Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Da se Duci nije povukao 1972., ne bi selektor Novosel godinu dana kasnije razmišljao, "treba mi u reprezentaciji još jedan bek, Duci neće više da igra... hm... kako se beše zove onaj čupavi klinac iz Čačka, čini mi se da ima dobru praćku... a, da, Kićanović".

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, mmajstor said:

 

Eh stvarno steta. Duci je znaci i u mladosti bio toliko pravdoljubiv do iznemoglosti. Mislio sam da je vise igraca Portorika uhvaceno da su dopingovani a ono samo jedan. 

testiranje se vrsi na jednom ili bese 2 igraca i to slucajnim izborom. da su ih sve testirali lepo bi se iznenadili.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, HAMMER said:

testiranje se vrsi na jednom ili bese 2 igraca i to slucajnim izborom. da su ih sve testirali lepo bi se iznenadili.

 

ali nisu ih sve testirali tako da sve ostaje u domenu pretpostavke. I do dan danas nikada nije ponistena utakmica ako 1 igrac bude pozitivan. Tako je i u finalu ili polufinalu u odbojci na EP kada su nasi izgubili utvrdjeno da je jedan Italijan dopingovan i isto nista. 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kronostime said:

Kokoskov nije nii bio za ovu Reprezentaciju - zali Boze utrosenog vremena, ali i hvala za opusteno gledanje  kosarke na OI u Japanu.

Bez stresa, lagano, spricer i meze pri ruci, hanuma me ne psuje sto se derem na televizor.....

Ima to svoje prednosti.

:default_coffee:

 

Tako ces opusteno gledati i naredne OI ali cemo tamo sa Karijem plesati do medalje 🏆

 

 

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, mmajstor said:

 

Bolje da je cutao... 

Evo podcast-a:

 

Bukvano, ispadose sada Litvanci krivi 😄

 

Bez da ulazim u politiku i ratove samo par cinjenica: istice lik da su nasi nosili 4S na dresu.

 

Cinjenica je da je na dresu bio zvanicni grb drzave SRJ, koji nije grb Srbije sa 4S.

Da, stoji to da je u onom stitu podeljenom na 4 dela, u 2 krst sa 4S (iz grba RS), a u druga dva po lav (iz grba CG). Ne znam da li to uopste moze da se primeti u grbu izvezenom na dresu. 

 

Drugo, zvanicna himna je bila Hej Sloveni i svi se secamo kako su je nasi momci pevali. Boze Pravde je postala himna 11 godina kasnije, kas smo se razdvojili. Apsolutna je glupost da bi organizator dozvolio sebi ovako nesto. A ne bi ni nas savez. 

 

Trece, taj isti grb im nije smetao dve godine kasnije kada im je Djordjevic zabio trojku u poslednjoj sekundi (mada je Mrsic bas to prvenstvo propustio).

 

 

Ja mogu da razumem neka njegova mozda licna osecanja povodom toga, postujem to, ali vec je sa njihove strane bilo potvrda da je ovo bila politicka odluka koja je dosla "od gore", nije to samo grupa sportista vodjena tim licnim osecanjima tako odlucila a posebno neumesno je uvlaciti i Litvaniju sad u ovo. 

Edited by Kooineeperk
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...