Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

24 minutes ago, realno *w said:

 

Mislim. Ok, da preguramo sad ovo, čekaju nas dva prozora sa ko zna kakvom ekipom. 

 

Treba da dobijemo Turke kući, pa Grke na strani, bez EL, EC i NBA igrača? To su dve reprezentacije koje kvalifikacije za velika takmičenja shvataju dosta ozbiljnije od nas, pa očekujem da će u tim prozorima imati sasvim jake sastave.

 

 

upravo to

EC igrači će biti dostupni, a EL igrači će biti dostupni za 13.11. i meč sa Turskom kod kuće, dok dva dana ranije gostujemo Britaniji, i njih bismo trebalo da dobijemo i bez EL igrača. I u sledećem prozoru bismo mogli da igramo sa EL igračima prvu utakmicu u gostima sa Grčkom, i onda opet tri dana kasnije sa EC igračima protiv Britanije. Mi ukoliko pobedimo Grčku i Tursku sada, verovatno ćemo smeti sebi da dozvolimo jedan poraz u nastavku takmičenja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tako je,  ali ni 5 pobeda ne garantuje siguran prolaz. Ima dosta teorijskih mogućnosti stvaranja krugova, gde mi možemo da izvisimo zbog :

Lošijeg medjusobnog skora sa

1. Belgijom (i Letonijom) 

2.  Lošije koš razlike (nama je - 12 mislim sad) u slučaju kruga od više ekipa. 

Osim u slučaju da imamo svih 6 pobeda,  zavisimo,  pre svega od rezultata Belgije i Turske. 

Zato treba navijati da one nemaju više od po 2 pobede u 2 krugu. 

 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Green23 said:

EC igrači će biti dostupni, a EL igrači će biti dostupni za 13.11. i meč sa Turskom kod kuće, dok dva dana ranije gostujemo Britaniji, i njih bismo trebalo da dobijemo i bez EL igrača. I u sledećem prozoru bismo mogli da igramo sa EL igračima prvu utakmicu u gostima sa Grčkom, i onda opet tri dana kasnije sa EC igračima protiv Britanije. Mi ukoliko pobedimo Grčku i Tursku sada, verovatno ćemo smeti sebi da dozvolimo jedan poraz u nastavku takmičenja.

bold 1 - mi bez EL i NBA igraca ne mozemo da racunamo na pobedu ni protiv koga, a posebno ne u gostima. Gubili smo i od losijih reprezentacija od Britanije. A naredne sezone cemo imati jos losiju ekipu nego prethodne, jedino Milutinov da se pretvori u Shaqa (ako bude igrao uopste).

bold 2 - zapravo je obrnuto. Protiv Grka nece moci da igraju EL igraci, a onda poslednje kolo protiv Britanaca kod kuce ce moci da igraju. Prva od dve utakmice se poklapa sa EL u oba prozora.

Inace se slazem da nije sve izgubljeno, ali 5 pobeda je verovatno minimum. I mislim da je najvazniije pobediti Turke oba puta i preko njih traziti sansu za trece mesto. 

Edited by Del Piero
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Del Piero said:

bold 2 - zapravo je obrnuto. Protiv Grka nece moci da igraju EL igraci, a onda poslednje kolo protiv Britanaca kod kuce ce moci da igraju. Prva od dve utakmice se poklapa sa EL u oba prozora.

Da, u prvu si, gledao sam januar umesto februar.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, NikadProtivKaline said:

zar nije ta voda voda propala kao firma?

nesto su se onaj sinalco lik i divac sporili oko toga, valjda ga je vlade tu izjebao nesto

odakle sad izvire ponovo

 

Vojin Djordjevic...lik je teska prevara, on, njegove firme, nacin poslovanja...

Ako se ne varam lik je pre par godina kupio imovinu svoje firme, pod drugim nazivom, i opet pokrenuo Pekamsko vrelo, pardon, Voda Voda.

Povezao se opet sa starim drugarima na ovaj ili onaj nacin, i eto ga opet sa KSS. Mislim da je Voda Voda i u Air Srbija avionima...

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Klipan said:

 

Vojin Djordjevic...lik je teska prevara, on, njegove firme, nacin poslovanja...

Ako se ne varam lik je pre par godina kupio imovinu svoje firme, pod drugim nazivom, i opet pokrenuo Pekamsko vrelo, pardon, Voda Voda.

Povezao se opet sa starim drugarima na ovaj ili onaj nacin, i eto ga opet sa KSS. Mislim da je Voda Voda i u Air Srbija avionima...

 

Nije vodavoda, neka roza flašica je

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Luchifer89 said:

 

Nije vodavoda, neka roza flašica je

 

Ja leteo za Tursku pre tri nedelje, doduse charter let, i sluze Voda Voda (onaj minijaturni lunch paket). Moguce da je na zvaničnim letovima drugacije.

 

24 minutes ago, Beonegro said:

Ja sam isto razumio da je Divac ot'o brend Voda Voda ovom liku...

Svakako djeluje da je pranje para u pitanje, kad se zna da kod nas recimo ni Knjaz Milos nije profitabilan.

 

Pa otkupio nazad pre par godina.

 

https://mondo.rs/Info/Ekonomija/a1014173/Vojin-Djordjevic-otkupio-od-Divca-Vodu-vodu.html

 

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...