Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

1 hour ago, Zadnji vezni said:

Nema potrebe.Videli smo na prošlom takmičenju.naročito u utakmici protiv "žabara".

Sve ima svoj rok trajanja i  treba osetiti momenat kad se treba povući u zasluženu mirovinu.

Kod gospodina Karija to nije slučaj.

 

isto su nas tukli u kvalama, pod kokoshkovim u bgdu. bice da je problem nesto kompleksniji od godina selektora, makar sto se tice italijana

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, uini said:

 

ne zoves matorca da bi bio na pripremama. zato sam i popizdeo oko teodosica, iako je glupo porediti & minus neki nepremostiv incident.

Nisam ja ni rekao da je trebalo da ga razvlači po pripremama. 

 

Samo da ga stavi na spisak - to je papir koji obuhvata sve najbolje i dostupno što imamo. Može da sardži i 25 imena. 

 

Čisto kao priznanje. 

A kaže npr - da ima čovek porodične obaveze i hvala mu na svemu. 

 

Sale je to radio često. Sa prospektima koji još nisu dovoljno stasali ali i sa matorijima koji su nekako zadužili repku. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Kenozoik said:

Nisam ja ni rekao da je trebalo da ga razvlači po pripremama. 

 

Samo da ga stavi na spisak - to je papir koji obuhvata sve najbolje i dostupno što imamo. Može da sardži i 25 imena. 

 

Čisto kao priznanje. 

A kaže npr - da ima čovek porodične obaveze i hvala mu na svemu. 

 

Sale je to radio često. Sa prospektima koji još nisu dovoljno stasali ali i sa matorijima koji su nekako zadužili repku. 

 

 

Ne, ne, samo su na ke ze še trebali da kažu da je Marcus Strawberry Dickson odlučio da završi svoji repstativnu karijeru i da mu se zahvaljuju za doprinos u kvalifikacijama i na prošlogodišnjem EP.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bilo bi smešno negde u februaru kada se MJK opet pojavi u nekom prozoru 🙂

 

Mislim, ne znam, ako je dogovor da je odslužio svoje ok, ali Kari priča o njemu kao super liku sve naj naj iostavlja otvoreno da ga pozove ako zaškripi u nekim suludim kvalifikacijama. 

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Marvin said:

Hot take: Aleksa ce biti bitniji za ekipu na ovom prvenstvu nego Nedovic

(pod uslovom da obojica budu zdravi & u sastavu)

 

take 2, nesto manje hot: Nikola Jovic ce nam biti drugi najvazniji igrac u unustrasnjoj liniji

A bitniji od obojice će biti Marinković 

4 hours ago, freethrow said:

Selektor Pešić nije imao hrabrosti, umeća i znanja da povede našeg najboljeg mladog i perspektivnog igrača koji može da igra odbranu 30+ minuta - Nikolu Šaranovića. Tako da, o čemu mi uopšte ovde pričamo?

Ne znam da li se sprdaš , ali ja na zvezdinoj temi agitujem da dovedemo njega , a ne nekog skupog strendžera , ali avaj. Šaranović između ostalog ima i taj yammadarovski kvalitet da obavezno ubode kad ostane sam , plus odbrana.

Budući Hanga.

3 hours ago, Zadnji vezni said:

Nema potrebe.Videli smo na prošlom takmičenju.naročito u utakmici protiv "žabara".

Sve ima svoj rok trajanja i  treba osetiti momenat kad se treba povući u zasluženu mirovinu.

Kod gospodina Karija to nije slučaj.

Videli smo da nemamo nijednog igrača sposobnog da odigra odbranu 1 na 1, pogotovo u spoljnoj liniji, ali kriv je izlapeli Pešić 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Kenozoik said:

Bilo bi smešno negde u februaru kada se MJK opet pojavi u nekom prozoru 🙂

To bi značilo da smo uprkos dogovoru EL i FIBA spali na to da nemamo dvije četvorke bolje od čovjeka koji je napunio 36 godina, a to ne bi bilo smiješno, nego tužno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Mairosu said:

Dobar tekst, ali kao sto po kvalitetu Jokic i ostali ne mogu u istu recenicu, tako ne mogu ni po otkazima u reprezentaciji. Jokic je apsolutni rekorder po tome i jedan katastrofalan primer mladjoj generaciji kad je odnos prema reprezentaciji u pitanju. Zao mi je sto mu nisi posvetio ceo tekst.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Pokušao je, ali je bol bio preveliki.

 

5 hours ago, Milos 3.14 said:

Ne znam da li se sprdaš , ali ja na zvezdinoj temi agitujem da dovedemo njega , a ne nekog skupog strendžera , ali avaj. Šaranović između ostalog ima i taj yammadarovski kvalitet da obavezno ubode kad ostane sam , plus odbrana.

Ne sprdam se, mislim da je zaista dobar, ali mu i znam familiju pa dodatno agitujem za njega jer su jako fini ljudi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kankkunen said:

Nisam fizioterapeut, ali kako može da tiže tegove a ne može da trenira sa loptom?! Evo šta se piše za tretman slomljenje šake:

 

Quote

In general it takes 6 weeks for a hand fracture to heal and a further 6 weeks to reach near normal strength Very heavy lifting and contact sport should be avoided until the fracture has solidly healed ( 8-12 weeks).

Znači, dizanje tegova i kontakt sport se treba izbegavati dok se prelom solidno ne zaleči, i uglavnom može da se počne 8 do 12 nedelja posle preloma. Što po meni znači - ako dižeš tegove, možeš i da igraš! @Bojdo, imaš li neke informacije o ovome? Prošlo je 12 nedelja od njegovog preloma u ranom Maju, ne vidim šta bi bio problem da igra - sem ako neće da rizikuje pošto nije jak koliko želi. Što po meni dovodi u pitanje želju ...  

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bojdo said:

Koliko znam, nije mogao da radi sa loptom uz kontakt, doktor mu nije dao za to odobrenje. 

Hvala na odgovoru. To svi znamo. Nego kako može da diže tegove a ne može da radi sa loptom uz kontakt? 

 

Izvini, ali to saopštenje mi izgleda kao jebanje u zdrav mozak ako sada diže tegove.

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...