Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Posted (edited)
1 hour ago, Skyglider said:

 

Jest pa da mu braća ostanu bez svih biznisa koje imaju po Somboru i okolini, tačno bi ga prebili obojica ko konja. 

Da nema njega ne bi bilo ni biznisa tako da braća mogu samo da ćute i smrde.

Edited by Урош19
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Skyglider said:

Eto, ne morate da brinete za Jokića više, sad kad je svevišnji izašao i rekao da će on lično da ga zamoli, znači da će da igra na OI 100%

Ne samo da igra nego i zlato da osvoji

Link to comment
Share on other sites

Мислим да би најбоље било да на ОИ иде екипа са СП уз додатак Јокића и Васе а испадање Борише и Ристића. Дакле:

Васа, Јовић, Аврамовић

Богдан, Гудура

Вања, Добрић

Јовић, Петрушев, Давидовац

Јокић, Милутинов

 

Једина још дилема може бити с обзиром да је у квалификацијама био капитен Лука Митровић, али мислим да је Давидовац подобнији као 4/3 играч да иде.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Мислим да би најбоље било да на ОИ иде екипа са СП уз додатак Јокића и Васе а испадање Борише и Ристића. Дакле:

Васа, Јовић, Аврамовић

Богдан, Гудура

Вања, Добрић

Јовић, Петрушев, Давидовац

Јокић, Милутинов

 

Једина још дилема може бити с обзиром да је у квалификацијама био капитен Лука Митровић, али мислим да је Давидовац подобнији као 4/3 играч да иде.

 


Ja bih vodio Lucica i ovako matorog, kontam da ga Pesic i iz licnih razloga (Marko, Bayern) vodi. A vec je i najavio da zeli da igra. Sad, ko ce tu otpasti je drugo pitanje.

Inace bih odmah potpisao tvoj sastav.

Link to comment
Share on other sites

Bice tu minimalno jedna povreda, nikad se nije desilo da ne otpadne bar 1 igrac u toku priprema, cak i pre. Plus ja ne vidim dobar razlog da ide Davidovac.

Dakle Lucic, Pokusevski, Luka Mitrovic, u zavisnosti od toga ko otpadne.

Link to comment
Share on other sites

On 5/22/2024 at 11:24 PM, Kontra said:

Zar ne beše Ljubomirović objavio da je Topić ložu povredio? A ne koleno.

I to je isto bila laž. 

On 5/22/2024 at 3:46 AM, Урош19 said:

Kad vidi ovo i naš predsednik će isto da uradi za Jokaru.

Dobro si predvideo, mada je bilo za očekivati. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Bogoljub Gagic said:

Мислим да би најбоље било да на ОИ иде екипа са СП уз додатак Јокића и Васе а испадање Борише и Ристића. Дакле:

Васа, Јовић, Аврамовић

Богдан, Гудура

Вања, Добрић

Јовић, Петрушев, Давидовац

Јокић, Милутинов

 

Једина још дилема може бити с обзиром да је у квалификацијама био капитен Лука Митровић, али мислим да је Давидовац подобнији као 4/3 играч да иде.

 

Lucic i Pokusevski moraju umesto Dobrica i Davidovca. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Problem sa licnim greskama said:

Koliko vidim je Bogdan trenirao od kraja sezone do sada kao lud. Stvarno jedva cekam. Treba napuniti Arenu protiv Japana do zadnjeg mesta. Steta stvarno sto protiv Holandije i Turske nece biti publike.


Sa njim je jedno vreme trenirao I Tristan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/5/2024 at 1:23 PM, Smrtokapa said:

Impulsivno razmišljanje, ali kako bi mi sada bilo drago da Jokić odjebe reprezentaciju kao odgovor na ovo, šteta što se tako nešto neće desiti. :lol_2:

Mozda bi mogli da razmisljamo o tom scenariju da je on Vanja Marinkovic, on gotivi predsednika i Sns tako je vrv siguran za Oi. Verovatno je vec dogovorio sa Vucicem.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DejoLazaKalina said:

Lucic i Pokusevski moraju umesto Dobrica i Davidovca. 

 

Niko živi (sem uinija) nema ideju o tome kako Poku izgleda u ozbiljnoj seniorskoj košarci. Od Lučića ne bih očekivala mnogo takođe. 

 

Dobrić i Davidovac su pokazali da su odlični igrači zadatka u Karijevom sistemu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Lučić,  ako ga zdravlje posluži i ponovi deo igara iz ove sezone,  je mnogo korisniji od "obadvojice" zajedno.

 Problem je sto se finalna serija,  odnosno treća utakmica u Nemackom prvenstvu završava 12.6 ( a gde su jos dve eventualne), i pitanje je da li i u kakvom stanju ce biti Lucic. 

  Iako sam crvenibeli :D, pre sam za dvojicu pomenutih jer jednostavno,  bolji su i kvalitetniji od Dede i Dobrica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Има ваљда нешто и до континуитета и хемије од прошле године, улоге у екипи+ форма у којој се налази Давидовац.

Покушевски није још одиграо озбиљну утакмицу у животу, али добро зато постоје припреме па ће се видети ко колико може.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Fat Zadd said:

Lučić,  ako ga zdravlje posluži i ponovi deo igara iz ove sezone,  je mnogo korisniji od "obadvojice" zajedno.

 Problem je sto se finalna serija,  odnosno treća utakmica u Nemackom prvenstvu završava 12.6 ( a gde su jos dve eventualne), i pitanje je da li i u kakvom stanju ce biti Lucic. 

  Iako sam crvenibeli :D, pre sam za dvojicu pomenutih jer jednostavno,  bolji su i kvalitetniji od Dede i Dobrica.

 

Ne bih rasturala ekipu iz Manile zbog teorijske šanse da Luča odigra nešto bolje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U sportu je godinu dana veliki period tako da Manila ostaje u Manili a ovde ćemo videti ko se i kako oseća i u kakvoj je formi. U svakom slučaju, čini mi se da nema potencijalnih trulih jabuka, tj. likova koji bi narušili atmosferu.

Link to comment
Share on other sites

Kvota da će Dejan Davidovac biti osvajač zlatne olimpijske medalje je i dalje astronomski velika, ali ubrzano pada svakoga dana. Uplatite dok još nije kasno.

 

Zapratite me za još finansijskih saveta.

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Negde je opsti konsenzus bio prosle godine da smo, izmedju ostalog, i zbog Dobriceve povrede bilo oslabljeni u finalu, to je i cak Pesic posle utakmice govorio. Ja ne vidim kako ce on njega da se odrekne tj. sigurno ce proci pripreme pa ako bas proceni da mu ne treba, sigurno ga nece lako precrtati zbog slabije sezone.
Pokusevski je sve u teoriji, malo toga u praksi. Prekratke su pripreme,  da bi se on uklopio u ekipu, bez i jedne kompletne sezone sa imperativom rezultata.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...