Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Just now, McLeod said:

Nisam ocekivao da cemo da ih rutiniramo iskreno.


Ni ja. Svaka cast momcima, ovo je tesko gostovanje uprkos limitiranom domacinu.


Ristica i Jaramaza ne treba vise pozivati, svaka cast i njima na doprinosu u ovom prozoru ali mislim da treba okrenuti se nekim drugim opcijama ako je moguce. 

Odbrana majstorska, ostalo manje vise rutinski uprkos 3 puta Rile fora Gruzinima (sto su i svojstveno koristili).

Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 Teoljub said:

Posto su grobari pitali kako podnosimo DeDu, da ja pitam kako oni podnose Jaramaza? Cime se decko bavi, zna li se sta?

 

1/4 iz igre, 0/2 bacanja uz katastrofalnu organizaciju igre

 

Gvirni preko plota, da ne kažem svrati na temu KKP. Ne boli, obećavam 😛 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:


 


Ristica i Jaramaza ne treba vise pozivati, svaka cast i njima na doprinosu u ovom prozoru ali mislim da treba okrenuti se nekim drugim opcijama ako je moguce. 

 

Ајде бар да нисмо имали друге опције него баш не видим како Плавишић или Милетић нису боља опција од Ристића односно Миљеновић од Јарамаза

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Ајде бар да нисмо имали друге опције него баш не видим како Плавишић или Милетић нису боља опција од Ристића односно Миљеновић од Јарамаза


Mislim da ovih 2-0 i samim time dosta siguran prolaz na Eurobasket daje odredjeni manevarski prostor i strucnom stabu da vec protiv Danske isproba nekoliko mladjih opcija ozbiljnije. 

Edited by Problem sa licnim greskama
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Ајде бар да нисмо имали друге опције него баш не видим како Плавишић или Милетић нису боља опција од Ристића односно Миљеновић од Јарамаза

Ristić i Jaramaz su već u sistemu, nema tu vremena za uvođenje novih igrača.

Biće prilike u nastavku da se priključi još neko, otom - potom.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Kankkunen said:

Ristić i Jaramaz su već u sistemu, nema tu vremena za uvođenje novih igrača.

Biće prilike u nastavku da se priključi još neko, otom - potom.

Мени је велика глупост да не зовеш играче са одличном сезоном, а зовеш ову двојицу који често у клубу ни не играју само јер су ето у некаквом систему.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Konacno je i Kariju leglo sve na svoje.

Uspostavili smo kontinuitet igraca koji se odazivaju, samim tim i kontinuitet solidnih partija, rezultat je nagrada za sve to.

Sad da protiv Danske kompletiramo ovaj angazman, a onda ce biti i prostora da se uvede neki nov igrac u sistem, vec na jesen.

Ono sto ovaj prozor jasno pokazuje - Aleksa, Vanja i Petrusev imaju jasno definisanu ulogu i poverenje selektora i bice vazni delovi ekipe na leto.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...