manile i to je to.

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...