Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Just now, Skyglider said:

Sta ce sad da rade isfrustrirani kompleksasi koji se vec spremili da mu jebu sve po spisku na Instagramu ? :classic_sad:


Haha, sad si me podsetio na onu epizodu Seinfelda kad George sve vreme sprema idealan comeback na "hey George, the ocean called, they're running out of shrimp".

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drakaris said:

Brate mili, posle nadimka vulkanizer bih tako slatko odbijao repku. Da se ne govori o sramoti srpskih "navijaca" na Denver i NBA stranicama o reprezentaciji. 

 

I to bi bilo baš naivno. Ja bih rekao da se udeo takvih deli promilima, a da su druge strane imaš ogroman % ljudi koji su pod stare dane počeli da prate NBA i da im ujutro prva stvar bude traženje vesti kako je on odigrao prethodne noći.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, NMX said:

 

kakav ti je ovo gif bre :lol_2: 

 

na poslu mi ne otvara, proxy ga blokira uz poruku "The website is denied.You have no privilege to access "Incidental Nudity" category." :lol_2::lol_2::lol_2::lol_2::lol_2:

Moram priznati da sam ja imao drugu ideju,ali hvala @zoe Bgna ovoj :thumbup:
Da je odbio...pa,mogao sam vec da osetim miris dima od lomace koja bi mi se polako spremala :lol_2:

Sledeci zadatak: pokusati spojiti Jokaru i Mairosua nekako..

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Bravo Nikola, za koji mesec će ga hvaliti i dizati u nebesa isti oni smećari koji su potencirali obrtanje guma i da mu treba oduzeti pasoš jer se nije odazvao na jedno takmičenje. Bagra jedna primitivna...

 

:lol_2:

 

Takvi ce u roku od odmah ucutati i poceti iz ovih stopa maximalno da pruzaju podrsku Nikoli na fazon: srbenda plodi po mrskim amerikama.  Naravno, ta podrska ce  trajati sve do momenta dok bude imao brojke tipa 20+10+10, cim bude ispod toga krece sa: A u Denveru si mogao svaku tekmu da ides na TD izdajnicka i placenicka peezdo. :classic_biggrin:

 

 

20 minutes ago, zoe Bg said:

Nista ti ne brini, bice nekog sranja uskoro, garantovano :classic_biggrin:

 

Sueta je tu sigurica. :classic_biggrin:

 

Salu na stranu, ja se iskreno nadam da ce nam se ove godine sve poklopiti. Da nece biti otkaza, da ce svi ostati zdravi do poslednjeg konacnog spiska putnika za Kinu i da ce pre svega biti u timu 12 najboljih za koje cemo i mi navijaci biti slozni da tu pripadaju i da nece biti spike zasto Bobi ide pre Radulje ili obratno. 

 

16 minutes ago, NMX said:

 

Sad će RG pa ćemo da polivamo Novaka :thumbup:

 

 

 

 

 

michael richards yes GIF

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Crni Bombarder said:

Sledeci zadatak: pokusati spojiti Jokaru i Mairosua nekako..


Ma nema šansi već sam rekao. Probao ja još pred Rio, a od Ria on 1st team All NBA a ja još uvek tamo gde si me poslednji put sreo. :D Dok kamp ne počne, on neće izbijati iz Bačke, tamo ne prima goste, a kad kamp počne, nema šanse da ga odvojiš na više od miks zone. Probali smo tada kako hoćeš, na sto načina bukvalno, ali džaba. Više šansi imaš ako odeš u Denver i radiš kroz NBA protokole...barem je to moje iskustvo je li.

Link to comment
Share on other sites

Jokić  nema nikakav dug prema ovoj državi ili reprezentaciji ili prema nama fanovima per se, i kad se tako posmatra bilo koja odluka koju donese je savršeno legitimna i ima pravo na nju.

 

S druge strane Jokić ima ogroman dug prema Jugoslovensko-srpskom košarkaškom nasleđu. Ko ne zna šta to znači neka zamisli hipotetičku situaciju u kojoj se taj isti Jokić, sa istim genima, umesto u Srbiji rodio u Uzbekistanu, Moldaviji ili na Mauricijusu. Da li bi u tom slučaju bio prva petorka NBA, ili bi bio nekakav ribar, rudar ili konobar.  E to je dug koji on treba da vrati. Da pomogne da se to nasleđe održi pa da neki sledeći Jokić koji će se roditi u Srbiji a ne u Afganistanu ima šansu da postigne isto što i on.

 

edit: a jedini način da se taj dug oduži je da se BAR PONEKAD, odazove na poziv reprezentacije i pomogne da se osvoji neko svetsko ili olimpijsko srebro.

Edited by Yi Sun Shin
  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Yi Sun Shin said:

Jokić nije nema nikakav dug prema ovoj državi ili reprezentaciji ili prema nama fanovima per se, i kad se tako posmatra bilo koja odluka koju donese je savršeno legitimna i ima pravo na nju.

 

S druge strane Jokić ima ogroman dug prema Jugoslovensko-srpskom košarkaškom nasleđu. Ko ne zna šta to znači neka zamisli hipotetičku situaciju u kojoj se taj isti Jokić, sa istim genima, umesto u Srbiji rodio u Uzbekistanu, Moldaviji ili na Mauricijusu. Da li bi u tom slučaju bio prva petorka NBA, ili bi bio nekakav ribar, rudar ili konobar.  E to je dug koji on treba da vrati. Da pomogne da se to nasleđe održi pa da neki sledeći Jokić koji će se roditi u Srbiji a ne u Afganistanu ima šansu da postigne isto što i on.

Mogao je da se rodi na Devičanskim Ostrvima pod imenom Tim Dankan, ili u Nigeriji kao Hakim ...

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Yi Sun Shin said:

pomogne da se osvoji neko svetsko ili olimpijsko srebro.


dobri moj admirale, dajem sva srebra za jedno evropsko zlato. na sp i oi se dokazuješ, šmekerišeš. u evropi se zida legacy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ko nije doruckovao pravac pekara, burekom da se proslavi. :18:

Otišao 15 min pre nego sam pročitao vest, doneo burek za sve u kući osim za mačku [emoji3577] :s_d: [emoji250]
Ko da sam znao [emoji12]

Sent from my SM-N950F using...

  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...